Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
bguldemet
12 yıl önce - Pzr 11 Şub 2007, 18:50
[İST-A1.193] - İETT Otobüs Şoförünün Bir Gününün Hikayesi Üzerine

Herkese merhaba,

Bu mesajı hangi foruma gondermem gerektiğine tam olarak karar veremedim o yuzden iki foruma birden gonderiyorum. Akin Bey'e hotmail adresinden ulaşmaya çalıştım o da olmadı. Umarım forumunuza farklı bir konu ve taleple katılarak sizleri rahatsız etmem.

Serbest muhabir olarak "OTOBÜS ŞOFÖRÜNÜN BİR GÜNÜ" konulu bir yazi hazirlamak istiyorum. Internette arastirma yaparken wowTURKEY sitesindeki grubunuzla tanistim. Oncelikle paylasilan bilgileri okuyunca agzim acik kaldi diyebilirim. Muhtesem bir sey yapiyorsunuz. Hepinizi ayri ayri kutlarim.

Yaziyi hazirlarkenki amacim soforlerin gercekten cok zor olan dunyalarini makale ya da arastirma yazisinin didaktik biceminden cikarip ona bir hikaye formati vererek insanlara gosterebilmek. Bunun icin aklimda olan -sofor abimiz diyeyim- soyle cana yakin hos muhabbet agzindan kerpetenle laf almayacagim, fotograf cekilmesinden rahatsiz olmayacak,biraz da cok yasamis gormus biri. Forumu inceledikten sonra belki bana yardimci olabilirsiniz diye dusundum. Eger oyle bir sofor bulmayi basarirsam planim sabah onun evden ciktigi saatte onunla evden cikip tum gun arabada onunla seyahat ettikten sonra aksam onunla eve gitmek. Bu arada boyle bir calisma icin IETT'ye de bilgi vermem gerekiyor sanirim. Hangi departman ilgileniyor bilemiyorum ama Karakoy'deki yerlerine gidip arastiracagim.

Dusundugum gibi bir sofor taniyorsaniz onunla iletisime nasil gecebilecegim hakkinda bilgi verirseniz ya da taniyan birilerine beni yonlendirebilirseniz cok cok sevinirim.
Simdiden tesekkurler.
Guzel bir gun gecirmeniz dilegiyle,

Burcu Güldemet Gürsel

mehmet emin

12 yıl önce - Pzr 11 Şub 2007, 19:46

Öncelikle aramıza hoşgeldin, bu şekilde bir çalışma yapman sanırım iett şöförlerini çok duygulandıracaktır, çünkü kendilerinin ilgisizlikten ( kurumdan ve halktan ötürü) yana şikayetleri var, iett kağıthane garajında görevli bir arkadaşım vardı onu yönlendirmek isterdim ama o da yakın bi zamanda emekli oldu, şuan görevli bir personel olursa çalışman daha sağlıklı olur sanırım, arkadaşım sayesinde bende az çok şöförlerin sıkıntılarını öğrenmiş oldum, eğer yakınında bir iett garajı varsa oranın personel bölümündeki arkadaşların sana yardımcı olacağını tahmin ediyorum, çalışmalarında başarılar dilerim.

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Pts 12 Şub 2007, 01:47

Burcu, sitemize kayıtlı birçok İETT otobüs şoförü dostumuz mevcut. Bu konuda İETT İdaresi ile irtibata geçilmesi en sağlıklısı olacaktır kanaatindeyim... Sitedeki İETT'cilerin, makalenin/yazı dizisinin hazırlanmasında ellerinden gelen yardımı yapacakları ise âşikâr...

Akın KURTOĞLU

Mustafa Kumbar

12 yıl önce - Pts 12 Şub 2007, 17:57

Akın Kurtoğlu demiş ki:
Burcu, sitemize kayıtlı birçok İETT otobüs şoförü dostumuz mevcut.

salihkumbar  Edirnekapı Garajı Bölge Mür. Yrd.
alimkor                    Anadolu Garajı
M. Cengiz GÖZDEMİR    Hasanpaşa Garajı
Hasan Çetin              Anadolu Garajı
safakdemir                   Anadolu Garajı
Bayram Yılmaz          Anadolu Garajı

Bir okadar belki daha fazla üye olmadan takip eden yazıları okuyan hayaletlerimiz var !!!

Mustafa Kumbar

kutlay34
12 yıl önce - Pts 12 Şub 2007, 18:09

Mustafa Kumbar Abimiz demiş ki:
salihkumbar  Edirnekapı Garajı Bölge Mür. Yrd.
alimkor                    Anadolu Garajı
M. Cengiz GÖZDEMİR    Hasanpaşa Garajı
Hasan Çetin              Anadolu Garajı
safakdemir                   Anadolu Garajı
Bayram Yılmaz          Anadolu Garajı

Sen de Pendik Park Garajı...  Salih Kumbar, alimkor eskisi gibi pek aktif değiller... Cengiz Özdemir ara sıra yazar... Hasan Çetin uğramıyor artık siteye(kendisini 128 hattında görebilirsiniz)... Diğer ikisini tanımıyorum...

Mustafa Kumbar

12 yıl önce - Pts 12 Şub 2007, 18:33

Kutlay demiş ki:
Salih Kumbar, alimkor eskisi gibi pek aktif değiller...

Salih Müdürümüz bir seyehat da idi yeni geldi , başlar bugün yarin yazmaya..
Alih hoca'mızda evini taşıdı , adsl bağlatamadı henüz ... İçin içini yiyor giremiyor diye siteye... Ah cimriliğin gözü kör olsun   Cengiz abi arasırada olsa benim gibi yazıyor yalnız bırakmıyor ...

Mustafa Kumbar

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Pts 12 Şub 2007, 19:29

Alıntı:
Bir okadar belki daha fazla üye olmadan takip eden yazıları okuyan hayaletlerimiz var !!!

Çok daha fazla İETT'ci üyemiz mevcut.   Kontrol panelinden yapılan taramalarda; .gov uzantılı üyelerin adedi yüzlerle ifade edilmekte...

Akın KURTOĞLU

bguldemet
12 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 01:07
İETT Otobüs Şoförünün Bir Gününün Hikayesi Üzerine

Hepinize merhaba,

Verdiginiz bilgilere ve ilginize cok tesekkurler. Bu isimlere nasil ulasabilirim. Forum icinden ozel mesaj atabiliyor muyum? Yoksa calistiklari garajlardan mi bulmam daha mantikli olur?
Bu arada yine şöförleri konu alan bir yazim buyuk ihtimalle bu haftasonu Radikal gazetesi'nin cumartesi ekinde yayinlanacak.

Yardimci olan herkese tekrar tesekkur ediyorum.
Burcu Guldemet Gursel

salihkumbar

12 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 01:09

Alıntı:
Salih Kumbar, alimkor eskisi gibi pek aktif değiller...

Hop..!!!  Nooluyor beyler.. Burdayız. Bi yere gitmedik.

Her gün takip ediyorum. Ama katılacak bir konu olmadı; Ondan. Bir de yeni görev yerime ve işime alışmaya çalışıyorum. Yani biraz yoğunluk var.  

Ben Burcu hanım'a gerekli bilgiyi yolladım.Bize ulaşmasını bekliyorum. Kendisine hertürlü yardımı yapacağız tabii seve seve..  

Salih KUMBAR

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 01:13

Burcu yazı hazırlanıp yayınlandıktan sonra, gerekli linkleri buraya iliştirmeyi unutmaz umarım...

Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM