Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
kemalsoylemez

14 yıl önce - Cmt 16 Arl 2006, 23:35
İstanbul Kartal - Dragos

(+)Havadan Dragos

(+)Havadan Dragos Villaları

(+)Maltepe Camii Minaresinden Dragos

kemalsoylemez

14 yıl önce - Sal 02 Oca 2007, 16:14

(+)Maltepe ve Dragos

sabahattin kayış

14 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 02:23

(+)

Dragos önünden Marmara'ya dökülen bir akarsu..

(+)

(+)

(+)

(Buradan Marmara'da gün batımı harika)

(+)

Hastanelerin sayısının artması güzel, fakat ben burada yanlış bir şehircilik anlayışı görmekteyim, muhteşem Dragos'un önüne böyle projeleri hangi mantıkla yaparlar anlayabilmiş değilim, buraya böylesine yüksek binalar yapılmamalı, Sahilden Dragos'un büyük bir bölümünü kapattığını gözlemledim..
Hastane muhteşem fakat, yeri yanlış.. Ah benim hayallerim..

Not:
[ Yanlış yapılanma ile ilgili bir kaç fotoğraf çektim , sitemizin amacına uymadığı için yüklemeyeceğim ancak ilgilenenler olursa mail yoluyla paylaşabilirim.. ]

En son sabahattin kayış tarafından Sal 13 Şub 2007, 02:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

OmerIleri
14 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 03:34

Alıntı:
muhteşem Dragos'un önüne böyle projeleri hangi mantıkla yaparlar anlayabilmiş değilim, buraya böylesine yüksek binalar yapılmamalı, Sahilden Dragos'un büyük bir bölümünü kapattığını gözlemledim..
Hastane muhteşem fakat, yeri yanlış.. Ah benim hayallerim..

Yanilmiyorsam bu hastanenin bulundugu bina cok yillar once, (sanirim) bir otel olarak yapilmisti.
Adi CIBS gibi bir seydi. Bina yapiminin 1990 oncesi oldugunu dusunuyorum.

Bu bolgede yuksek binlarin olmasi bence de hos degil, ancak zaten yapilmis bir binanin hastaneye donusmesi guzel.

Dragos'daki yuksek yapilarla ilgili olarak, Cevizli tarafina dogru olan kisimda 4 katli bir apartman yapildigini hatirliyorum. Belediye (hala nedeni bilinmeyen bir sekilde) o bolgede kisa sure icin yuksek binalara izin cikardi. Dragos sakinlerinin actigi davalar sonucu bu izin kaldirildi ama o sirada yapilan yapildi...

serdarduran
14 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 11:09

marmaraya dökülen akarsu demişler dragosta... ben istanbullu olduğum halde pek anımsayamadım bu akarsuyun adını? var mı gerçekten öyle bişey yoksa o dökülen fabrika atıklarını taşıyan dere yatağı mı?

sayfa 1
123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL