Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
metehan6195
3 yıl önce - Prş 16 Tem 2015, 01:39

Yeni bağlantı yolları yapılacaktı bu konu ilgili yeni bilgi varmı?

KWK73WGQ
3 yıl önce - Pts 17 Ağu 2015, 17:04

Dün yeni aldığım HGS ile Akıncı gişelerinden geçerken ışık kırmızı yandı. Yeniçağa'dan çıkarken normal 1,80 düştü.

Acaba Akıncı gişeleri ilk gişe diye herkese kırmızı mı yanıyor. Sonuçta Yeniçağa gişelerinin Ankara yönünden gelen en uzak mesafe yine Akıncı olduğundan mı oluyor ki? .

Mesela ben Abant'dan çıksaydım. Akıncı-Abant parası düşecekti öyle mi ?

(Yeniçağa'dan girerken bu defa yeşil yandı.)

Misafir 11e

3 yıl önce - Pts 17 Ağu 2015, 17:16

Alıntı:
Acaba Akıncı gişeleri ilk gişe diye herkese kırmızı mı yanıyor. Sonuçta Yeniçağa gişelerinin Ankara yönünden gelen en uzak mesafe yine Akıncı olduğundan mı oluyor ki?

Otoyola girerken HGS'niz normal olarak okunmasaydı, Yeniçağa'dan çıkarken en uzak mesafenin ücretini alırdı. İstanbul ve Ankara yönünden gelenler, ortak gişeden geçtiği için de sizden İstanbul - Yeniçağa mesafesini alırdı. Almadığına göre demek ki girişte de okumuş.

Misafir 656

2 yıl önce - Prş 17 Eyl 2015, 11:30

Bağlıca'dan çevre yoluna bağlantı durumu nedir?
Planlanıyor mu, yok sa öyle bir ihtimal yok mu?

Misafir 084

2 yıl önce - Prş 17 Eyl 2015, 18:29

Bağlıca bulvarı çevre yoluna bağlanacak. Yeni planda mevcut. Çevre yolunun karşısındaki plan şubat-mart gibi bitiyor. Ondan sonrası Ankara Belediyesinin gayretine bağlı

Misafir dea

2 yıl önce - Pts 19 Ekm 2015, 12:28

Geçenlerde Bağlıca mahallesi muhtarıyla konuşuyorduk. Gökçek ile bir toplantı sırasında bu konuyu konuştuklarını; Gökçek'in, Elvankent bağlantısı açıldıktan sonra Bağlıca bağlantısı için çalışmalara başlanacağını söylediğini belirtti. Bilindiği gibi Elvankent bağlantısı şu an kullanımda. Umuyoruz ki sırada Bağlıca bağlantısı var. Ama sorduğumda Gökçek'ten herhangi bir takvim alamadıklarını söyledi muhtar.

Misafir 487

2 yıl önce - Sal 15 Arl 2015, 16:27

Karapurcek cevreyoluna buyuk kavsak yapim projesi var diye duymustum dogrumu bilgisi olan varmi

Misafir 146

2 yıl önce - Çrş 17 Şub 2016, 23:49

Ayaş- temelli bağlantı yolunun ihalesi bitti deniyor. Son durumu ve nezaman başlanacağı hakkında bilgisi olan var mı? Selamlar...

Misafir 794

2 yıl önce - Pts 18 Nis 2016, 19:58

Ayaş yolunu eskişehir yoluna bağlayacak bulvardan bilgisi olan var mı? Türkobasından bunun için tarla almıştım, oralarda durumlar nedir? Selamlar

Misafir a3a

2 yıl önce - Pts 18 Nis 2016, 20:09

Ankara'nın sağından solundan tarla kapatan köylüleri, Esenboğa Havalimanı, Ankara-İzmir Otoyolu ve Hızlı Tren başlıklarından sonra bu başlığa da dadandılar, hayırlı uğurlu olsun.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 11121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet