Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Beylikdüzü Skyport Residence gökdeleni
123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

11 yıl önce - Prş 18 Oca 2007, 18:59
İstanbul Beylikdüzü Skyport Residence gökdeleni

Beylikdüzü Migros'un karşısındaki büyük bir alana yeni bir inşaat başlıyor.
önüne astıkları afişin fotoğrafına göre ben bir 35 kat saydım.

Gülşan inşaat yazıyordu.

(+)

burada da uydudan yerini işaretledim :

(+)

Halil
11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 01:34

Gulsan insaat Ankara Swissotel, Antalya Kilikya Palace ve Elysee resortun sahibi. Tabi ayni gulsan insaat ise . Guzel bir binaya benziyor. Maslak'a cok yakisirdi bence.

Farmir
11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 02:10

Meger iki Gulsan Insaat varmis  
Halil'in yukarida bahsettigi Gulsan Insaat'in web sitesi http://www.gulsancons.com.tr
Beylikduzu'ndeki projeyi yuruten baska Gulsan Insaat'in web sitesi www.gulsaninsaat.com'dir

yigit arslan

11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 17:25

Eğer resimdeki kuleyi dikeceklerse biraz gidip iş kulelerinden örnek alsınlar derim..Bence çirkin bir tasarım.Artı her boş kalan yere bir iş merkezi-alışveriş merkezi ya da konut mu yapılması gerekir?Beylikdüzü civarındaki boş araziler hızla tükeniyor.Gün gelecek merkez Istanbul semtleri  gibi boş alan kalmayacak.Sıkı doku içinde boğulacak insanlar.Su anda bile eskiden kalma küçük çamlıkla idare ediliyor.Ne dersiniz biraz da büyük parklara ihtiyacı olmayacak mı burada yaşayan insanların?

Daha bölgenin şehirle doğrudürüst bir ulaşım bağı yok.Raylı sistemle bu bölgeleri merkeze bağlamamışken bu projeler hazırlıksız,acele oluyor..

selçuk042

11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 17:35

istanbulun her yeri gökdelen oldu ya bir de öyle güzel yerlere yapıyorlarkı istanbulun dogası tarihine sankı bir hancer saplıyorlar istanbulu fazla bilmediğim için bu gökdelenin yeri için bir sey diyemem insallah  bu gökdelende cevreye görünüş ve fiziksel olarak bir zarar  vermez

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL