Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Artı puan dilenciliği
123 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

10 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 19:45
Artı puan dilenciliği

Birçok üyeden gelen şikayetler üzerine bu konuda bazı üyeleri uyarmak gerekiyor :

Lütfen siteye yazdığınız bir mesajın linkini, "arkadaşlara" özel mesajla göndermeyiniz.
"Arkadaşlar" bundan rahatsız oluyor ama size söyleyemiyorlar, bize söylüyorlar.
Sizi kırmak istemiyorlar, böyle işler için denetçiler var nitekim.  

"bak ne güzel yazmışım   " mesajları ile lütfen kimseyi rahatsız etmeyin.
Bırakın eğer beğenirlerse kendi iradeleri ile artı puan versinler.
Kimseden puan dilenmeyiniz, siteye yazdığınız bir mesajı okumalarını istemeyiniz.

"Ne garip site kurallarınız var" demesinler diye, bunu da bir site kuralı olarak yazmayalım,
ancak bir etik kural olarak aklımızda bulunsun.

Nice içten gelerek verilmiş artı puanlara...  

Burç

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:40

Üzülerek belirtmek istiyorum ki maalesef bu sefer de WOW puanı dilenciliği
sorunu başgösterdi. Birçok üyeden aldığımız şikayetler üzerine bu konuyu gündeme
getirmek zorunda kaldım. Lütfen yüklediğiniz bir fotoğrafın linkini özelden "arkadaşlara" dağıtıp,
onların "beğenisine sunmayın". Bu şekilde sistemi istismar edenler tesbit edildikçe
fotoğraflarına verilen tüm puanlar silinecektir.

Sadece başka fotoğrafçılara karşı haksızlık yapmış olmakla kalmazsınız,
daha da kötüsü, kendi kendinizi de kandırmış olursunuz.

Ayhan B2

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:48

"Ben buraya bir kaç yazı yazıyorum bana da artı puan verecek misiniz? Açım,3çocuğum var...vs" gibi bir durum oluşuyor. İçten gelmedikçe dilenerek alınan puanın ne gibi bir katkısı olur? Hatasını görebilir mi? Bence çok anlamsız ama ben buradan site yöneticilerine şöyle bir başlık açmalarını rica ediyorum: PUAN İSTİYORUM... Puan isteyenler özelle uğraşmasınlar.

Ahmet BAGCI
10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:52

son zamanlar ben ve benim gibi bi kaç arkadaşımın düşündüğü de aynen bu yönde burç bey, fotoğraf güzel ise zaten gerekli değeri bulur,ama okadar çok arttı ki bu olay bıktırcak seviyelere ulaştı, bi bakıma paylaşım sitelerine döndü : eline sağlık kardeşim rap veriyorum gibi bişey. amaç ülke tanıtımıysa güzel fotoğraflarla bu iş yürür, sanki fotoğraftan çok fotoğrafçı ön planda olmayı istiyor gibi düşündürüyor açıkçası.

burakerkıral

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:53

zaten mesaj yazan kişi mesajı puan almak içimi yazıyor yoksa kendi düşüncelerini açıklamak içinmi yazıyor bu 2 soru tartışılır...puanı önemsemeye gerek yok bence çünkü puan alsada almasada kendi düşüncelerini yazmış oluyor ve birçok kişide bunu okumuş oluyor yani sonuçta artıda alsa ekside alsa mesajına gelen tepkileri görmüş oluyor sonuçta amacına ulaşıyor

Burç

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:54

Şikayetlerinizi denetçilere bildirerek yardımcı olabilirsiniz.

Ayhan B2

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 20:54

Bence sadece bu artı puan olayı resimlerdeki wow olmalı. Beni beğenen kişi bana özelden ulaşıp yazılarınızı beğeniyorum da diyebilir.(Ki diyenler oldu,bu puandan çok daha kıymetli bana göre) Sadece +dilenciliği değil -yaygarası da yapılıyor.Puan biraz baş ağrıtıcı oluyor.(Allahtan üyelere özel kısmında bu yok)

nedimussoy

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 21:19

Artı puanı dilencilikle almak kişiye ne kazandırır ki. Mesajı artı puan alabilecek düzeyde ise zaten değerini kendiliğinden bulur. Başka yollar ile alınan artı puanlarla insan ancak kendi kendini tatmin edebilir. Bu yollara tenezzül etmemek gerekir kanısındayım.

nebi

10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 22:12

Bir zamanlar eksiden puan veremiyordum... Ne yaptim çalistim çabaladim belki 2 ayda duzeltemedim ama yazdiklarimla, kendi gorusumu her zaman savunarak sonunda duzeltebildim.

Onemli olan aldigimiz eksi puanlar mi?Yoksa her ortamda kendi gorusumuzu savunmak mi?

Misal verilecek olursa sokakta, sirf birileri bizi begensin diye kendi gorusumuzu bosverip o insanin begenecegi turden seyler soyleyecek degiliz.

Haydi farz edelim dayak yiyeceksiniz, o zaman hadi neyse gorusunuzu saklayabilirsiniz.
Ama wowturkey'de dayak yok merak etmeyin

İlhan Yazgan
10 yıl önce - Çrş 09 May 2007, 12:01

Alıntı:
Bence çok anlamsız ama ben buradan site yöneticilerine şöyle bir başlık açmalarını rica ediyorum: PUAN İSTİYORUM... Puan isteyenler özelle uğraşmasınlar.

Benimde aklıma gelmedi değil böyle bir başlığı kendi adıma açmak  
Neden öyle diyorsunuz ki? Ne var puan yada wow istemekte? Hem bilmiyormusunuz 3 wow, 1 puan. 3 puan ise 10 cm boy uzama garantisi veriyor. Boyunuz yeterli ise kilo vermek yada almak içinde kullanabiliyorsunuz bu puanları.
Hem ne güzel oluyor, ana sayfanın altında adınız yazıyor yanında altın yeşili bir renkle birlikte, bundan büyük gurur kaynağı mı olur?
Belki times dergisi bu ay en çok wow alanların isimlerini yayınlayacak en çok artı puan alanlarla görüşme yapacak (konuyla ilgili görüşmeler devam ediyormuş )

Çok önemli not: Benim fotoğraflarıma en çok wow diyen arkadaşı Himalayalara gönderiyorum, fotoğraflarıma profilimden ulaşabilirsiniz  

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET