Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Marmaris Geceleri
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Haldun Turan

9 yıl önce - Pzr 24 May 2009, 18:40

tarlan bey ama siz meyhane diyorsunuz bu eğlence yerlerine.ben sadece meyhane tanımlamıza bozuldum.sizi kırdıysam özür dilerim :-(

bar yada club( kulüp ) demekten başka bir çaremiz yok ki tarlan bey yada disco(disko) diyebiliriz kısaca.evet türkçe değil bu isimler ama sizin yazdığınız gibi karşılığı meyhane de değil.

marmaris ingilizlerin seveceği şekilde düzenlenmiş barlara sahip.bazı ingiliz kulüplerinin stat isimlerini taşıyan barlar var marmarisde.liverpool ve manchester united'ın stat isimlerini taşıyan anfield bar ve old trafford bar ve iskoç glasgow rangers'ın hayranlarının geldiği ibrox bar gibi.

sırf ingilizlerin dikkatini çeksinler diye böyle isimler vermişler.çünkü marmaris ingiliz ve daha sonra da rusların ilgi gösterdiği bir yer.türkçe isimli bar bulmak burada gerçekten zor.bende barlar sokağını gezerken zorlandım türkçe isimli eğlence yeri göreceğim diye.

levend46
9 yıl önce - Pzr 24 May 2009, 18:58

Marmarisimize laf yok 10 NUMERE hem Ülkemizde Hem de Avrupa kıtasında ün yapmış fevkalede bir yer
Marmaris İçmeler

(+)

Ahmet Arif Hoca

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 15:30

Alıntı:
marmaris gece hayatı fotoğraflarıma devam edeceğim.bazılarının hoşuna gitmese de

Marmaris gece fotolarına çok bakılmış ama bakanlar pek vov diyememişler nedense herhalde fişlenmekten korktular

Figen
site denetçisi

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 16:12

Ben de baktım fotolara, fakat wow denecek bir "kalite" göremedim. Marmaris gece hayatını paylaşmış sevgili Haldun bizimle, fakat fotoğraf kalitesi kötü. Yani sorun "Marmaris gece hayatında" değil, sorun fotoğrafların wow a değer olmaması. Başka yerlere çekmeye gerek yok...
Ayrıca ben de sitemize yakıştıramadım, çok daha güzel kızlar vardır herhalde meşhur "Marmaris gecelerinde"...

Haldun Turan

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 17:33

tarlan bey ben konuyu çoktan terk ettim ama bazıları kapanan konuyu özellikle açmış bu öğlen.panomda ki ilk sayfa fotoğraflarıma kadar gitmişler ve sizinle olan yazışmalarımdan da çıkmışlar.iyi niyet görmek mümkün değil bu girişimlerde.

marmaris yabancılara çalışan bir yer.burada bütün barlar ve yemek yerleri ingilizce isim taşır.marmarisin özelliği bu.burada türkçe isimli bar ve restaurant ismi neredeyse bulamazsınız ve olmayacak da.doğru yada yanlış ama konumuz o değil.burası ingilizlere cevap vermek için yapılmış mekanlarla dolu ayrıca hollanda rus danimarka alman turistlerde cabası.burası yabancılar için çok cazibeli olan bir tatil cenneti.

nasıl yunanistanın mykonos adasında da yunanca isimli eğlence yeri görmekte çok zorlandığımız gibi burada da durum aynı.

o yüzden konuyu uzatmaya ve saptırmaya gerek yok.burada ki et lokantalarına bile steak house diyorlar tarlan bey. güzel dilimize sahip çıkalım diye bir dertleri yok marmaris de ki barların ve restaurantların.

saygılar

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA