Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 450
Beratk
8 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 15:29

Hatırlatma yapalım birilerine o zaman sırf muhalif diye bu firmanın gönüllü savunucularına:

Kamil Koç Yahudi’ye Satıldı
14 Temmuz 2013

Türkiye’nin ilk otobüs firması, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli’nin aile şirketi Kamil Koç, Yahudi’ye satıldı.

Kamil Koç’un yüzde 100’ü 65 milyon dolara “Actera Group” adlı şirkete satıldı. Actera’nın kurucusu ve tepe yöneticisi İsak Antika adında bir Yahudi. İsak Antika, Antika Partners’ın da kurucusu. Antika, daha önce de JPMorgan’da Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Yatırım Bankacılığı Grup Başkanlığı’nı yürüttü ve JPMorgan’ın Global Yürütme Kurulu’nda yer aldı. Kurumdaki 18 yıllık deneyimi süresince Türkiye, BDT, Balkanlar ve İsrail Bölge Başkanlığı, Türkiye ve Orta Asya Bölüm Başkanlığı ve Türkiye Ülke Başkanlığı görevlerini yürüttü.

NERDEN NEREYE
Firmanın son dönem sahiplerinden Sena Kaleli, geçtiğimiz seçimler öncesinde CHP’ye katılarak, siyasete atıldı. Kaleli şimdi CHP Bursa Milletvekili. Kamil Koç son dönemde kurucusu Özyaşam’ın duruşunun aksine milletin inanç ve değerlerine karşı prensipleri ile gündemden düşmüyordu.

Kamil Koç firması geçtiğimiz aylarda, namaz yasağıyla gündeme gelmişti. Namaz kılmak için durma talebinde bulunan bir yolcu dinlenme tesislerinde bırakılmış, konunun basında yer alması üzerine Kamil Koç yetkililerinden “namaz molası için durmadıkları, bu prensiplerini bozamayacakları” şeklinde açıklama gelmişti.

http://www.habervaktim.com/haber/334395/kamil-koc ...tildi.html

bahriaskin
8 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 18:01

Alıntı:
Keçiborlu dan 9 saatte geldim yuh artık az kaldı halk otobüsü duraklarında bile duracaktı. Ulusoy’la 7.5 saatte gitmiştim dün gece. Ne kadar yeni araç alınırsa alsın Ulusoy a yaklaşamaz

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=34135& ...start=4480

Alıntı:
İsrailliler sattıysa binerim artık . Müslümanların eline geçsin

Sayın fernando24 en azından bir iki sayfa sonra yazsaydınız önceki yazdığınız unutulurdu. Ama aynı sayfada iki mesaj birbiriyle çelişmiş.

Mustafabey 01
8 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 14:40

Adana-Ankara 13.00 otobüsü, kayserili bireyselci otobüsü 2011 model Travego 2+1.

Emir GÖKER

8 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 14:53

^^ Araç daha önce süha turizmde çalışmaktaydı. Daha sonra kamil koç a geçmiş.

fernando24
8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 00:55

Bahri bey Ulusoy da uygun sefer bulamazsam binerim demek istedim . Benim için metro koç dan daha önce gelir

fernando24
8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 10:32

Bizim Amerikan Actera holding e kazandıracak paramız yok. Kötü olsun ülkemin olsun. TEK YÜREK TEK MİLLET TEK VATAN.

alimyesil

8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 10:56

Fernando sen gideceğin yere bir zahmet eşşekle git.

rıfat34
8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 11:01

%100 milli ve yerli Merzifon eşekleri var Fernando. Yakıtı da saman, hem de üstelik senden para da istemez ver suyunu yemeğini git istediğin yere.

fernando24
8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 12:13

Burası sosyal medya. Size karşı daha ağır konuşmak isterdim lakin ağlarsınız hemen. O yüzden mi susun. Biz bu vatanın her karışını kanımızı dökerek aldık. TÜRKLÜK ne demek iyi biliriz sizin bilmediğiniz kadar.

Musa747
8 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 12:16

Senin vatanımın firması dediğin firmada niye otobüslerin %95'i Alman malı?

sayfa 450
ANA SAYFA -> ULAŞIM