Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
ufuk doğru
5 yıl önce - Sal 01 Ksm 2016, 01:54

Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1-1,5 aydır seferdeler zaten 😂

Misafir 36a

5 yıl önce - Cmt 10 Arl 2016, 00:34

Bu otobuslere METROBUS ismi verildigini,ilk kez nerede gordunuz,duydunuz? Bu isim ..METROBUS.. otobusle mi yoksa Metro ile mi ilgili.Gazetelerde 1 milyon 200 bin Euro oldugu haberini okumustum.Bu fiyat,Hollanda fiyati mi? Turkiye fiyatiysa kimden nasil ogrenebilirim.Ben teknik ayrintidan cok,gercek fiyatinin ne olduguyla ilgileniyorum.Yaniti bilenlerin lutfen yine bu sayfaya yazmalarini rica edecegim.
Unsal Altunbas- Izmir

Misafir d71

5 yıl önce - Sal 31 Oca 2017, 09:38

Yazilanlarin uzerinden zaman gecince,gercekler kendiliginden ortaya cikiyor.Bilgic konusanlar,ciddi bir arastirma yapmadan ,bol kepce ..savurmus olduklari.sonraki yillarda anlasildi.Simdi 2017 yilindayiz.Nitelikleri kagit uzerinde yazili olan PHILEAS lar,istanbula geldikleri ilk yildan baslayarak sorunlu arac oldugu sinyalini verdi.Kisa sure sonrada IETT garajlarina depolandi.Acaba neden apar-topar ,bu neidigu belirsiz araclar alinmistir.Kimse hesap vermedi.2014 yilinda PHILEAS iflas acikladi,kapandi gitti.Istanbul Buyuksehir Belediyesi IETT idaresi,METROBUS adini hak etmedigi sekilde,araklayarak kullandi.Hepsi basit propaganda amacli eylemlerdi.Mahkemeleri kapanmis olabilir.Ama dava dosyalari yeniden raftan indirilip,yetim hakki paralarin,hesabi sorulmali.
METROBUS,Metro ile uyumlu,hizli,zaman tarifeli,aktarma olanakli,konforlu hizmet veren otobuslu toplutasim duzeninin adidir.Istanbul Belediyesi bu ismi duymadigi zamanda,2003 de Izmirde TUBITAK-EGE Universitesi ortakliginda duzenlenen AR-GE PROJE PAZARI'nda bildiri olarak,benm tarafimdan sunuldu.Basinda haber oldu.Ismin marka olarak Tescili islemi Turk Patent Enstitusu(yandas kurulus)tarafindan RET edildi.Davasi hala surmektedir.Bugunun parasiyla 240 milyondan fazla para buharlasti gitti.Hesap soran-veren oldumu?
Unsal Altunbas altunbas2004@yahoo.com

Misafir 714

5 yıl önce - Sal 31 Oca 2017, 09:54

Unsal bey devir şu an kimlerin devri olduğunu biliyorsunuz ve siz onların sitesinde bişey elde edemezsiniz. Chp li vekil 1.2trilyon ülkeye kazık attıysa da sadece philaslardan ülkeme size bize atılan kazığın hesabı belli de olsa bu guruh ağababalarına seslerini çıkaramazlar.
Haram zıkkım olsun ülkemi kazıklayanlara ve onlara ses edemeyenlere.

Misafir 66e

5 yıl önce - Sal 31 Oca 2017, 09:55

Tabii tabii. Metrobüsü ilk sen buldun. Demek terbiyesiz yandaş tescil etmedi. Sebebi senin olmaması mı yoksa seni gidi kurnaz tilki!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/MCW_Metrobus

Kuru fasulye pilav isim hakkını da Seyyar Tayyar'a vermemiş o pis yandaşlar. Adamcağızın hakkını yiyoruz senelerdir yanında soğanla.

Misafir 551

5 yıl önce - Pzr 26 Şub 2017, 20:34

yalnız bu metrobüslere hiç rastlamıyorum ama güzel bir metrobüs

Alihan 97
5 yıl önce - Prş 09 Mar 2017, 09:03

Şuan Çobançeşme yakınlarında P1046 P1039 kodlu araçlar yolda kaldı.

(+)

Alperen4423
5 yıl önce - Prş 09 Mar 2017, 09:26

Bugün mü oldu? Bugün olduysa cidden bu araçlar artık kullanılmamalı.

Tuncaaa
5 yıl önce - Prş 09 Mar 2017, 09:48

iettnin en mantikli yatirimi oldu bu otobusler.

egebabacan
5 yıl önce - Cmt 11 Mar 2017, 11:53

Bunların rampalardaki performansı zaten kalitesiz bir otobüs olduğunu ilk günden belli ediyordu. Durağa geldiğinde bunlara binmiyordum, capacity gelmesini bekliyordum. İnanın ki körüklü Manlar bile bunlardan daha iyi rampa çıkıyor.

sayfa 22
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM