Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Bilim Sanat ve Kültür Parkı
« önceki   123 ... 8788899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 88
Misafir 9c8

6 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 21:16

Bülent bey ama bu sistem 5-10 yıl gibi kısa bir sürede felç olmamalı. Tramvaylara kapasite arttırımı yapma seçeneği var iken yeni set alımı tercih edildi .

Dora B
6 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 00:25

arkadaşlar bu trolleri kafanıza takmayın. son zamanlarda birkaç kişi sürekli farklı farklı cihazlardan misafir olarak yazıp kalabalık görünmeye çalışarak eskişehir' e çamur atmaya çalışıyor. boşuna ümitlenmesinler eskişehir halkı neyin ne olduğunu biliyor.

kendi memleketlerinde hiçbir halt yiyemeyip eskişehir' e gelince barlardan clublardan çıkmayan, onu bunu taciz eden, köyüne dönünce de kıskançlığından klavyeden eleştiren tipler bunlar. kâle almaya değmez.

26METİN
6 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 09:42

Alıntı:
arkadaşlar bu trolleri kafanıza takmayın. son zamanlarda birkaç kişi sürekli farklı farklı cihazlardan misafir olarak yazıp kalabalık görünmeye çalışarak eskişehir' e çamur atmaya çalışıyor. boşuna ümitlenmesinler eskişehir halkı neyin ne olduğunu biliyor.

kendi memleketlerinde hiçbir halt yiyemeyip eskişehir' e gelince barlardan clublardan çıkmayan, onu bunu taciz eden, köyüne dönünce de kıskançlığından klavyeden eleştiren tipler bunlar. kâle almaya değmez.

evet haklısınız ESKİŞEHİR HALKI GERÇEKLERİ GÖRÜYOR
kimseyi tanımadan barlardan clublerden çıkmayanlar diye söz etmeniz yanlış ayrıca barlara clublere bende karşıyım.
ayrıca bar-club ve taciz gerçeğini de görmeniz beni sevindirdi. zama zaman toplu taşımada da kalabalıktan yararlananlar da olmuyor değil.

Misafir b04

6 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 10:17

DorahB
Senin ruh halin bozulmuş. Neyseki yakında şehir hastanesinde yüksek güvenlikli adli psikiyatri açılıyor, söz veririyorum ilk seni aldıracam oraya biraz sabret. Eleştiriye hiç tahamülünüz yok. Velevki dedğiniz doğru misafir olarak yazan herkes eskişehiri kuskandığından dokayı kötülüyor. Eee o zaman seçimede gerek kalmıyorki, demekki büyükerşen hep 100% oy alıyorki hiç muhalefet hiç eleştiren yok. Topupuna 6% lık bir fark vardı harun karacan ile, demekki bu şehirde büyük bir muhalefet kitlesi var. Alış bunları guzum alış.
Eskişehir benim karım'mı niye kıskanıyım nesini kıskanıyım. Bu senin gibilerini ilk okuldan beri bilirim, kaçacak delik bulamadığınız zaman anne bu beni dövdü diye yalan uydurursunuz. Geç bu ayakları doracığım geç. acaba senin kaçtane üyeliğin var burda. Neyse herdefasında konuyu saptırıyorsunuz hasip kaplan gibi burda bardak kıramadığınıza sevindim.

Sami Güleç
6 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 00:03

(+)

sayfa 88
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8788899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR