Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
bergswolf
12 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 02:44
Ankara Sıhhiye ve çevresi hakkında görüşler

evet ankaranin belkide en guzel yerlerinden sihhiye ama sihhiye koprusunun alti inanilmaz kötü. Bence orada ki is yerleri ve otobus duraklari oranin havasini bozuyor birde apti bekci parki varki cok guzel bir park olmasina ragmen oradaki havusu bir temizlemediler butun yaz...

Tuna Yersu
12 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 12:48

fotograflar güzel ama bence ''Sıhhiye meydanı'' diye birşey kalmadı.. Hitit heykeli zaten yoğun trafik içinde kaybolup gidiyor..Köprünün altı bergswolf un belirttiği gibi çok kötü..Bu arada çok merak ettim Basri kardeş belediyede filan mı çalışıyorsun? büyükşehiri ve Gökçek i öve öve bitiremiyorsunda..

çalışkan
12 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 14:43

tuna kardeş ne belediye çalışanıyım nede melih gökçek taraftarı sadece ANKARA lıyım ve ankara için yapılan her güzelliğin yanındayım mesela sıhhıyede fotodada görülen U köprü mükemmel oldu trafigide düzeltti oraya çok güzelde yakıştı ama bazıları sadece siyasi düşünerek güzel olmadı dedi ankaralıysak ankara için yapılan güzel şeyleri alkışlamasını bilmeliyiz burdaki yani forumumuzdaki fotolara bakın %80-90 ında büyükşehirin ankara için yaptıgı ii çalışmaları göreceksiniz yoksa beni yanlış anlamayın

Gökçe Katun
12 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 15:02

Köprünün hemen sağ altındaki park Sıhhiye'nin ortasında bir sıhhatsizlik örneği oluşturuyor. Köprünün üstünden geçerken bile bu çok belli oluyor, yanında da Sağlık Bakanlığı var oysa. Yanılıyor muyum?

Erdal
12 yıl önce - Pts 28 Şub 2005, 14:22

Alıntı:
Köprünün hemen sağ altındaki park Sıhhiye'nin ortasında bir sıhhatsizlik örneği oluşturuyor. Köprünün üstünden geçerken bile bu çok belli oluyor, yanında da Sağlık Bakanlığı var oysa. Yanılıyor muyum?

Parkın sıhhatsiz olmasında parkın bir suçu olmasa gerek Gökçe..Aslında Abdi ipekci parkı cok da güzel olabilecekken belediyenin şehir meydanlarına otoyol yapma projesine kurban gitti.Haktan'ın 3.fotoğrafındada görüldüğü gibi park otoyollarla çevrilmiş durumda.Öte yandan Sıhhıye köprüsüde bu meydanda Ankara'yı ikiye ayıran bir sınır gibi çirkin ve anlamsız duruyor.

Saglık Bakanlığı gökce'ninde söylediği gibi hemen parkın sağında.Hemen yanında da SSK..

Erdem
12 yıl önce - Pts 28 Şub 2005, 19:21

Alıntı:
Öte yandan Sıhhıye köprüsüde bu meydanda Ankara'yı ikiye ayıran bir sınır gibi çirkin ve anlamsız duruyor.

Evet kesinlikle, düşüncelerime tercüman oldun. Bu tanımı yapmamıştım ama gerçekten de köprüyü hep sanki şehri ikiye ayırıyor gibi düşünüyordum.

A. İpekçi parkı ise nedense şehir havuzlarla donatılırken bile kurumaya ve bakımsızlığa terk edilmişti. Şu an için de durum aynı.

çalışkan
12 yıl önce - Pts 28 Şub 2005, 19:56

şehri ikiye bölmekten çok ankaranın merkezine giriş olarak görüyorum sıhhıye köprüsünü ama iğrenç bir giriş sıhhıye köprüsünün altı hakkında bi çalışma yokmu yada hala orası görülmüyomu merak ediyorum..
bu fotograflar içinde düzenlenmesi gereken ilk yer bence köprünün altındaki iş yerleridir

ibrahimdr
12 yıl önce - Cum 08 Nis 2005, 21:39

arkadaşlar Abdi ipekçi parkında canlılık varsa sanki bu oradaki meyve sebze pazarından kaynaklanıyor.pazar olmasa sanki oraya kimse uğramayacak gibi.Bi de dediğiniz gibi havuz çok bakımsız.Birazcık bakım yapılırsa.Ama yine de bir insan parkı otomobil gürültüsünden.Ses kirliliğinden uzak durmak için tercih eder.bu parkın dört bir yanı yollarla çevrili.

Haaluk
12 yıl önce - Sal 12 Nis 2005, 13:51

Abdi İpekçi parkı eskiden çok nezih bir yerdi. Çay bahçesi vardı, aileler oraya dinlenmeye gelir su sesiyle rahatlardı (şimdi o suyun olduğu yer sanki bataklık, pislik içinde), hastaneye gelenler oraya gelip dinlenirdi. Şimdi ise yerinde yerler esiyor, en kalabalık olduğu vakitler yürüyüş yapılacağı zaman toplanma yeri olduğu için polisin ve yürüyüş yapacakların biriktiği zaman

Zeynel Bektaş
11 yıl önce - Cmt 25 Mar 2006, 19:35
U KÖPRÜ

Parkın havuzunu dolu olarak en son nezaman gördüm hatırlamıyorum bile, O kadar bakımsız ilgisizlikten berbat.  Sıhhiye Ankara'mızın göbeği U köprü gibi bir betonu araya koyan nedir siz karar verin . Neymiş trafikmiş Sıhhiye'den U dönüş olmasa ne olurdu ki , gerekirse  trafiğe bile kapatılabilmeli çünkü orası başkentin merkezi can alıcı bir nokta o beton utanç verici......

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet