Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TCDD Haberleri
« önceki   123 ... 112113114

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 114
ramazan yikici

1 ay önce - Prş 05 Eyl 2019, 10:54
TCDD 2018 Faaliyet Raporu için CİMER'e yazdım

Merhabalar. Az önce CİMER'e TCDD 2018 faaliyet raporunun 2019'un sonuna geldiğimiz bu aylarda henüz yayınlanmamış olmasıyla alakalı yazdım ve bilgi istedim.

brk1979

1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 09:28
Bilecik'te kılavuz tren raydan çıktı!

Alıntı:

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde kılavuz trenin tünel içinde raydan çıkması sonucu 2 makinist hayatını kaybetti.

Ankara'dan yola çıkıp Yüksel Hızlı Tren (YHT) hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan çıkarak duvara çarptı.
Kazada, kılavuz trende bulunan ve 2 makinist olay yerinde yaşamını yitirdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Hattın geçici olarak kapatıldığı ve kazayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-bile ...ti-6036690

2 makinist vefat etmiş. Allah rahmet eylesin

brk1979

1 ay önce - Cum 20 Eyl 2019, 10:32
TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın görevden alındı

Alıntı:

TCDD'de Apaydın ve Kurt görevlerinden alındı

Atama kararları Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İsa Apaydın ile TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Kurt görevlerinden alındı.

Bu suretle boşalan TCDD Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına aynı yer Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına ise Karayolları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Kamuran Yazıcı atandı.
TCDD Genel Müdür Yardımcılığına Öner Özgür, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcılığına ise Yunus Emre Ayözen'in atamaları gerçekleştirildi.

Kaynak: http://www.gunes.com/gundem/tcdd-genel-muduru-isa ...di-1021827

altanaltu
3 hafta önce - Sal 24 Eyl 2019, 11:16
TCDD Taşımacılık Yeni Genel Müdürü Kamuran Yazıcı Göreve Başladı

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü olarak atanan Kamuran Yazıcı görevine başladı.

Kaynak: Tren Haber

kami suyutmaz
1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 10:17

Tren biletlerine % 20 zam..

https://www.haberturk.com/son-dakika-tren-bileti- ...00-ekonomi

Tacettin Şenel

1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 10:19

Trenle yolculuk yapmayı pek sevmiyorum çok alavereli dalavereli işler oluyor....

ERTUĞRUL
1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 10:23

Alıntı:
Trenle yolculuk yapmayı pek sevmiyorum çok alavereli dalavereli işler oluyor....

Ne oluyor mesela?
Tecrübelerinizi paylaşında bilgimiz olsun.

Onur Çakırcı
1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 10:41

Alıntı:
Tren biletlerine % 20 zam..

Enflasyon tek haneli, amacımız %5 e indirmek diyen ikitdarın son 48 saatte yaptığı bilmem kaçıncı %20 lik zamdır.

bahadır 0302

1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 10:48

Alıntı:

Kesin makinist torununa asilmistir ertuğrul kardeşim

Tacettin Şenel

1 hafta önce - Pts 07 Ekm 2019, 11:23

Alıntı:
Ne oluyor mesela?
Tecrübelerinizi paylaşında bilgimiz olsun.

Bundan 25 sene evvel Trene binmiştim karşımdaki sen çok nasipli adamsın al şu meyvasuyunu bide elinde börek gibi birşey vardı al şunu ye iç ölmüşlerinin ruhuna oku deysin dedi sonra bende ona çay ısmarladım bir süre sonra olduğum yerde sızmış kalmışım ben böyle alavere dalavereli işlerin olduğunu bildiğim için trende paralarımı ayakkabımın içine koyardım onu bulamamış ceplerimdeki bozuklukları almış.....

sayfa 114
« önceki   123 ... 112113114
ANA SAYFA -> ULAŞIM