Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 302
26METİN
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 15:58

Alıntı:
ismi geçen cadde ve sokaklara bakıldığında işlerin epeyce azaldığı anlaşılıyor.

kaba inşaat çabuk biter . asıl zor olan kısım ince işlerdir. şu anki duruma göre daha çok iş var .
bunun yanında uzatma hatları mevcut hatlara bağlanacak bu bağlantı işleride oldukça meşakkatli olacak.

Misafir dd3

1 ay önce - Cum 10 May 2019, 19:24

EFENDİM KUMLUBEL TUNALI OPERA KÖPRÜBAŞI HATTI NE ZAMAN SEFERLERE BAŞLIYOR

hasanlive
1 ay önce - Cmt 11 May 2019, 00:24

Alıntı:
EFENDİM KUMLUBEL TUNALI OPERA KÖPRÜBAŞI HATTI NE ZAMAN SEFERLERE BAŞLIYOR

muhtemlen 29 ekim 2019 olur

Misafir dd3

1 ay önce - Cmt 11 May 2019, 01:26

SAYIN HASANLİVE BU BİLGİYİ BENİM İLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN İÇTEN TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLISIYLA ŞU KUMLUBEL-TUNALI-OPERA-KÖPRÜBAŞI TRAMVAY HATTI AÇILIF SEFERLER BAŞLASIN

Misafir dd3

1 ay önce - Cmt 11 May 2019, 05:10

YENİ TRAMVAY HATLARINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (EBB) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN VE ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN YENİ TRAMVAY HATLARINDAKİ YAN YOLLARA VE RAY ARALARINDA ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR TRAMVAY UZATMA KAPSAMINDA ŞEHİR HASTANESİ HATTI YAŞAR KEMAL BULVARI SİVRİHİSAR 1 CADDESİ İSMAİL GASPIRALI CADDESİ GAZİ YAKUP SATAR CADDESİ (YILDIZ HATTI) NİZAM SOKAK AHSAP SOKAK VE HALMAN SOKAK'TA TRAMVAY YAN YOLLARI VE RAY ARASI ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI GAZİ YAKUP SATAR CADDESİ GAFFAR OKKAN CADDESİ SIHHIYE KAVŞAĞINDA ALTYAPI VE YAN YOLLARINDA ASFALT ÇALIŞMALARI İSE MEVSİM ŞARTLARINA BAĞLI OLARAK DEVAM EDERKEN BİTEN TRAMVAY HATTI KENARLARINDA İSE TRETUVAR VE BORDÜR YAPIM ÇALIŞMALARI HIZLA SÜRÜYOR YETKİLİLER ÇEVREYE VERİLEN RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ANLAYIŞ VE HOŞGÖRÜYLE ÇALIŞMALARA DESTEK VEREN TÜM VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR EDERKEN ÇALIŞMA YAPILAN BÖLGELERDE SÜRÜCÜLERİN ALTERNATİF GÜZERGAHLARI KULLANMALARINI VE TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYMALARINI İSTEDİLER
kaynak: www.cnnturk.com

emremwrzr
1 ay önce - Pzr 12 May 2019, 00:13

Her gün Şehir Hastanesi/Opera hattını kullanan biri olarak Sultandere/75. Yıl Mah. Tramvay hattı çalışması ile ilgili bazı bildiğim bilgiler:

- Sultandere ve 75. Yıl Mahallesinde bir şey kalmadı hemen hemen bitmek üzere
- Sultandere - 75. Yıl Mahallesi arasında ki yola elektrik hatları döşeniyor ve asfalt atılması kaldı ama yollar berbat halde
- TTMTAL Lisesinin ana caddeye bağlanan yolunda ki otobüs durağı ileri alındı trafiği kapatmaması için
- Estim durağının önündeki çalışmalar bitmek üzere
- 30 Ağustos 2019 gibi tahminen açılacaktır durum onu gösteriyor. (TAHMİN)

Misafir dd3

1 ay önce - Pzr 12 May 2019, 00:37

sayım emremwrzr bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim ama hasanlive adlı vatandaş 29 ekim de diyor siz 30 ağustos kafam karıştı efendim sultandere hattı bence batıkent/çamlıca ssk opera ogü/çankaya otogar gibi hatlara gitmesi lazım daha iyi olur bu

hasanlive
1 ay önce - Pzr 12 May 2019, 04:14

Alıntı:
hasanlive adlı vatandaş 29 ekim de diyor siz 30 ağustos kafam karıştı

Ben sadece tahmin ettim içerdiden bilgi almıyorum

Misafir c6a

1 ay önce - Pts 13 May 2019, 14:26

söylenti ve tahminlerin sona ermesi için yetkililer bir açıklama yapmalı.
işlemlerin ne zaman bitmesi bekleniyor.
ne şekilde bir çalışma planı olacak
bunlar açıklanmalı.

Misafir 6ef

1 ay önce - Pts 13 May 2019, 14:34

meclis üstünlügü de hoca da oldugu için 5 yıl da Eskişehirde yeni tramvay hatları da ortaya çıkar. Es es esiyor. Hoca eskişehirden dünya kenti yarattı. Darısı adana,mersin,antalya,ankara,hatayımıza.

sayfa 302
ANA SAYFA -> ULAŞIM