Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1935
adbspotter
9 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 20:04

Alıntı:
483 yolcu kapasitesi olan trende, toplam 12 yolcu kapasiteli üç adet "business loca" hizmet sunacak.
Bu locanın yanı sıra business bölümü, 2 artı 1 oturma düzeninde toplam 45 yolcu kapasitesi barındırıyor.

Bu kisim guzel, ozellikle business loca bolumu, normal halktan izole seyahat etmeyi isteyenleri sonunda gorebilmisler .. uzak doguda bazi sehir ici hatlarda da tek vagonda boyle uygulamalar var

Yeni birşey değil zaten bu, Ankara-Konya arası çalışan Siemens'lerde vardı bu localar

Erdem Taşlıca
9 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 14:56

Alıntı:
Bu kisim guzel, ozellikle business loca bolumu, normal halktan izole seyahat etmeyi isteyenleri sonunda gorebilmisler .. uzak doguda bazi sehir ici hatlarda da tek vagonda boyle uygulamalar var

Elimizdeki Velaro'larda (1 tanesi hariç) mevcut. Videoda 2:03'te.

Nezih90
9 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 16:21

Bu arada kazaya uğramış olan sete ne oldu bi bilginiz var mı ? Tamir edilebildi mi, kesildi mi, Velaro D olan mıydı?

Hasan Mihrican
9 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 19:17

Business locadaki koltuklar tek tek alınabiliyor mu?
Yoksa tüm locayı mı almak gerekiyor?
Mantık olarak tamamını almak gerek ama uygulamada belli olmaz.
Belki trenin ana istasyondan kalkmasına 2-3 saat kala filan tekli satışa açmak uygun olabilir.

Feminist_gs
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 01:09

YHT biletini nerden temin edebilirim?

Online mümkün değil şuan sitesi tadilatta olduğu için.

yusuf708
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 08:16

Açılıyor şu an.

Fatih Ordu
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 12:42

Arkadaslar Ankara'dan Istanbula günde kac adet YHT seferi var? Bilenler yazabilirse cok makbule gecer. TCDD bilet sitesinde sadece bir gidis ve bir dönus yaziyor.

Iki büyük sehir arasinda bence bu cok az ve mantiksiz.

Tevfik Metin Tanöven

9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 13:12

Fatih bey TCDD taşımacılık sitesine girip YHT saatleri diye baktığınızda karşılıklı sekiz seferin hepsi görünüyor . Bakmak çok zor olmasa gerek . Mantıksız olan şey sizin iki büyük şehir arasında tek sefer olmasını düşünmeniz ve araştırmadan kolaya kaçmanız .

Fatih Ordu
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 15:02

Tabiki ilk olarak TCDD bilet sitesine baktim ondan sonra buraya yazdim. Simdi tekrar kontrol ettim Istanbul (Halkali) sadece YHT olarak günde bir sefer gözüküyor. Eger böyleyse gercekten cok az.

Saygilarimla...

Feminist_gs
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 15:24

Alıntı:
TCDD bilet sitesinde sadece bir gidis ve bir dönus yaziyor.

YHT nin kendi sitesinde sorun var. Bilet alimi icin TCDD sayfaya gecis yapiyorsun ama yht secemiyorsun. Gösterilen sefer normal ankara treni. Hizli tren degil. Programlamada hata var. Sanirim yht nin kendi sitesinde ki tadilatta bir süre devam edecek.

Satis noktalarindan bilete bakmak gerek.

Ben plani gecenlerde indirdim.

Buyrun burdan bakiniz:

08.12.2019 tarihinden itibaren geçerlidir!

(+)

sayfa 1935
ANA SAYFA -> ULAŞIM