Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Tramvay Sistemi (ESTRAM)
« önceki   123 ... 254255256 ... 263264265   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 255
ekal
2 hafta önce - Cmt 24 Ksm 2018, 22:04

Makas bu, elbet gelir. ..Sıkıntı çıkmaz merak etmeyin,

Misafir 0da

2 hafta önce - Cmt 24 Ksm 2018, 22:29

Boşverin ekal bey .
Sanki her is bitti makas bekleniyor. Şu an. Makas olmamasi engel değil. Hatlarda ray döşeme isleri devam ediyor.

ekal
2 hafta önce - Pzr 25 Ksm 2018, 00:34

Anlaşılan çalışmaları takip etmiyor çıkarılan dedikodulara itibar edip önyargılı düşünüyorsunuz, belediye ile hiçbir çıkar,siyasi ilişkim yada fanatikliğim yok, Eskişehir'i çok seven bir Eskişehir'liyim sadece, ve bu nimetin özellikle bu uzatma hattının daha onceden yapilmasi gerektigini ,en faydalı hattın bu olacağını düşünüyorum, fırsatım olduğunca çalışmaları yakından takip ediyorum. Etap etap çalışmalar devam ediyor, Yetkililerin dediği gibi gelecektir makaslar ne sıkıntı olacak ki ha bugün ha yarın, söylediğiniz gibi çalışmalar devam ediyor daha . Uzatma hattı iptal edildi, protokol yoluymus, komutan iptal ettirmiş ,TCDD hızlı trenin üstünden geçecek diye kızıyormuş gibi hikåyeleri bir süredir etrafta duymuyoruz sizde farkındamısınız

Misafir 021

2 hafta önce - Pzr 25 Ksm 2018, 13:43

ekal bey haklısınız bir çok kişi dedikodulara inanıyor yada bilinçli olarak yalan yanlış bilgiler ortaya atıyor. belediyeyi bir çok konuda bende eleştirdim ve eleştiririm fakat şu an tramvay hattı çalışmaları devam ederken makas bekleniyor denilmesi biraz garip hatlarda kazı ve ray döşeme işleri devam ediyor makas yoksa diğer bölgelerde çalışma yapılır. şu an makaslar acil bir durumda değil . tüm işler biter makas beklernirse o zaman hep birlikte eleştiririz .

ekal bey biz dedikoduculara inanmayalım zaten üye olup güncel fotoğraflar paylaşmayı bende düşünüyorm. sizede fotğraflardan ve verdiğiniz bilgilendirmelerden dolayı teşekür ediyorum

ekal
2 hafta önce - Pzr 25 Ksm 2018, 14:10

Üye olmak da fotoğraf paylaşmak da bildiginiz gibi çok kolay ,ayrıca bilgi paylasiminda çorbada tuzunuzun olduğunu bilmek , hemşehrilerimizi aydınlatmak çok keyifli, sabırsızlıkla paylaşımlarınizi bekliyoruz. ..

Misafir cef

2 hafta önce - Pzr 25 Ksm 2018, 18:42

Hat çalışmaları bitince inşallah güzel bir güzergah belirlenir.
Şu an düşünülen güzergah kumlubel /Opera/ otogar/emek / sehirhastanesi şekilde olacakmış. Evet bu hat çarşıya göre daha kısa ama ne kadar kullanışlı olur bilinmez. Bakalım nasıl bir çalışma planı uygulanacak .

ilkaycetin

2 hafta önce - Pts 26 Ksm 2018, 00:43

(+)

(+)

Sivrihisar 2 Caddesinde hat çalışması tamamlanmış,asfaltlama çalışmaları yapılmıs

eses_65
2 hafta önce - Pts 26 Ksm 2018, 01:31

Bu gidişle 5 yıla kalmaz şehirde araçla gidilecek yol kalmaz. Her cadde de sokak da tramvay

Misafir 2de

2 hafta önce - Pts 26 Ksm 2018, 02:33

Merak ediyorum buralar Emek -Ertaş Cd.gibi aynı zamanda araç trafiğine de açıkmı olacak, Doktorlar Cd.gibi sadece Tramvay yolumu.

Misafir 08c

2 hafta önce - Pts 26 Ksm 2018, 10:27

büyük ihtimalle araç trafiğine kapalı olacaktır.

sayfa 255
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM