Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 23
mus emrullah
3 yıl önce - Pts 29 Nis 2019, 10:49

Bu otobüslere noldu hepsi hurdaya mı gitti?

Kamil3456
Kamil3456
3 yıl önce - Pzr 04 Ağu 2019, 03:55

karşınızda yeni kasa phileas

Samet531
3 yıl önce - Çrş 07 Ağu 2019, 19:17

Alıntı:
karşınızda yeni kasa phileas

Bunu modeli hangi şirket çıkardı?
Ama APTS şirketi iflas etmişti.Bu nasıl olur?
Eğer APTS Şirketi yeniden kurulduysa bu garajda yatan hasta otobüsler için iyi bir şey olabilir

uesendag
3 yıl önce - Çrş 07 Ağu 2019, 21:04

"Krri bimodal tram" yazınca çıkıyor. Mıknatıs ile çalışan raylı sistemin aracı. Farklı türleri de var.

Semih Yaşar

3 yıl önce - Çrş 07 Ağu 2019, 22:00

phileas troleybüsün hikayesini ben biliyorum.
İtalya’nın Pescara şehrinde 8 km uzunluğunda bir troleybüs sistemi kurulacaktı. 10 yıllık hikaye.
Araç olarak da Phileas seçilmişti. Zar zor 1 tane prototip yapıldı ve proje de iptal edilince , elde kalan prototipi satışa koymuşlar .

gökhanz
3 yıl önce - Cum 16 Ağu 2019, 00:49

Alıntı:
Bu otobüslere noldu hepsi hurdaya mı gitti?

Çalışanlar 34-34T de.Çalışmayanlar Edirnekapıda

oğuzhan balçık
3 yıl önce - Cum 16 Ağu 2019, 01:12

Her gün sefere çıkıyorlar ancak nerdeyse her gün yol kenarında motor kaputu açık,bozulmuş dururken görüyorum.İett,istanbul şartlarına uygun olmadığını ısrarla anlamak istemiyor.Bu otobüs,düz yol için yapılmış.

Kamil3456
2 yıl önce - Cum 22 Ksm 2019, 23:26

Alıntı:
phileas troleybüsün hikayesini ben biliyorum.
İtalya’nın Pescara şehrinde 8 km uzunluğunda bir troleybüs sistemi kurulacaktı. 10 yıllık hikaye.
Araç olarak da Phileas seçilmişti. Zar zor 1 tane prototip yapıldı ve proje de iptal edilince , elde kalan prototipi satışa koymuşlar .

EMİNMİSİNİZ ÇÜNKÜ YOUTUBEDE ÇALIŞIRKEN ÇEKİLMİŞ VİDEOLARI VAR

wowcu cenk
2 yıl önce - Cum 22 Ksm 2019, 23:37

Metrobüs açılmadan önce şöyle deniyordu,tüm hat boyunca mıknatıs döşeyeceğiz ve phileas metrobüsler istasyona gelince mıknatıslar yardımıyla yengeç gibi yanaşacak ve yol boyuncada mıknatıslar sayesinde hızlanıp yavaşlayacak deniyordu.Zaten hepi topu 50 phileas aracı,koca metrobüs hattına tabiki yetmeyecekti.Laf olsun diye söylemişler.Bir de phileaslar sürücüsüz işleyecekti,bi yokuşta yangın çıkması durumunda yolcuların vay haline.Bunun yanısıra köprüde trafiğe karışıyor,oraya nasıl mıknatıs döşeyeceklerdiyse.Bide ilk açılışında bile phileaslar yerine çift katlı otobüsler kullanılmıştı.Yani phileaslar tamamen israf.

sayfa 23
« önceki   123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM