Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trabzon şehir merkezi fotoğrafları (Ortahisar İlçesi)
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
Atakum Mehmet

1 ay önce - Pzr 27 May 2018, 14:24

Trabzon'a geldim,2 gündür buradayım. En son 7 sene önce gelmiştim. KTÜ'ye ilk defa çıktım, yerleşke olarak çok güzel yerde,sevdim.Dün şarjım bitti fotoğraf çekemedim.. Şehir merkezi 7 sene önce ki vasatlığını koruyor. Sehirin en işlek caddelerini 1990 model dolmuşlar işgal etmiş durumda. Trafik facia. En son geldigimde de köprü altında ki dolmuş keşmekeşligi vardı,yine var. Burası şehrin merkezi.

Yeni bir otogar yapmak için yıkılması, çökmesi gerek sanırım. Hiç mi değişiklik olmaz 7 senede. Vasat bile değil,çok kötü otogar.

(+)

Meydan

(+)

Müze gezmelerini severim. Birazdan kent muzesine gideceğim. Sahil yok, yürüyüş yapmak,vakit geçirmek için sahil yok. İnsanlar, uzun sokak, Maraş, meydana mahkum kalmış.

(+)

(+)

(+)

murad_1299
1 ay önce - Pzr 27 May 2018, 15:09

Ganita'ya gittiniz mi? Oradan Medical Park Stadyumuna doğru oldukça uzun bir sahil yürüyüşü yapma imkânı vardı diye hatırlıyorum

Ulubey yılmaz
1 ay önce - Pzr 27 May 2018, 15:39

Evet . Eğer comlekciden indiyseniz limana denk gelmissiniz. Meydanin uzun sokak kısmından inerseniz ganitaya inersiniz akyaziya kadar uzun bir yürüyüş yolu mevcut sahilde.

Atakum Mehmet

1 ay önce - Pzr 27 May 2018, 17:31

Ganitaya geldim. Kent muzesine de gittim. Tam 7,5 TL. En son Bursa kent muzesine gitmiştim,2 TL ücreti vardı. Bir müzeye göre pahalı.

(+)

Ulubey yılmaz
1 ay önce - Pzr 27 May 2018, 17:50

Malesef öyle pahali . Muzeleri seviyosaniz ataturk köşküne ,ayasofyaya gitmenizide oneririm. İkiside şehir içinde kolay ulasilacak yerlerde.

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler