Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Beylikdüzü Skyport Residence gökdeleni
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Burç

10 yıl önce - Pts 21 May 2007, 15:08

Alıntı:
Bu projenin mimari dünyaca ünlü Metin Hepgüler'dir.

Mimarın kim olduğu hakkında kaynağınız nedir acaba?

didem karadeniz
10 yıl önce - Sal 22 May 2007, 18:07
KULE 29

"Mimarın kim olduğu hakkında kaynağınız nedir acaba?"
Bu soruya ben cevap vereyim, dogrudur...Mimari Metin HEPGULER dir. Bunu da bizzat Gul Insaatin yoneticisi Ali GUL soylemistir. Kendisiyle baska bir projede calisirken sohbet esnasinda bilgilendik(!)
Ben de mimarlik mesleginin mensubuyum ve acik soyleyeyim, ben de begenmiyorum....Kutle hareketleri oturmamis, oransiz, gereksiz gosterişli ve tabii ki de getirecegi yogunlukla bolgeyi felc edecek bir bina...Bunda sadece mimarin ve insaatcinin sucu yok ayrica, o yogunlugu oraya veren kim? Hangi yol, metro, vs. tasiyacak bunu? neresinden tutsaniz elinizda kalacak bir is...
Yazik...

didem karadeniz
10 yıl önce - Sal 22 May 2007, 18:14

Projenin isminin "Kule 29" oldugunu bilmiyordum. Yoksa sorardim niye "29" da "43" degil..ya da "55", "62", vb.,...
"29" ne ki acaba, bilen var mi?

bocek

10 yıl önce - Sal 22 May 2007, 19:02

Yaptıkları 29. kule midir acaba ?

Sukan

10 yıl önce - Prş 24 May 2007, 00:05

Alıntı:
Farmir  
Meger iki Gulsan Insaat varmis    
Halil'in yukarida bahsettigi Gulsan Insaat'in web sitesi http://www.gulsancons.com.tr (Bu arada, onlarin Ankarada'ki otelleri Swissotel olmali, Sheraton degil )
Beylikduzu'ndeki projeyi yuruten baska Gulsan Insaat'in web sitesi www.gulsaninsaat.com'dir

Üstat eğer gül inşaat bünyesinden biri olsaydım alınırdım bu dediğine , İstanbul ve Türkiye genelinde köprü ve viyadüklerde gül imzası vardır. Hatta dikkatlı bakılırsa taşıyıca beton aksamında kabartma şeklinde şirketin ismide yazar.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL