Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sanal Otobüs Sürüş Programı
123 ... 636465   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1
SERKAN NRN
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 06:58
Sanal Otobüs Sürüş Programı

Belki hoşunuza gider.

Arkadaşlar herkes hevesli otobüs kullanmaya ama herkesin imkanı yok örneğin en iyi örnek kendimi gösterebilirim.

bunun içinde bi tır oyununun üzerine mod yapılan bu oyunu size takdim ediyorum.inanınki kaliteli bi oyun 2000 model üstü 403 ve 2005 travegolar var.içten kullanma var.

ABS mevcut
aksesuar yapma mevcut
diğer 2006 modele kadar da tır secimi
ayrıyetten sitelerden bulduğun son model otobüsleri oyunun içerisine atabilirsin vs.....

en büyük özelliği ise türkiye haritası üzerinde otobüs sürüyorsunuz istanbuldan tutunda kars ardahan a kadar.hatta tahran atina ırak bile var.

bu oyunla ilgili asagıya bir kaç resim koyuyorum ilgi görürse oyunu yayınlarım

şimdiden tşkkkler[/b]

yorumlarınızı bekliyorum medaratör arkadaşlar konunun yeri yanlış diyosanız lütfen silmeyin taşıyın

En son SERKAN NRN tarafından Pzr 24 Arl 2006, 23:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

melih
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 16:33

Oyunun bende en son versiyonu olan Haulin versiyonu var.Buna Travegoyu ekleyebiliyorsunuz.Haulinde içinden görünümde modifiye edilmiş TIRin içi gözüküyor fakat önceki versiyonu olan Convoyda iç tasarımda yapılmıştı.Yakında Haulin içinde çıkar...İşte benim Travegom:

SERKAN NRN
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 17:50

arkadaşlar bolu dağını tırmanırken[/b]

SERKAN NRN
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 18:11

bazı bu oyunu bilen arkadaşlar benden pacth istemişler.

bilmeyenler içinde bu pacth niye diyosanız hard truck ın en önemli grafik sorunu olan prism3d hatasını kaldırıyor buyrun indirin

[/b]

http://dosyam.net/?id=329e59

Halil Erkus
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 20:00

Resimler karşılaştıma amacıyla alıntı yapılmıştır
Ön kapının olduğu bölüm ve gri şeritler aynı fakat farlar kafa karıştırıtor.(Bursa yapım herhalde)

SERKAN NRN
12 yıl önce - Pzr 24 Arl 2006, 23:36

evet arkadaşlar bahsettiğim oyunu upload ettim ve sizin beğeninize sunuyorum artık indirip oynuyabilrisiniz.
ama msjlarımda da belirttiğim gibi ilk önce oyun cd sine sahip olmalısınız sırayla baslıyorum anlatmaya

1.soru : bu oyunun adı ne ?

cvb :18 Wheels of Steel Pedal to the Metal
ilk öce bu oyunu bilgisayarcılardan temin ediyoruz fiyatını bilmiyorum.

2.soru : oyun cd ile mi calışıyor?
cvb: evet cd ile çalışıyor ( yani oyunu almadan bahsettiğim otobüs yamasını kurup oynayamıyorsunuz)

yeni arkadaşlar için bir kaç resim

oyunu aldıktan sonra normal oyunmuş gibi kuruyoruz.büyük ihtimal grafik prism3d diye bir hata vericektir oyunu açarken bu hatayı gidermek için 7 mb lık bir pacth dosyasıyla bu işi hallediyoruz.pacth diyince paniye kapılmayın aman nasıl yükleriz diye aynı setup gibi.rahat olun.linkten indirin

http://dosyam.net/?id=329e59

bunuda yükledikten sonra yani kurduktan sonra oyunu başlatıyoruz.baktıkki güzel çalışıyo oyunu kapatıyoruz ve asıl işleme geçiyoruz.yani üzerine türkiye haritası kurmaya ( otobüsler içinde).şimdi burada aslında işimiz kolay bazılarına zor gelebilir.bilgisayarınızda winrar kurulu olması lazım.su linkten indirin otobüs modunu.yaklaşık 175 mb oda yani sıkıştırılmış hali yoksa 220 mb falan.indirin

http://rapidshare.de/files/32146017/HarDTruckTurk ...final_.rar

buda yukarıda otobüs modunun winrar şifresi

http://www.gizliarsiv.com/v/1954999/2_1_rar_sifre ...i.txt.html

indirdikten sonra otobüs modunu winrar ile dışarıya çıkartıyoruz.masaüstüne çıkartın.masaüstüne çıkan dosyada winrar dosyasıdır.bu dosyaya sağ tıklayıp open with winrar deyip hedefi masaüstü olarak tekrar gösteriyoruz.

dosyamızın ismi

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal olacak.

şimdi geldik son kısma fazla zor değil hemen sıkılmayın sabredin.

simdi masaüstündeki 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal adlı dosyayı açıp içindeki herseyi seçin            ( ctrl + A ) VE kesin ( ctrl + X ) yapın.

bundan sonraki tek iş belgelerimi açıyoruz ve ordaki 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal adlı dosyayı açıp daha demin kes tiğimiz dosyaları buraya yapıştırıyoruz.bu dosyanın aynısından burda var üstüne yazılsınmı diye bir uyarı çıkarsa hepsine evet deyin.

buraya kadar hepsini eksiksiz yaptıysanız oyununuza girin ve türkiye yollarında istediğiniz arabayla seyahat edin.

not: isteyen olursa oyunun şifrelerini yollayabilirim.nedeni ise otobüsü almak için belli bir paranız olması lazım.bi sifreyle bu hallediliyor.son olarakta otobüs almak için de galeriye gitmeniz gerekiyor bu galeriler sadece kütahya ve ardahan da var.artık puan verirsiniz msj ıma.  

alit
12 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 00:12

CD'siz oynamak için önce yine önceki sayfalarda yer alan patch'ini yapın ardından linkteki dosyayı indirip içindekileri program files/18 wheels pedal to the metal/lib klasörünün içindekilerlerle değiştirin.
http://rapidshare.com/files/12597327/18.WHEELS.OF ...Z.NOCD.ZIP

En son alit tarafından Pzr 21 Oca 2007, 00:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SERKAN NRN
12 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 00:23

bi resim koyalım oyundan belki hosunuza gider

necati42
12 yıl önce - Cmt 27 Oca 2007, 13:53

Mehmet Adıyan
11 yıl önce - Cmt 12 Oca 2008, 21:05

Kendi ellerimle hazırladığım 98 model 403'üm

(+)

Yine kendi ellerimle hazırladığım Çayırağası Vip Setra 417 HDH

(+)

NOT:İsteyenlere download linkleri verilebilir

En son Mehmet Adıyan tarafından Cmt 12 Oca 2008, 21:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
123 ... 636465   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM