Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
AliEmrah35

12 yıl önce - Pts 10 Mar 2008, 21:17

Gerçekten Çok Güzel Bir Yerde Ormanın İçinde Kurulu Bir Üniversite.Tek Dezavantajı Merkeze Minibüsler ile gidiliyor Ve Minibüslerde Mesafeye Göre Çok Pahalı....

Bugün çektiğim bir fotoğraf...

(+)

ritta
11 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 01:36

Ben bu okuldan nefret ederdim , 2. yılımın sonunda marmara üniversitesini kazandımda istanbula kesin dönüş yaptım.hiç hatırlamak istemiyorum o kabus dolu yılları.resimlere bakıpta kimse kendini kandırmasın.istiklal caddesinin bir kaldırım taşına bile değişmem.

Behçet Salgın
10 yıl önce - Cum 03 Tem 2009, 11:52

bu üniversiteye ve gecen bursa'da ki bir üniversiteye yildirim düsmüstü ve catilari yanmisti...

benim diyecegim.. koskoca üniversitelerin hic bir Yıldırımsavar'i olmaz mi? almanyada basit tahit ambarlarinin bile yildirimsavarlari var bizim türkiye'de koskoca okullarda yok - bu da is mi yahu??? yazik illa bisey olmasi gerekiyor önlem almalari icin!

Alıntı:

Yıldırımsavar (ya da Fransızcadan dilimize gelen Paratoner), havadaki elektrik yükünü toprağa aktarmayı amaçlayan araçtır. İki bulutun sürtüşmesi,çarpışması veya kendi aralarında elektron boşalması yapmaları sonucu oluşan şiddetli ışık görüntüsüne şimşek denir.Şimşeklerin yıldırıma dönüşebilmesi için bulutların yeryüzüne yakın birşekilde paralel olarak durup, elektron alışverişi yapması gerekir.Bu olaydan sonra elektronların izlediği yol şiddetli bir ateş topuna dönüşür ve yıldırım oluşur.Yıldırımdan korunmak için binaların ve evlerin gök yüzüne yakın olan yerlerine paratoner adı verilen aletler konulur.Bu aletler kısaca toprağa bağlanmış birer demirçubuktur.Topraklama sayesinde demir iletkene gelen yıldırım etkisiz hale getirilir.

AliEmrah35

10 yıl önce - Cum 12 Şub 2010, 04:15

İzzet Baysal...

(+)

AliEmrah35

10 yıl önce - Cum 12 Şub 2010, 04:23

Alıntı:
Ben bu okuldan nefret ederdim , 2. yılımın sonunda marmara üniversitesini kazandımda istanbula kesin dönüş yaptım.hiç hatırlamak istemiyorum o kabus dolu yılları.resimlere bakıpta kimse kendini kandırmasın.istiklal caddesinin bir kaldırım taşına bile değişmem.

Ben Boluda 4 yıl geçirdim ve ilk geldiğim zaman İzmir'den ayrılmanın üzüntüsüyle bende Boluyu sevmiyorum sanıyordum. Aslında bu Bolu ile alakalı değildi, nereye gitsem aynı duyguları yaşayacaktım. Ne yazık ki sizin Boluyu tam tanıyamamışsınız. Bolu Türkiyenin ve dünyanın eşsiz doğa güzellikleri bulanan yerlerinden biri. Gölcük'e dünyanın her tarafından fotoğrafçılar oranın güzelliğini görmek ve fotograflamak için geliyor.

sayfa 2
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler