Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
suataksoy

13 yıl önce - Prş 04 Oca 2007, 12:25
Erciyes Üniversitesi Kampüsde sonbahar

(+)

suataksoy

13 yıl önce - Çrş 17 Oca 2007, 14:19
Erciyes Üniversitesi İİBF çevresinde sonbahar...

okanimasyon
13 yıl önce - Prş 18 Oca 2007, 02:26
...

üniversitenin kampüsü sonunda kampüs havasına bürüncek galiba..rektörlüğün giriş kapısı projesi ve o kampüsün içinden geçen yolu kaldırma çalışmaları sevindirici..erciyes üniversitesi birgün çok büyük olacak..umarım ben okulu bitirmeden olur...

Mehmet!
13 yıl önce - Prş 18 Oca 2007, 10:18

Alıntı:
üniversitenin kampüsü sonunda kampüs havasına bürüncek galiba..rektörlüğün giriş kapısı projesi ve o kampüsün içinden geçen yolu kaldırma çalışmaları sevindirici..erciyes üniversitesi birgün çok büyük olacak..umarım ben okulu bitirmeden olur...

Erciyes Üniversitesi yeterince kampüs havasına büründü bence. (İnşallah daha da iyi olacak.) Biz öğrenciyken mühendislik fakültesi Erkilet yolundaydı, meslek yüksek okulu (yanlış hatırlamıyorsam) Hacılar yolundaydı. Muayene için kampüse (medikososyal) geldiğimizde inşaatlara bakar; "Biz göremeyiz ama eninde sonunda bizim fakülte de (mühendislik) bu kampüse taşınacak." derdik.

ahmetulu

13 yıl önce - Prş 18 Oca 2007, 14:10

Erciyes üniversitesinde kampüs havasının olduğunu düşünmüyorum.Erciyes üniversitenin bir öğrencisi aynı zamanda Kayserili olarak bu tesbiti yapmak beni üzüyor ama kampüs havasının olmayışını fakültelerin birbirinden çok uzak olmaları ve kampüs alanının çok büyük olmasına bağlıyorum.Küçük ve fakültelerin içiçe olduğu üniversiteler rahatsız etmeyen bir kalabalıkla her an canlılık hissi veriyor.Bizim ünivesitemizde bu yok.

sayfa 1
ANA SAYFA -> KAYSERİ