Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Pzr 04 Ekm 2020, 22:43

Alıntı:
Hersene tren hattının biraz daha yok olduğunu görmek üzücü, Bugün yaptığım eski Mudanya tren yolu turundan Işıklı Yörukali arasi

Her sene derken. Sökülmedi mi bu hat. Devam eden yerleri mi var?

Kirtos
8 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 14:48
Bursa mudanya guzargahi

Herkese merhaba,ben kocaeli herekeliyim.Araştirmalarim sonucu buraya ulaştim ve bir animi aktarip mumkun isede yardımcı olmanızı rica edicem.Çocukluğumda mahallemizde Gemlikli bir aile vardi aile reislerinin adi yağci cavit idi,tabiki ben küçük bir çocuktum bizde o zamanlar televizyon yoktu seyretmek için mesela Küçük co bonanza furi gibi kovboy filimleri olurdu evin ninesi bize hep eski yerleri gördüklerini ve gezdiklerini anlatirdi bizde dizlerinin dibinde gözlerinin içine bakarak heyecanla dinlerdik.Ve derdiki bu tren yolunu hat boyunca sadece tek bir yerde karayolu kesermişti başka hiç bir yol tren yolunu kesmezmişti,bazen aklima geliyorda duşunuyorum hatirlayamiyorum veya nerde kestiğini anlatmamişda olabilir diye duşunuyorum ve merak kafama takilip duruyor.Kafami kurtaramiyorum o yuzden araştirmalarim sonucunda bu siteye ulaştim umit ediyorumki bu aşırı merakimdan sizler sayesinde kurtulacağim.Saygilarimla.

sayfa 11
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara