Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT'tan istedikleriniz
« önceki   1234 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 3
gültekin.35
12 yıl önce - Cum 09 Şub 2007, 16:53

Eshot'tan tek bir isteğim var;
Artık şu eski ve kullanılmaz hale gelen otobüsleri ortadan kaldırsınlar.İzmir'e yakışmıyor !!!

Çağdaş_101_501

12 yıl önce - Pzr 18 Şub 2007, 18:15

eshot'tan şu anda tek bir isteğimiz var.101 ÇİÇEK MAHALLESİ-GÜMRÜK hattının tekrar devreye girmesi.

Çağdaş_101_501

12 yıl önce - Pzr 11 Mar 2007, 12:09

lanet olsun ya...eshot yeni yeni hatlar açıyor...3,425,155, gibi.ancak metro kurulduktan sonra iptal edilen 101 hat nolu çiçek mah-gümrük hattını geri vermiyor.bu otobüs sabah akşam 2-3 sefer yapsa çok mu zor,eshot zarar mı eder tabii ki hayır....

ersindonmez

12 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2007, 19:09
evka4e direk otobüs

Eshottan isteğim Evka 4e direk giden Atatürk ve İnönü mahallesini dolaşmadan direk giden bir hat açılması.Gerçekten gerekli gibi duruyor yol 5-10 dakika uzuyor ama hiç bu mahallere girmeden es geçen yeni bir hat buda İnönü mahellesine girmeden uçurumun kenarındaki yoldan düz yukarı devam eden bir hat.Bu hatta midübüs kullanılması daha iyi olur ayrıca.Hem Atatürk ve İnönü mahalleleri kurtulur otobüsün oraya gelene kadar dolmasından hemde Evka 4 te yaşayanlar kurtulur oraları dolaşmaktan.
Tekrar belirtmek istiyorum bu hat yeni alınan bir midübüslerden biri olarak kullanılırsa daha faydalı olur.Çünkü bazı eski otobüslerle o bayırı çıkmak korku filmi gibi oluyor.

sadıkça
12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 15:28

eskiden aylık pasolar  vardı sınırsız  otobüse  binilirdi . yine öyle  olmalı  kentkartlar  fotoğraflı  yapılıp 30  gün  sonunda  para  yatırılmadığında  iptal  olmalı  65 yas kartları  gibi..
yada  tüm otobüslerde  1  saat  içinde sınırsız  ücresiz  olmalı %50  olmamalı

Ayhan
12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 15:36

Sınırsız otobüse binilmesine karşıyım herşeyin bir bedeli olmalı ha ucuz ha pahalı o ayrı bir konu. Kentkartın belli bir süre sonra hizmet dışı kalmasına da karşıyım ben mesela 1 aylığına şehir dışına çıktım diyelim gelince kartımı kullanamayacak mıyım ? Şu andaki kart sistemimizi ben örnek alıyorum gerçekten çağdaş bir uygulama AKBİL gibi ağır metali cüzdanımızda taşımamıza gerek kalmıyor, eskiden bilet alırdık çoğu sahte çıkardı, şimdiki sistem sayesinde ulaşım daha da çağdaşlaşdı, üstelik kentkart bayileri de pastaya dahil oldular. 1 saat içinde binme sanırım önümüzdeki haftalarda ücretsiz olacak. Bu sistem yeni geldi deneme aşamasında.

Barış_AMD
12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 16:31

eshot iyice cıvıttı 2004 yılında evka 1 e yeni otobüs almıştı belediye aradan 1 sene gecmeden evka 1 in otobüslerini 42 ve 73 hattına verıolar sımdıde 71 de evkada kala kala 2 tane 20004 kaldı gerısı ya sanos ya kulustur belde yada şakşakcı mercedes    evka zaten yokuş bıde yolcusu bol bır yer son duraktan 2 veya 3 durak sonra otobus full bıde buraya sanos verılolar gecen sahıt oldum 285 evka1 konakta sanos wardı mecbur bındım konaktan bınmesem 1 saat sonrakı evkayı bekle neyse tam evka yokusunu cıkarken araba gerıgerı kacmaya basladı    sanos sofor gazı ıyıce koklemese gırerdık bı dukkana eskıden coktu evka sımdı 42 ye verdıler ne ozellık varsa orda ustelık yenı alınan 2007 lerde orda gecen evka1 gumrukteyım 275 mercedes vardı afrıka sıcaklarının oldugu gun mercedesın ıcı fırın gıbı aha bı baktım yanıömızda 42 kırmızı ısıktayız 42 yolcuları bıze hava atar gıbı bakıolardı ıcımden dedım ben boyle beledıyenın adamlar her sene yenı otobus yolluolar 42 ye cıleden cıktım arık eshota dılekce bombardımanına tuttum    

35CEM35

12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 16:35

Alıntı:
Üç isteğim var.Birincisi  bucadan altındağ ya yol açıldı.Benim babam mtk sitesinde büfeci ben oraya gitmek için 275  binip gümrükten 153 biniyorum.Buca  garajdan kalkıp 478 yolundan yeni yola  giderek altındağda yada otogara giden mtk sitesinden  hele caminin ordan geçen  bir hat yapılsın .Hatta saate 1 olması önemli değil ama o yol bir şeritli olduğu için yeni iveco otobüsler  yollansın.Not :lütfen saatte 2  bir olmasın.104 36 75 vb. hatlara yeni belde verilmesini istiyorum.Çünkü   104 e 302  36 ya bmc döküntü 75 ise sanos verilmeye başladı.Yeni beldeleri gidiyorlar 46 44 42 vb.hatlara veriyorlar.Bunlar  sanki  güzel salatalık varken çürümüş salatalığa  para vermişin gibi asıl 42 44 46 ya 302  bmc döküntü  ve sanos verceksiniz.Tek sözüm var aziz bey gültepeye yaransan bile oy alamazsın çünkü o insanlara bir   partici  çay verse o insanlar çayı verene oyunu kullanır.

36 numarada sadece Sanos var eski Bmc değil.
44 numaraya yeni belde tarih boyunca verilmedi, dökük beldeler yıllardır orada.
Şimdiiiiiii.........
42 ve 46 numaraya gelelim.
Yanlış düşünmekle beraber hakarette ediyorsun.
Şunu asla ve asla unutma:
ESHOT'un ençok kar ettiği hatlardan birisidir özellikle 42.
Benim iş yerim 42-46 güzergahında.Bende bu semtin esnafı olarak sana diyorumki, bir bardak çaya burada kandıracak insanı bulamaz siyasilerin alayı.
Doğulu, Göçmen, Konyalı, Uşaklı vatandaşların çoğunlukta olduğu bir yerdir.
Bu kadar karmaşık yerleşimde olan insanlara sen nasıl dersinki bir bardak çaya oyunu satar bunlar?
Çok ama çok ayıp.
Evim Şirinyer Forbes'te.
36 numarayı kullanıyorum ve Sanos'lardan nefret ediyorum.
İşyerime giderkende yeni beldeleri kullanıyorum (42 ve 46)
Sabah akşam full yolcu ile giden bu verimli hatlara oy için değil, binlerce insanın rahat yolculuk etmesi için verildi bu otobüsler.
Ve, çürümüş salatalık gibi ne sitenin kurallarına nede insanlık kurallarına ters gelen bu sözün için seni kınıyorum.
Binlerce insanı tek kalemde silipte, senin babanın büfesine giden yere hat istemenide bencilce buluyorum.
Daha yazacak çok şey varda, anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az...
Çok ayıp çok..............

Bir tane daha!
Alıntı:
yanıömızda 42 kırmızı ısıktayız 42 yolcuları bıze hava atar gıbı bakıolardı

Arkadaşlar......
42 hattında 2003 aralık ayından beri BMC BELDE var.
Kimsenin otobüsünü buraya vermediler.
Bilmeden yanlış tahminlerle yazıyorsunuz.
Beldelerin bir kısmını 71 ve 72 ye verdiler.Gidinde bakın inanmıyorsanız.
Adamların işi gücü yok, durakta bekleyen insanlara hava atacak bakış yapacak?
Tuhafsınız yahu...
Babalarının otobüsümü?
İnsan gibi evlerine gidiyorlar, kime ne hava atması kalacak bu pozisyonda?
Semtinizden çekilen otobüsleri başka yerde arayın.
Saçma düşüncelerle bir semte toptan hakaret ve alay içerikli cümleler kurmayın.

Barış_AMD
12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 16:58

kardes eshot ayrımcılık yapıyor ama evka 1 için alınan yeni beldeleri gıdıp 2 ay sonra 42 ye werıolar ustelık evka 1 e köruklu araba wersen dolar 42 3 dk bır gelıor evka 1 saat te ustelık kulustur mercedesler beldeler sanolar gelıo topu topu 2 tane 2003 war yakında onuda alırlar  evkadan yapmayın Allah askına cınartepeye her sene yeni araç gelıyor 71 72 ye gelınce evet orayada evkandan kalan son beldelerı werdıler suan evkada külüstürler kaynıo belde falan ama durun su evka 1 e yapılan stad bıtsın kıme daha cok ve yenı araba verılcegı bellı ALLAH CEMİL ŞEBOYDAN razı olsun evkamıza stad yaptrıo bu arada hava alnı ıcın otobus almıslar markası ne bu otobuslerın

En son Barış_AMD tarafından Pzr 01 Tem 2007, 17:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

35CEM35

12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 17:54

requem 35 yanlış bilgi veriyorsun.
1: 42'de 3 dakikada bir otobüs yok!
Kemer istasyonu inşaat halinde, buraya alt geçit yapılıyor. Sadece 42 değil, burayı kullanan pekçok hatta zaman + servis sorunu yaşanıyor.
Birkaç dakika içinde arka arkaya otobüs geliyorsa, emin ol onun acısı izleyen dakikalarda 30 dakika ara vererek yaşanıyor.
Özellikle akşam ve sabah saatlerinde yığılmalar yaşanıyor bu kazı alanında.
Buna bağlı olarak sefer saatleri karışıyor.
Evka'ya 1 saat otobüs gelmemesi rutinmiş gibi anlatıyorsun.Bu mümkün değil.
Şimdi ben sana desemki, Evka bağlantılı Balçova hattı ve diğer uzun ring hatlarını kaldırın, orası çürük salatalık yakışmıyor vs. terbiyesizliğin daniskası olmazmı?
Nedir bu 42 paranoyan anlamıyorum.
Evka'daki beldeler 42 yada 46 hattında değil!
Herkese yanlış bilgi verme...
Buradaki otobüslerinizi 71-72 ve şimdilik bilmedeğim başka hatlara verdiler, 42 yada 46'ya değil
Evka'da eskiden körüklü Macar İkarus araçları vardı, versinler tabiiki.
Ama senin yaptığın resmen bölgecilik.
Bizim yeni arabamız yok onlarında olmasın!
Sen sefer sayısı sık olan 42 ve 46 hatlarının, kaç kilometre boyunca başka otobüsü olmadan bu hatlara binlerce insanın mecbur kaldığını biliyormusun?
Evka'dan 3 ayrı noktaya minibüs varken, 42 ve 46'da tek bir minibüs hattı olmadığını biliyormusun?
Not1:
Evka'da Mercedes Connetto'larda var, neden sadece Sanos ve 1987 model 302 var diyorsun?
Not2:
Hergün en az 2 otobüsü alınan 42 ve 46'da, 302 Mercedes ve Sanos, hatta Yugo İkarus bile çalışıyor.
----------------------------------------------------------------------------------
Bölgeciliği bu kadar bariz yapma arkadaşım.
Bütün semtlerimize gönül isterki inşallah en kötü araba Belde çalışıyor olsun.
Sonuçta bir şekilde hepimiz bütün hatları kullanıyoruz.Ben Evka'da 6 sene oturdum, oradaki düzensizliğide çok yaşadım.Ama bunun tek sorumlusu başka semtlere verilen otobüsler değildir.
ŞUNU YAZ BİR KENARA, SİZİN OTOBÜSLER BAŞKA YERDE, 42 YADA 46'DA DEĞİL!

sayfa 3
« önceki   1234 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege