Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Marmaris Geceleri
« önceki   123 ... 41424344   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 42
Emir ERTEN

2 yıl önce - Çrş 21 Ekm 2015, 06:17

Pazartesi akşamı barlar sokağının oralardaydım. barlar sokağının içine tam girmesem de kenarından geçtim. Barlar sokağını irdeleyecek vaktim pek yoktu. Çünkü barlar sokağının hemen arkasında bulunan mis cafede Mersin - Trabzon maçını izledim. Farklı duygular içerisinde izlediğim bir maçtı. Maç 3-2 bitti ve ben atılan her gole sevindim. Tabi bu sevincimi etrafa sadece Mersin gollerinde belli ettim. O akşam maç yerine çılgın bar ortamlarında bulunmak bana böylesi bir heyecan vermezdi.

Bu fotoğrafta o akşamdan kalma. Güzel bir Marmaris gecesiydi.

Emir ERTEN

2 yıl önce - Pts 26 Ekm 2015, 05:24

Bir süre önce fısıltı gazetesinde barlar sokağına gitmediğim ima edilmişti. Gerçi tam anlamıyla gittiğim söylenemez ama arka sokaklarında bulundum. Barlar sokağında bir barda eğlenmek beni pek Mutlu etmez. Ananelerime ters.

Bu fotoğrafı geçen hafta Mersin idman yurdu - Trabzonspor maçı başlamadan çekmiştim. Barlar sokağının giriş kısmı

Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 29 Ekm 2015, 23:49

Alıntı:
Bir süre önce fısıltı gazetesinde barlar sokağına gitmediğim ima edilmişti. Gerçi tam anlamıyla gittiğim söylenemez ama arka sokaklarında bulundum. Barlar sokağında bir barda eğlenmek beni pek Mutlu etmez. Ananelerime ters.

Emirciğim kendin çalıp kendin oynuyorsun farkındasın değil mi ve esprili mesajlarına tebessüm oluyorum ama ben biliyorsun ima etmem adamın direkt yüzüne söylerim burada bunu belirtmiştim

Senin ananenelerine ters olmaya devam etsin ama benim ananelerime hiç ters değil ve hiç de ters olmayacak )

Ne zaman Marmaris'e tatile gitsem ve ne zaman yanımda Rus bayan arkadaşım olsa mutlaka ama mutlaka Barlar Sokağına giderim.Gitmemezlik yapmam yapamam.

Ünü Avrupaca tanınan Marmaris gecelerinin hakkını veririm ambiyansı görürüm ve burada gösteririm.

Aylar yaz olmuş mayıs olmuş eylül olmuş ekim olmuş fark etmez gösteririm ve gösterdim bile.9-17 ekim arası olan tatilimde gösterdiğim gibi.

8 gece Marmarisde kaldım ve 2 gece gittim Barlar Sokağına ve yeterde artar bile

Fotoğraflarım Barlar Sokağından değil Uzunyalı Long Beach sahilindeki pub'lardan.

Canlı müzik yapılan yer Dost Hotel'den

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

2 yıl önce - Cmt 31 Ekm 2015, 01:02

Sugar Hut

Marmaris Barlar Sokağında 16 ekim gecesi açık ve biraz canlı olan 2-3 club'dan birisi Sugar Hut'dı.Ortam fena değildi

İlk fotoğrafda ben ve Belaruslu arkadaşım da kareye girmiş.Barın Facebook sayfasında tesadüfen gördüm bu akşam.

Son 5 fotoğraf Facebook sayfasından ve yazdan kalma.

Marmaris gecelerine son verirken bu bar ve Backstreet'de çektiğim 2 videoyu da belki paylaşabilirim.O videoları You Tube'a atarsam oradan sitemizle paylaşırım.

https://www.facebook.com/SUGAR-HUT-Marmaris-77639 ...225711373/

(+)

(+)

(+)

Gokhan Bayraktar
2 yıl önce - Cmt 31 Ekm 2015, 13:15

Unlu oldunuz Haldun

sayfa 42
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 41424344   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA