Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ahmed_
11 yıl önce - Prş 21 Arl 2006, 15:27

Alıntı:
Kamil Koçtan Önceleride var.Ulusoy 1923'yılında bugüne kadar hizmet vermektedir,Yani 83 yıl bu reklemlarda'da sanırım rekabet var

Koçtan önceleri varsada ulusoy şirketi değil enazından. Ulusoy'un kendi sitesinde taşımacılık tarihi 1925'de dereye sal kurarak yük taşıyarak başlamış.Koç firması ise 1923de kağnıyla yük yaşımaya 1926da insan taşımaya başlamış. Ulusoy'un insan taşımacılığıda 1937'de başlamış. Rekabet olduğuysa kesin  

altan yüksel
11 yıl önce - Çrş 21 Şub 2007, 17:03

alın size hem kamil koç hemde ulusoy  

(+)

M.Ali Sade
11 yıl önce - Çrş 21 Şub 2007, 19:18

Geçen akşam bir yolcu uğurlamak maksadıyla AŞTİ'deydim.Kamil Koç yazıhanesinden birisi elinde bir alkolmetre ile geldi ve peronda bekleyen otobüslerin hepsinin şoför,muavin ve hostlarının alkollerini ölçtü .Elindeki bir kağıda da kaydetti.Sizce nasıl bir uygulama?

_serhat

11 yıl önce - Çrş 21 Şub 2007, 19:38

Alıntı:
Geçen akşam bir yolcu uğurlamak maksadıyla AŞTİ'deydim.Kamil Koç yazıhanesinden birisi elinde bir alkolmetre ile geldi ve peronda bekleyen otobüslerin hepsinin şoför,muavin ve hostlarının alkollerini ölçtü .Elindeki bir kağıda da kaydetti.Sizce nasıl bir uygulama?

Harika. Tüm otobüs firmalarının yapması gereken bir hareket, teşekkürler Kamil Koç

Batur

11 yıl önce - Prş 22 Şub 2007, 00:27

Bursa’da ve ülkemizde şehirlerarası ulaşımın öncüsü olan Kamil Koç, havayolu ulaşımına da girerek Bursa adına bir öncülük daha yapabilir aslında. Hem kendileri için hem de Bursa için   .

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Cmt 24 Şub 2007, 20:07

Zanedersem, Türkiye'de bu şekilde markalaşmış birkaç seyahat şirketi mevcut: Kâmil Koç, Varan, Ulusoy, Bosfor Turizm, Seç...

Sektör için ne kadar gurur verici bir durum...

Akın KURTOĞLU

Atilla Kuru
11 yıl önce - Pzr 25 Şub 2007, 23:32

bence de büyük ve kaliteli bir firma ama ankara'nın doğusuna çalışmaması ve filosunda hiç setra bulundurmaması bi eksiklik bence....

Olgay Sadak

11 yıl önce - Pts 26 Şub 2007, 03:50

1956 yilinda ilk otobüs yolculugumu Ankaradan Istanbula bir O3500 ile yaptim, tahmin ettiginiz gibi Kamil Koc´un firmasina aitti. Koltuklar, kirmizi maroken iki kisilik, kol dayama yeri yok, koltugun arkasindan sirt kismimiza gelen yerden, iki koltuk boyunca krom bir el tutma borusu , bavullarimiz otobüsün üstüne yüklendi brandasi örtüldü ve gece yolculugu basladi.
O günlerden bu günlere otobüscülük deyim yerindeyse cag atladi, bizler ise simdi marka begenmez olduk ( tüketim toplumlarinin sorunu !)
Kamil Koc firmasi bu gün hala güvenerek kullandigim bir firmadir, ilerde de bu yolcu icin calisma zihniyetinin degisecegini sanmiyorum
Olgay Sadak

_TaLiP_
11 yıl önce - Sal 06 Mar 2007, 14:55

kalitede nilüfer bi adım önde bunu da unutmayalım.arkadaş sadece 5 şehirde sefer yapıo demiş. ama o şehirler türkiyenin can damarı olan şehirler..ben şahsen hiç bi zaman full olmayan bi nilüfer travego(uzun olanından kamil koçunki gibi deil)görmedim.hem ekonomik hem hızlı..

Emre Güray
11 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 08:00

Kamil Koç Travego  araçlarında 15 SHD  (Tek Dingil) ve 17 SHD (Çift Dingil)  araçlar kullanmaktadır, iki tip araç kullanmasının tek nedeni güzargahın müsade ettiği yapıda araçlar kullanılmasıdır.  Örneğin : "Küçükkuyu, Bandırma, Erdek, Çanakkale, Gelibolu" gibi virajları bol bir yolda uzun şase aracın kontrolü biraz daha zorlaşmaktadır.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM