Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 451
fernando24
5 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 16:16

Şimdi beni konuşturma...Son 5 yılda Metro kaç adet Mercedes-Man-Setra alımı yapmış. Kamil koç kaç adet almış gir reklam_link.com a otobus teslimatları forum sayfasına gir bütün sayfalara bak bakalım. Metro nun bütün araçları Temsa Safir ve Temsa Maraton ( Yeni aldıklarından bahsediyorum ). Metro yemi travego yada yeni tourliner aldı mı? sadece bireyselci torismo alıyor metro da.... daha konusmama gerek yok heralde. dahası var metro yu beğenmiyorsan git ulusoy a bin. ona da razıyız.erzurum a gideceksen koç a değil esadas a bin.

Aslan52
5 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 20:16

man mercedes setra kimin alman degilmi bu mantıkla gidilirse alim yesilin dediği gibi eşşekle yada atla gider birileri

fernando24
5 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 01:37

Sen cümlelerimi iyice bi oku da sonra cevap yazarsın...

ilhami28
5 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 13:26

Bu düşünce ile bir sonuca varmazsınız.

Kamil Koç da da en çok Temsa Safir var.

Bu arada Temsa yerli sermaye fakat araçlar ne kadar yerli? Motor yabancı, karoser harici birçok parçası yabancı. Kasa da Mitsubishi den esinlenerek yapılmış.

Ahmet61 oflii
5 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 16:52

Kamil koç ksp plakalı şahıs aracı satılıkta 2+1 yeni travego bu yeni travego tutmadı galiba çök var satılık

ilhami28
4 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 11:49

Yeni Travegoların 2+1 e çevrilmesi bana hiç mantıklı gelmiyor. Fabrika çıkışlı Tourismo almak daha mantıklı. Mercedes haricinde Neoplan Tourliner ve Temsa Maraton da iyi tercih olabilir.

CrossBench
4 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 12:50

Kamil Koç'ta Antalya çevresinde çoğunlukla Temsa olurdu. Sık sık kullandığım Manavgat-İzmir-Manisa hattıda öyle idi. Şimdi sitede Man Lion's Coach yazıyor. Sabit araç mı şimdi bu? Bilgisi olan var mı?

demirdag53

4 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 02:48

Adam Türk olmaktan millilikten dem vurup durmuş, adı da fernando

alimyesil

4 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 07:45

Alıntı:
Kamil Koç'ta Antalya çevresinde çoğunlukla Temsa olurdu. Sık sık kullandığım Manavgat-İzmir-Manisa hattıda öyle idi. Şimdi sitede Man Lion's Coach yazıyor. Sabit araç mı şimdi bu? Bilgisi olan var mı?

Antalya bölgesinde iki farklı tur var. Birisi Antalya turu diğeri Isparta-Antalya turu. Daha önceden Antalya turununu çoğu aracı Safir’di. Yine çoğunluk Safir ama Isparta-Antalya turu eskisi kadar çok Safir barındırmıyor. Genelde Man ve Neoplan var, genelde dediğim neredeyse tamamı. Belki o tur Isparta-Antalya turu araçları ile yapılıyor olabilir.

Ahmetofli61 06
4 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:47

26plakalı safire yolcu bıraktım bu safirler iğrenç kamil koçta hep safir şahıs aracıydı herhalde 1.00,
Bursa yalova sanki toplama yapma araba

sayfa 451
ANA SAYFA -> ULAŞIM