Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 00:50
Bursa'da hangi BURULAŞ hattının kurulmasını istersiniz?

Bursa kentiçi belediye otobüs taşımacılığında, çok daha işe yarar hatlar kurulabilir. Bu konudaki düşüncelerinizi içinde bulunduğunuz başlığın altına (sebepleriyle) eklerseniz, daha sonradan wow-Bursa ULAŞIM grubu tarafından liste halinde BOİ İşletme Şefliği'ne iletilecektir.

Akın KURTOĞLU

Salih Kuş

15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 01:06

öncelikle sitede daha önceki başlıklarda dile getirdiğimiz gibi özellikle batı yönüne BOİ hat vermiyor.bunun özel bir sebebi varmıdır bilemiyorum ama sadece özel halk otobüsü olması biraz garip.bir kaç yıla kadar BOİ hatları mevcuttu.ancak sonradan kayboldular.ilgisizlik yüzünden kaldırılmış olabileciğini düşünüyorum.ancak batı yakasına BOİ mutlaka hat koymalı.güzergah açısından beşevler , ataevler , ihsaniye , fethiye , hürriyet , 1050 konutlar ve uludağ üniversitesi ana kampüse acilen hat verilmesi gerekiyor.şuan ana kampüse çalışan bir kaç hat mevcut ama yeterli değil.yeni hatlar açılacağı zaman öncelik batı yönüne yapılması gerekir.

ömer öktem
15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 01:48

başaran - k.çınar - heykel güzergahında çalışan 19/İ çok yetersiz kalıyor  bu hatta destek olarak bir boi hattı konulabilir

kıvanç

15 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 12:16

doğudan merkeze uğramadan direk batıya giden hatlar olabilir ve bu hatlar yakın çevre yolunu kulllanabilir..aslında benim istediğim yakın çevre yolunun otobüsler tarafından kullanılması
terminal otobüsleri bu şekilde çalışabilir..

Gülümhan

15 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 12:19

Santral Garaj - Umur Bey hattı kurulursa çok iyi olur. Genelde 4A hattını kullanıyorum ama akşam saatlerinde araç dağ yolunda bekleme yapıyor. Evime gitmem 1 saatimi alıyor.

muzaffer ceylan
9 yıl önce - Sal 04 Eyl 2012, 10:52

bursa santral garaj ile mollaarap arasına ulaşım istiyoruz

suleyman3516
9 yıl önce - Sal 04 Eyl 2012, 11:16

görükle'den terminale ayrı bi hat kurulursa hem yolu uzatmadan otoyoldan gider, hem de 93e binmek için önce okula gidip, sonra da okulu uzatmamıza gerek kalmaz.

Serkan Koçluk
9 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2012, 14:29

Terminal'den Çevre Yolu, Geçit Kavşağı, Emek, 1050 Konutlar ve Hamitler'e ayrı bir hat hem ulaşımı hızlandırıp hem de Yunuseli tarafındaki yolcuların konforlu yolculuk yapmasını sağlayacaktır.

mahmut11
6 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 00:29

İNEGÖL-KESTEL METRO

kullanıcım
5 yıl önce - Sal 23 May 2017, 15:53

bence de Kestel İnegöl çünkü bu hat diyelim ki açıldı o zaman İnegöl otobüsleri kullanımı azalacak raylı sistem kullanımı artacak zaten İnegöllüler hat açılmadı diyelim o zaman ilk önce İnegöl otobüsleri
ne oradan Kestel aktarma merkezine ve 2 Numaralı Üniversite hattı trenine binerek gidecek olan yere gider emek taraflarına giden olursa da bana göre

2- ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-İNEGÖL ( KESTEL HATTI İLE BİRLEŞTİRİLDİĞİNDE )
1- EMEK - İNEGÖL ( EMEK KESTEL HATTI İLE SİNYALİZASYON SİSTEMİ İLE BİRLEŞTİRİLDİĞİNDE İNEGÖL OTOGAR HATTI İLE BAĞLANIP DA GİDEBİLİRLER)

BÖYLE BİR HATTA BENCE OLABİLİR

sayfa 1
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara