Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT'tan istedikleriniz
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 2
Ahmet AKBULUT

12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 15:20

merak etmeyinn deriye bile yazıyorlar sağolsun milletimiz kendi otobüslerini çok temiz tutuyor.yep yeni otobüslerde bile  her yerde yazılar yazıyor.. saygılarımla..

Ayhan
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 15:25

Çözümü son derece basit en arkaya cüsseli bir adamı oturtacaksın yazanları çizenleri sonra bir güzel dövecek sonra da karakola götürecek. Tabii bu her araçta olmaz ama birkaç tanesinde olursa ibret olabilir.

Armağan Örki
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 15:27

Belediye değil mi gelir yok diyen. O halde koltukların arkasına da reklam verilebilsin... Hem temizlik olur, hem para...

İtiraf: Geçen yıl nefret ettiğim bir erkek arkadaşın numarasını ben de yazmıştım; ama sonra cidden pişman oldum...

Fırat
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 16:30

Hatırlar mısınız bir ara şoför koltuğunun arkasında bir tabela vardı..Otobüsün kaç km hızla gittiğini,içerideki sıcaklık derecesini gösterirdi ve tabelanın ortasından yazılarla reklam yazıları geçerdi...

Bu uygulamanın tekrar getirilmesini istiyorum ben.Ayrıca otobüsün bazı köşelerine kamera konulabilir.Böylece koltukların arkasına yazı yazanlar bu huylarından vazgeçebilirler

Çağdaş_101_501

12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 16:46

501-çiçek mah-halkapınar metro aracı saat 09:00'da çiçek mah.'den yapması gereken seferleri yapmıyor.haftada 09:00 seferine ya bir kez geliyor,ya da hiç gelmiyor.501 hat nolu araç fazla dolmuyor olabilir ama eshot 'un amacı kar yapmak mı halka hizmet vermek mi?hem bu mahalleye tek bir otobüs çalışıyor.

Fırat
12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 16:58

Arkadaşlar bu adresten http://www.eshot.gov.tr/hareketsaat.htm otobüs kalkış saatlerine bakabilirsiniz

nazım35
12 yıl önce - Sal 06 Şub 2007, 01:06

Ben iç temizliği bir yana bıraktım ama otobüslerin dışı tam bir felaket.bazı otobüslerin artık kendi rengi olmuş toprak rengi.Çok çirkinler.Bunun özümüde çok zor değil yani...

Çağdaş_101_501

12 yıl önce - Sal 06 Şub 2007, 17:15
tek bilet sistemindeki sorunlar

eshot haziran ayından beri söyleyip duruyor.tek bilet sistemine geçileceğini.eshot ve bşb'ne göre yılbaşında geçilecekti bu sisteme olmadı.ocak sonu denildi.o da olmadı şubatın ikinci haftasına girildi.nerede bu tek bilet sistemi,madem geçmiceksiniz bu sisteme geçince söyleyin.bizi niçin boşu boşuna oyalıyorsunuz?

Armağan Örki
12 yıl önce - Sal 06 Şub 2007, 19:42

Biraz saçma bir fikir gibi gelebilir de, aslına bakacak olursak herkesin kapladığı alan aynı otobüsler ve diğer ulaşım araçları içinde. Farklı ücret sisteminin uygulanmasındaki amaç ne olabilir; bence öğrenciler kadar öğrenci olmayanların da indirimden hakkı var. Her iki fiyatın ortasında bir miktar belirlenip herkes onu ödese...

Yani doktor, öğretmen, mühendis, temizlikçi, işsiz, emekli, ev hanımı, öğrenci... Eşitlik için...

Çağdaş_101_501

12 yıl önce - Cum 09 Şub 2007, 16:50

eshot'un internet sitesindeki habere göre yeni alınan 2007 model ıveco markalı otobüsler,cengizhan,alparslan,f.edip baksı,75.yıl ve çiçek mahallesine çalışacaktı.ancak izulaş bu midibüsleri,99-gazimeydanı-gümrük,67-pınarbaşı born.metro arası çalıştırıyor.bizde mahallemize yeni otobüs gelecek diye bekliyoruz.

sayfa 2
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege