Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Kemal
14 yıl önce - Cum 07 May 2004, 23:38
Seferler Başlamak üzere

(+)

(+)

Kemal
14 yıl önce - Cmt 12 Hzr 2004, 18:54
Estram fotografları

Seferler Temmuz'da başlıyor şu anda deneme seferi yapılmıyormuş o yüzden ancak depodan bazı fotograflar var.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son Kemal tarafından Cmt 12 Hzr 2004, 19:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

messiah_haktan

13 yıl önce - Pts 03 Oca 2005, 15:28
Estram'a "sabotaj"

Not : Bu haber de Burc'un hosuna gitmeyecek ama.....

Estram acilali kac gün oldu surda,kac kere sabotaj oldu,bir genc kiz tramvayin altinda hayatini kaybetti,belediyeyi protesto edenler tramvayin önünü kestiler ve saatlaer boyunca tramvaylar calisamadi etc... Egitim diyorum baska birsey demiyorum!

Alıntı:
Eskişehir’de önceki gece son seferini yapan tramvay, sabotaj sonucu raydan çıktı. Bir akaryakıt istasyonunun hemen yanında meydana gelen kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ‘Bunu yapan halk ve memleket düşmanı’ dedi.

Daha önce de sabotaj amacıyla rayların arasına demir ve su borusu parçaları konulduğunu hatırlatan Başkan Büyükerşen, rayların arasında bulunan parçayı Emniyet Müdürlüğü yetkililerine teslim ettiklerini belirtti. Büyükerşen, travaya yönelik saldırı ve sabotajların özellikle gece 24.00’ten sonra yapıldığına dikkat çekerek şöyle dedi:

‘Saldırı ve sabotajlar genellikle yolcuların bulunmadığı, tramvayların boş ve merkezlerine dönüş yaptığı saatlerde gerçekleştiriyor. Amaçları yolculara değil tramvaya zarar vermek. Bunu bilinçli bir şekilde yapıyorlar. 16 kilometrelik tramvay hattında bazı noktalara kamera yerleştirdik. Son olarak kazanın meydana geldiği yere de kameralar yerleştireceğiz. Polis, kendilerine teslim ettiğimiz piston milinde parmak izi araştırması yapıyor.

http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~2@nvid~ ...887,00.asp

kamilturhan
13 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 15:44
ESKiSEHiR TAŞBAŞI

BÜRODAN ÇEKMİŞTİM. SİTEYİ YENİGÖRDÜM DE. BEN DE YENİ ve İYİ FOTOĞRAFLAR EKLEYECEĞİM DAHA SONRA

(+)

Ramazan_2632
13 yıl önce - Cum 22 Nis 2005, 19:40

TRAMVAY VALİLİĞİN ÖNÜNE İLERLİYOR!!!!!!!!!!!!!

Ramazan_2632
13 yıl önce - Cmt 04 Hzr 2005, 22:40

(+)

(+)

(+)

edeniz
13 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2005, 12:18

Son durak!!!
not:Otobüsten çektiğim için camda yansıma yaptı.Düzeltebilirseniz daha iyi olur sanırım.

(+)

(+)

Julide
13 yıl önce - Sal 14 Hzr 2005, 18:10
Terminal

(+)

(+)

idristurk
13 yıl önce - Çrş 15 Hzr 2005, 13:41
Estram Projesi - Eskişehir

Arkadaşlar;
Estram projesinin Planlama Mühendisliği yaptığım dönemde imalat aşamasında çektiğim
çeşitli fotoğraflardan bir kaç tanesini ekledim.
Şu an aynı görev ile Kayseri Raylı Sistemindeyim. İleride de onunla ilgili güzel fotoğraflarda buluşmak dileğiyle...
Saygılarımla

İdris TÜRK (İnş.Müh.)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

[/img]

hasanemir
12 yıl önce - Pts 15 Ağu 2005, 11:52
eskişehir tramvayı

arkadaşlar ..bildiğim kadarıyla şuanda eskişehirde sadece 18 tane tramvay var..iki tane üniversitesi olan eskieşehire bu tramvaylar yeterli mi?ben eskişehirde doğdum ama şuanda eskişehirde yaşamıyorum..konyada ise 70 tane tramvay mevcud..belediyenin acaba herhangi bir çalışması yokmu?
bide tramvay hatlarını uzatma gibi br çalışması yokmu?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM