Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
yılmaz büktel

9 yıl önce - Prş 04 Eyl 2008, 23:16

Kayseride bir zamanlar çalışan Oto-yol imalatı Bussing otobüslerin detay görüntülerini koyuyorum. Bugün şehirde çalışanlardan ne kadar farklı görünüyorlar değil mi?

(+)

(+)

teca

9 yıl önce - Cmt 06 Eyl 2008, 15:28

kayseride belediye otobüsleri halen nostaljik çünkü halen 30 yıllık otobüsler kullanılıyor ve buda kayseriye yakışmıyor büyük şehirin otobüs filosunu acil yenilemesi gerekiyor artık otobüsler yolda kalmaya başladı

formydee
9 yıl önce - Pts 15 Eyl 2008, 17:23

Alıntı:
kayseride belediye otobüsleri halen nostaljik çünkü halen 30 yıllık otobüsler kullanılıyor ve buda kayseriye yakışmıyor büyük şehirin otobüs filosunu acil yenilemesi gerekiyor artık otobüsler yolda kalmaya başladı

ne alakası var şimdi her yıl otobüsmü yenilecenek bi kere kayseride otobüsler gayet yeterli alt tarafı 15-20 tane 302 var diye bütün filoyu 30 yıllık otobüs ilan ettimişsiniz. Sizin diğer yazılarınızıda okudum burası siyaset meydanı değil....... anlayan anladı....

Alper Tekkuş

9 yıl önce - Pts 15 Eyl 2008, 21:23

Alıntı:
ne alakası var şimdi her yıl otobüsmü yenilecenek bi kere kayseride otobüsler gayet yeterli alt tarafı 15-20 tane 302 var diye bütün filoyu 30 yıllık otobüs ilan ettimişsiniz. Sizin diğer yazılarınızıda okudum burası siyaset meydanı değil....... anlayan anladı....

Peki K.B.B.O.İ'nde En Yeni Araç Kaç Modeldir?Benim Bildiğim Kadarıyla 1995'de 302T ve 1997'de Metrobüsler Alındı Mercedes-Benz Firmasından Daha Yenisi Var mı?

yılmaz büktel

8 yıl önce - Sal 06 Oca 2009, 02:32

Aşağıdaki iki resim aynı açıyla çekilmiş ve doğal olarak aynı yeri, yanlış öğrenmediysem Talas caddesini gösteriyor.

İlk resmi 3. sayfada göndermiştim aslına oradan bakabilirsiniz. Bugün yeni gönderdiğim resim ilkinden eski olmalı çünkü burada durakta bekleyen otobüslerden öndeki bir mersedes321. Ayrıca mezar yapısı önünde otopark gibi kullanılan refüj alanı ilk resimde yeşil alana dönüştürülmüş olarak görülüyor.

(+)

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ