Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Hakan Aslantürk
15 yıl önce - Sal 09 Oca 2007, 23:54
wowTURKEY Videoları

İstanbul

Hakan Aslantürk
15 yıl önce - Sal 09 Oca 2007, 23:55

2006 yılı Ayın Fotoğrafı Yarışması birincileri

Alper Bozkurt

15 yıl önce - Çrş 10 Oca 2007, 18:50

Bunların altına şimdi bişey yazılırmı bilmiyorum ama valla şahane olmuşlar.

Sanırım bu yeni bir akım doğurur. Çokta iyi olur. Daha çok insana daha kolay ulaşılır. Aynen devam.  

İlhan Yazgan
15 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 04:09

Sevgili arkadaşlar, yaptıklarınız büyük emek ve zaman isteyen işler elinize sağlık; ancak bunları genelde youtube aracılığı ile paylaşıyorsunuz, youtube gibi Türkiye aleyhine bir çok görüntünün yer aldığı bir sitenin popularitesini arttırmaktansa www.pikniktube.com u tercih etseniz acaba daha iyi olmazmı?

gezginn
15 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 04:20

Yapilan videolarin youtube araciligi ile yayinlanmasi daha akillica olur. Pikniktube zaten bir Turk sitesi ve yabancilarin pek ragbet etmeyecegi bir site. Youtube ise bugun milyonlarin bulustugu bir site ve insanlar Turkey diye tusladiginda, bizim yaptigimiz videolar onlarin eline ulassin. Turkiye'yi gelip goren insanlar, ak koyun, kara koyun vede surunun geri kalan kismini zaten gorup anliyor.

Cüneyt_Y
15 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 12:07

Merhabalar.
Bir deneyimimi paylaşmak isterim.
Yaptığım video çalışmalarını en popüler paylaşım sitesi youtube üzerinden yayınlamak istediğimde yükleme sorunları yaşadım ve ne kadar uğraşırsam uğraşayım youtube'a yükleme gerçekleşmedi.
Seçenek olarak yöneldiğim yahoo video ise hiç sorun yaratmadı ve yaklaşık bir ay içerisinde dört adet video yükledim yahoo'ya.
Buradaki mesajları okuduktan sonra yüklediğim videoları "acaba bulunabilirliği nasıl" diye merak edip az önce google'da arattım ve çıkan sonuçlar şöyle:
Aranan sözcükler: "Kula peribacaları video"  Sayfa 1, Bulunma Sırası: 1
Aranan sözcükler: "Çakırağa video" Sayfa 1, Bulunma Sırası: 1
Aranan sözcükler: "Karagöl video" Sayfa 1, Bulunma Sırası: 4
Yaptığım aramalardan sonuncusu "Birgi video" biçiminde olup, benim baktığım ilk 15 sayfa içinde yaptığım yüklemeler görüntülenememiştir. Bu arada aldığım sonuçlar www.video.yahoo.com/... biçiminde çıkmış olan sonuçlardır. Sonuçlar arasında sitemize verdiğim linkler de görüntülenebilmekte olup, aynı sayfada iki kez çıkabilmek bence iyi bir şeydir.
Bence tatminkar, hatta umduğumdan çok daha öte sonuçlar bunlar.
Bu araştırmadan çıkardığım sonuç; yahoo yada youtube benzeri yaygın kullanılan sitelere yapılacak yüklemelerin, doğru taglar kullanıldığında arayanlar tarafından rahatlıkla bulunabildiği yönündedir. Arkadaşımızın önerdiği www.pikniktube.com sitesine daha önce bir yükleme yapıp sonucu test etmediğim için kesin bir fikir yürütmem olanaksız tabi.
Bilginiz olsun istedim, saygılar.

fatih civelek
15 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 05:00

BU ARADA HEMEN HEMEN TURKIYE DE 81 ADET SAAT KULESI VAR VE 40 ADET FOTOGRAF ILE CALISMAMIN YARISI BITMISTIR ...   Bu çok çetrefilli işi bitirmeye gayret göstereceğim   umdugumdan daha da zor oldu ve çeşitli engellerle karşilaştim. Burç bey'in teknik yönlendirmesiyle beraber bazi zorluklari aşabildim. WowTurkey.com gerçtekten bilgi/fotograf çephanesiyle dolu. Ama daha çok fotografini çekecegimiz saat kuleleri bizleri bekliyor. Bu çalismam ile şikayetleri olan var ise veyahut fikirde bulunmak isteyenler beni mutlaka bilgilendirsinler. Bilgilerinze çalismamin ilk kismini sizlere arz ederim.. sevgiler cem[/b][/color]

Saat kulelerimizle ilgili listeye bu link araciligiyla ulaşabilirsiniz.

Saat kuleleri listesi

Aman sakin saat kulelerini objektifimize yakalamayi ihmal etmiyelim..

Onur Taner

15 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 15:15

Alıntı:
youtube gibi Türkiye aleyhine bir çok görüntünün yer aldığı bir sitenin popularitesini arttırmaktansa www.pikniktube.com u tercih etseniz acaba daha iyi olmazmı?

YouTube bir tarafın değil, her tarafın sitesi. Orada Türkiye aleyhi videolar gibi, Türkiye yanlısı videolar da bulunmakta. YouTube'un popüler üyelerinden lonelygirl15 ve Brookers'ı sevmeyen üyeler bu düşüncelerini YouTube'ta göstermekte. Sırf "birinin videolarını beğenmedim" diye YouTube'u terk etmek doğru değil.

PiknikTube'u deneyen birisi olarak ta size orayı tavsiye etmem, çünkü videoların PiknikTube tarafından onaylanması gerekiyor.

Fatih Sayar

15 yıl önce - Çrş 28 Şub 2007, 03:50

Konya sayfasıda bu konuda boş durmuyor.
Gökhan gök arkadaşımız Konya videoları adı ile bir başlık açtı .
Konya ile ilgili videolar bu başlıkta yer alıyor.
Gökhan Gök arkadaşımızın ve benim Konya ile ilgili video çalışmalarımız oldu.
Dileyen aşağıdaki linkten bu videoları izleyebilir.

Konya Videoları

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Çrş 28 Şub 2007, 04:31

İstanbul'un, vapurdan siluetinin çekildiği hiç videomuz yok mu yoksa bizim?   Şöyle, yanından martıların süzüldüğü, akşam vakitlerine doğru, havanın kararıp kararmak arasında kararsız kaldığı vakitlerde... Güneşin ışınlarının denize titreşerek düştüğü anlarda...    

Gaza getiren Denetçi
Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET