Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1974
refik7070
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 18:59

Alıntı:
Sen hükümet milliyetçisi olmuşsun. Çare yok sana.
Bursa'da niye demiryolu yolu yok. Bunun şehir milliyetçiliği ile ne alakası var. Bu düz mantık olması gereken şey.

Senin ne olduğun belli değil fakat devam eden bir proje var zaten Bursa için . Bunun için de neden bu kadar geciktiler olabilir yapmadılar değil.

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:04

Alıntı:
Senin ne olduğun belli değil fakat devam eden bir proje var zaten Bursa için . Bunun için de neden bu kadar geciktiler olabilir yapmadılar değil.

Sen kimsin? Senin ne olduğun belli değil.
Devam eden proje var ne ya? Ha geciktiler ha yapmadılar. Var mı şu an mevcutta demiryolu yok. O zaman konuşma.

Olcy
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:08

Erdoğan gitse bursaya tren gelme umudun hiç kalmayacak daha ondan bihabersin.

Biz Erdoğana destek vererek, bursana tren gelmesini sağlıyoruz haberin ola.

Umarım bu yazdıklarım ağır olmamıştır senin için.

En son Olcy tarafından Prş 24 Eyl 2020, 19:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:09

Şuraya bak ya.
18 senelik hükümet süresinde şehrime Demiryolu gelmemiş. Ki AKP'ye biz de oy verdik ama kendime göre oy verme kriteri olarak bu tarz yatırımlari seçtim. Olamaz mı? Eleştirmek suç mu? Siz kimsinjZ ya. Hükümetten para mı alıyorsunuz. Sizin zorunuza giden ne? 18 senede Bursa'ya tren gelmemesi başarısızlıktır. Güneş balçıkla sıvanmaz. Bunu milletvekilleri ve bakanlar bile kabullenmişken siz kimsiniz ya?

refik7070
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:09

Alıntı:

Sen kimsin? Senin ne olduğun belli değil.
Devam eden proje var ne ya? Ha geciktiler ha yapmadılar. Var mı şu an mevcutta demiryolu yok. O zaman konuşma

En azından devam eden bir proje var senin gibi boş konuşmuyorlar iş yapıyorlar.

http://www.tcdd.gov.tr/content/64

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:15

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=120911 ...mp;start=0
Evet 2012 den beri devam ediyor. Bu hızla 2026 hedef.

Bravo büyük başarı.

Olcy
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:15

Sen zannediyormusun ak parti ve Erdoğan benim her istediğimi yapıyor

Bir sürü eksik var daha yapılacak ama ben geçmişte yaptıklarına birde diğer alternatif partilere bakınca Erdoğana oy vermemek mümkün değil.

ÇÜnkü ben bilinçli bir seçmenim.

Erdoğandan bu işleri daha hızlı daha çoğunu yapabilecek alternatif olsa senden ve hepinizden önce ben onu desteklerim, hükümet fanatiği ve milliyetçisi olarak.

Ama malesef öyle biri olmadığı gibi Erdoğanın yanına yaklaşabilecek biri bile yok.

Çapsızlar ordusuna oy vermektense, geç ama sonunda yapan Erdoğanı desteklerim, akıl ve mantık bunu gerektiriyor.

Bu da benim suçum değil herhalde.

Alıntı:
Hükümetten para mı alıyorsunuz

Evet hükümetten para alıyorum hatta şuan da o parayı çatır çatır yiyip burda da mesaj yazıyorum.

Mehmet Kasım ASLAN
1 ay önce - Cmt 26 Eyl 2020, 08:16

Peki;

Eski Türkiye zamanlarında yapılan 1. Köprü tek yön 10 tl, diğer yön bedava, git-gel toplam 10 TL.

Yeni Türkiye aamnlarında yapılan 3. Köprü, 20 TL !

Arada 2 kat fark var, buna ne diyorsunuz?

(özür, osmangazi çift yön paralı olduğu için karıştırdım)

En son Mehmet Kasım ASLAN tarafından Cmt 26 Eyl 2020, 08:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Engin Karadereli
1 ay önce - Cmt 26 Eyl 2020, 08:49

Mehmet Bey,

Şu tabloya baksaydınız, YSS Köprüsü’nün de FSM Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü gibi sadece Avrupa’dan Asya’ya geçişte ücretli olduğunu, diğer yönde ücretsiz olduğunu görürdünüz: https://www.kgm.gov.tr/SiteCollectionDocuments/KG ...nselim.pdf

Uskumruköy-Riva: 33,45 TL
Riva-Uskumruköy: 11,55 TL

Aradaki 21,90 TL, YSS Köprüsü’nün ücreti.

Karakas Mehmet

4 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 18:20

sayfa 1974
ANA SAYFA -> ULAŞIM