Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
adilarslanoglu

12 yıl önce - Cmt 27 Oca 2007, 23:17
BUSWORLD TURKEY / Otobüs Endüstrisi Fuarı

Arkadaşların bu konudaki görüşleri, önerileri nelerdir?

WOWTURKEY olarak katılacak mıyız...?

asan70
12 yıl önce - Prş 01 Şub 2007, 14:09

__Kaçırılmaması gereken bir fuar...

Nedenleri;şehir içine yakın oluşu (ulaşımın yönünden),Tüyap ın yaptığı fuara göre katılımın yüksek olabileceği,yurdışından da katılımın olması ,yerli firmalarımızın katılımının çok olacağı , ve yıllardan beri  otobüs konusunda en iyi fuar oluşu...

__BUSWORLD Fuarı 1971’den beri Belçika, Kortrijk’te organize edilen, otobüs sektörünün en saygın uluslararası ihtisas fuarıdır. Dünyada, sektörün 1 numaralı Fuarı olduğu tüm sektör ilgilileri ve medya tarafından kabul edilmektedir.
BUSWORLD Fuarı, ilk olarak 1971 yılında Belçika’da düzenlenmiştir. BUSWORLD Fuarı, 1999 yılından itibaren Çin Şanghay’da (BUSWORLD CHINA) olmak üzere, Nijerya, Lagos’da (BUSWORLD NIGERIA) ve Hindistan, Bombay’da (BUSWORLD INDIA) olarak organize edilmektedir.
www.busworldturkey.com

__Yerli firmalarımızla beraber VDL ,Setra ve Solaris (Polonya) gibi yabancı firmalarda katılıyor..
Acaba,otomobil ve motosiklette dünyaya yayılmaya çalışan Çin in otobüs firmalarıda fuara katılacak mı..

(Tarih 8, 9, 10 Şubat 2007

Fuar Alanı
İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy-Türkiye
Açılış Saatleri
10:00 – 19:00
Fuar Girişi
Ücretsiz)

M.Uğur.K
12 yıl önce - Pzr 04 Şub 2007, 23:38

Aslında bende gelmeyi çok istiyorum ama İstanbul gözümde büyüyor. Ankara'dan gelmek çok kolay gibi gözükse de o tarihlerde ki hava şartları ulaşımı zorlaştırabilir. Bu fuarı kışın değilde bahar ya da yaz aylarında yapsalardı daha güzel olurdu.

Benim İstanbul'u ve fuar alanını bilenlere sorum olacaktı.

Otogardan fuara ulaşım kaç dakika? Taksi, otobüs veya metro'dan hangisini kullanmak daha avantajlı? Ve de otobüs firmalarının o bölgeden geçen servis araçları var mı?

Saygılar...

adilarslanoglu

12 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 00:49

Fuara otogardan en iyi gidiş şekli bence Metro.
Metroya bindiğinizde Dünya Ticaret Merkezinde ineceksiniz.Oradan fuar alanın BUSWORLD sitesinde belirtilen kısa zaman aralıkları ile otobüs kaldırılacak.

Rahatca ulaşırsınız.

asan70
12 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 13:39

Busworld fuarında yeni tanıtımlarda var..
Bunlar tahmin ettiklerimiz ve basından öğrendiklerimiz..

Almanyada VECTİO olarak tanıtılan Otokar ın yeni otobüsü DORUK..
Mercedes Benz in Citaro kıyafetli yeni Connecto su..

Bilmediğimiz yeni tanıtımlar da olabilir..MAN ,BMCve Bursa da üretim yapan firmalar olabilir..
Tata midibüs (otobüste üretecek) üreten  İsoto da tanıtım yapabilir..

OSMAN TUNCA
12 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 14:16

Bilet buldum cumartesi oradayım Bu arada SETRA yeni bir model getirmiş ve onun tanıtımıda bu fuarda yapılacakmış bilgilerinize sunulur.

adilarslanoglu

12 yıl önce - Prş 08 Şub 2007, 11:53

Evet arkadaşlar.Şu an 08.02.2007 saat 11.00 fuara gidiyorum.Haydi wow-ulaşımcılar nerdesiniz.

Utku ARDIÇ

12 yıl önce - Prş 08 Şub 2007, 19:16
Fuar Fotografları

SETRA
S 431 DT

S 416 HDH

S 416 GT-HD

VDL BUS

MERCEDES-BENZ

YENİ CONECTO

O 403

TRAVEGO 15

TRAVEGO 17

SPRINTER

TEMSA

DIAMOND

SAFİR VIP

POWERBUS

TOURMALİN

SAFARİ HD

OTOKAR

DORUK

OTOYOL-IVECO

EUROBUS TECTOR

EUROBUS E27.14

EUROCITY

TEZELLER

TEZTİGERLUX

TEZLEOPARD

TÜRKKAR

VOLKSWAGEN

CRAFTER VOLT

GİDİLMESİ MUHAKKAK GEREKEN BİR FUAR!!!!!!!!!

SAYGILARIMLA
                                                                                                                                   D.059-D.131
                                                                                                                                    Utku ARDİÇ

ozantugbas
12 yıl önce - Prş 08 Şub 2007, 20:52

Böyle Organizasyonlara bulundukları yer itibari ile ben ve benim gibi gitmesi zor olan Wow Ulaşımcılar adına gidip fotoğrafları ile bir nebze olsun bulundukları ortamı bizlere yansıtan tüm Wow Ulaşımcılara teşekkürlerimi sunar deklanşörlerinize Allah arıza vermesin derim

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Cum 09 Şub 2007, 06:02

Utku'ya fuarda sitemizi temsil ettiği için teşekkür ederiz. Araçlar hakkında biraz da yazılı açıklamalar eklerse, daha anlamlı olacak...

Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM