Ana Sayfa  

Orhan Eski

Pzr 08 Hzr 2008, 20:07  

trabzonda hangi mağazaların olduğunu ,hangisinin bayii olduğunu hangisin mağaza olduğu benden ii bilen az çıkar..her trabzona gelişimde ne açılmış ne kapanmış hepsini gezerim.. ama trabzonda mango ,zara vb gibi mağazalar yok.
cacharel eskiden mağazaydı şimdi bayi.. sana sayayım mağaza olanları..

lacoste,igs,daniel hechter kiğilı, polo garaje,sarar,ccs,inci,tommy,lcw,adidas,nike,adilışk,mavi,ipekyol,colins,live's,kip,karaca,ve efor,W, beymen club,benetton,collezione ,boyner, b&g, ve aklıma gelmeyen birkaç y-tane daha ,ayrıca miraparktaki mağazalar,

trabzonda olmayan ve olmasını istediğimiz ii markalara da var ben onları kastettim..

mesajı beğendiniz mi?
Orhan Eski

Pzr 08 Hzr 2008, 20:12  

yemek konusunda da trabzonda olan lar var ve olmasını istediğim ii pizzacılar yok..little caesars,pizza hut,pizzamax yani dominos pizza bile yyok

sadece heryerde olan pizzpizza var ki pizzaları diğerlerini tutmaz,

yine starbucks cafe ,gloria jeans cafe yok bunların olmasını beklerdik,

mesajı beğendiniz mi?: -1
art

Pts 09 Hzr 2008, 00:26  

katılıyorum...

mesajı beğendiniz mi?
art

Pts 09 Hzr 2008, 00:55  

(+)

mesajı beğendiniz mi?
barbi_zeynep

Pts 09 Hzr 2008, 15:10  

evet saydıklarınızın hepsi var bunların dışında nine west,park bravo,roman,ipekyol ve su anda hatırlayamadıgım bir cok magaza daha,yani kısaca forum'Da acılan magazaların cogu sehir içinde var,cacharel de zorlu grand otelin altında sonucta magaza ya da bayi ben beklerdim ki mango zara topshop bershka gibi magazalar da olsun...

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: