Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Otobüs Terminali (Otogar)
123 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
edeniz
12 yıl önce - Pzr 27 Şub 2005, 12:24
Eskişehir Otobüs Terminali (Otogar)

tramvay otogar duragı...

(+)

(+)

(+)

edeniz
12 yıl önce - Pzr 27 Şub 2005, 12:30

Otogarın içinden...

(+)

(+)

(+)

(+)

Fahriye
12 yıl önce - Prş 10 Mar 2005, 13:37

evet, terminal gönyeye benziyor. Ah, o terminalin dili olsa da konuşsa, içine az mı girip çıktım Öğrenciyken, çalışırken, bayramlarda..

6000 m2.alan üzerinde kurulmuş. İzmir Terminalindeki gibi, taşıyıcılar yok. Birkaç tane yük arabası var tekerlekli, kendi eşyanızı kendiniz taşıyorsunuz. Öyle olması bence daha iyi.

Antalya otobüs terminali daha detaylı, bilboardları daha büyük. Evet, Eskişehir otobüs terminali yapılırken, ülkemizin en büyüğü diye lanse edilmişti ama şu an değil.

Dış mekan renkleri, güzel seçilmiş, mimarı GS li olmasa bile, sarı ve kırmızı göze hoş geliyor, aslında yakından bakıldığında o kırmızı değil, bordo. Kapılar, pencereler bordo boyalı.

atyilmaz

12 yıl önce - Prş 10 Mar 2005, 15:20

Aslında bu fotoğraflar bayağı eskidi. Otogarın yeni halini ve çehresini göstermek gerekiyor. Ben yolculuklarımda genellikle treni kullandığım için pek otogara gitmiyorum. Otogara giden wowturkeyci arkadaşlar varsa inşallah otogarın ve çevresinin yeni halini çekerek bize aradaki farkı gösterirler.

engin26
12 yıl önce - Çrş 16 Mar 2005, 03:11

Aslında burası pek de son yıllardaki atılımlardan sayılmaz.Bu otogar 1994'te hizmete açılmıştı,o zamanlar Türkiye'nin en güzel otogarı olarak tanımlanıyordu.O günden bu güne pek çok şehirde otogarlar yenilendi.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR