Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Aktoprak
11 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 10:09

Alıntı:
bence de büyük ve kaliteli bir firma ama ankara'nın doğusuna çalışmaması ve filosunda hiç setra bulundurmaması bi eksiklik bence....

Alıntı:
Kamil Koç'u her zaman tercih eden biriyim. Ancak Ülkemizin sadece batı ve güneyine hizmet veriyor. Çok büyük firma olduğunu biliyorum da niye böyle bir sınırlama var anlayamıyorum!

sınırlama yada eksiklik olduğunu düşünmüyorum,Kamil Koç batı için nasıl bir kalıpsa o bölgelerinde çalışan firmalar var buna Çayırağası en güzel örnek,
kişisel görüşüm: yolcu kaliteside olabilir diye düşünüyorum

hakan1616
11 yıl önce - Cum 23 Mar 2007, 01:47

Bildiğim kadarıyla en son Yalova seyahat'te Kamil Koç'un olmuştu veya ortağı olmuştu. Ve malum Yalova seyahat yolcularının çoğu Yalovadan kalkan İstanbul vapurlarına binip İstanbula iki saat daha erken gitmek için bu firmayı seçiyorlar. Güzelyalı feribot seferleri yakında başlıyor Bursa-İstanbul arası 45 dk. olacak, bu durumda adı geçen otobüs firmaları ne gibi bir uygulamaya geçecekler merak ediyorum doğrusu. Ben yeni feribot'a inat çok büyük rekabetlerin başlıyacağına kesin gözüyle bakıyorum.

ozcan alemdar
11 yıl önce - Cum 23 Mar 2007, 01:54

taner atlı

11 yıl önce - Prş 24 May 2007, 02:39

capıtal dergısının yaptıgı arastırmaya gore kamiş koç turkıyenın en değerli 100 şirketinden beri değeri ise 32 milyon dolar olarak acıklıyor

Efecan
11 yıl önce - Prş 31 May 2007, 00:27

Alıntı:
kamil koç'un yeni versıyon fortunalar  yeni adıyla lion's corch  serisi rahat hat servislerinde calısmaya başladılar

Fortuna 2 ler(Lions Coach) standartlar.Yani 2+1 koltuk düzenleri yok. Ve diğer özellikleri.Rahat Hat'da kullanılmıyorlar.

arifoem
11 yıl önce - Prş 31 May 2007, 01:08

kamil koç benim firmalarımız içinde ilk sırada takdir ettiğim bir firma. bir yere gideceksem ve oraya kamil koç çalışıyorsa başka firmaya bakmam. bence en değerli 100 markada olması kamil koçun hakettiği bir ödül. ve yönetim kurulunun bayanlardan oluşması ve bu sektörde tek olması da kamil koça olan ilgimi  arttırıyor. çünkü bu sektör erkek sektörü olarak biliniyor.

En son arifoem tarafından Prş 31 May 2007, 01:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

taner atlı

11 yıl önce - Prş 31 May 2007, 01:08

(+)

A.Serhan Erel

11 yıl önce - Prş 31 May 2007, 02:04

Alıntı:
Fortuna 2 ler(Lions Coach) standartlar.Yani 2+1 koltuk düzenleri yok. Ve diğer özellikleri.Rahat Hat'da kullanılmıyorlar.

yanılıyorsunuz arkadaşlar...bugün 16 KK 449 plakalı Fortuna 2'yi gezme imkanım oldu ve yeni gelen tüm Fortuna 2'ler rahat hat ile aynı düzene yani 2+1 oturma düzenine sahip ve rahat hat'da kullanılıyorlar.

ayrıca Kamil Koç ile ilgili yeni bir haber Ankara-İstanbul arası sabit çalışan Neoman Starliner 2'ler yaz sezonunda İstanbul-Bodrum çalışacaklar... Star 2'lerin yerine ise sefere Fortuna 2'ler verildi...

Fatih
11 yıl önce - Cmt 02 Hzr 2007, 11:11

Son fotoğraf Kamil  Koç'un pek çok otobüs firması gibi hiçbir standardı olmadığını kanıtlıyor. Kendine ait olmayan, kimin ne amaçla işlettiği belirsiz yüzlerce otobüsü var. Artık şansınıza hangisi gelirse. Aynı tutarsızlık hizmet kalitesinde de devam ediyor. Bazen iyi, bazen tatminkar, bazende asap bozucu.
Eski veya ilk olmak neyi değiştirir? Genele hizmet veren tek bir profesyonel taşımacılık şirketi var; Nilüfer. Diğerleri ona yetişme telaşında.

yavuzcanpolat
11 yıl önce - Cmt 02 Hzr 2007, 11:56

fatih beyin dediklerine katılıyorum ayrıca bu husus diğer büyük firmalarda da görülebiliyor,bir bakıyosun son derece nazik personel iyi hizmet bir bakıyosun nerdeyse seni dövecek personel,buna çözüm bulunmalı bence...

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM