Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Mehmet.21
10 yıl önce - Cmt 31 Tem 2010, 17:33

Mert Bey paylaşımınız için teşekkürler.

(+)

Ben bu otobüsün sefer yaptığı günleri hatırlarım. Hatta isimleri benim için "Az Kaldı".
Otobüsten sıkıldığım için başka bir semte giderken büyüklerim hep "az kaldı" derlermiş.
Bende "Az Kaldı"ya binmeyelim dermişim

ÇAĞATAY2009

10 yıl önce - Cmt 31 Tem 2010, 17:59

Taner Arkadaşımızın gönderdiği fotoğraftaki Skoda'nın sadece bir tek kapısı mı var ben mi yanlış görüyorum? Eğer öyleyse bir belediye otobüsü için ilginç bir durum bu. İniş binişlerin sadece tek bir kapıdan yapılması sorun olmuyormuydu acaba?

yılmaz büktel

10 yıl önce - Pzr 01 Ağu 2010, 23:37

Taner atlı'nın resmi, aşağıya aldığım Edremit'in belediye otobüsüne çok benziyor. ama pencere düzenleri biraz daha farklı ve bunun kapısı daha önde ve arkada bir de çarpma kapısı var. Yani araç iki kapılı. Belki Diyarbakır'dakinde de böyle farkedemediğimiz bir kapı vardır ama görünen kapının tam ortada olması bence bu durumu olanaksız kılıyor.

Edremit'teki araç için Bussing demiştik ama skoda olabileceği konusunda da şüphekerimiz vardı.

(+)

yılmaz büktel

9 yıl önce - Pts 22 Ağu 2011, 15:30

1982 yılı. Dicle üniversitesinde öğrencilerin otobüs çilesi ve belediyenin 0302 mersedes otobüsü.

Habere göre yapılması beklenen bir köprü var o yapıldığında kenti üniversiteye bağlayan 16 kmlik yol, 2,5 kmye düşecek, öğrenciler de bu çileyi çekmeden kente yürüyerek gidebileceklermiş.

(+)

Surkentli_21
9 yıl önce - Pts 22 Ağu 2011, 15:35

Alıntı:
1982 yılı. Dicle üniversitesinde öğrencilerin otobüs çilesi ve belediyenin 0302 mersedes otobüsü.

Habere göre yapılması beklenen bir köprü var o yapıldığında kenti üniversiteye bağlayan 16 kmlik yol, 2,5 kmye düşecek, öğrenciler de bu çileyi çekmeden kente yürüyerek gidebileceklermiş.

2,5 km düşmesi galiba 1995li yıllarda oldu

sayfa 4
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler