Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa BURULAŞ'ın Mercedes 0345 Conecto Otobüsleri
« önceki   123 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 2
Ebru K.Türk
13 yıl önce - Prş 03 Ağu 2006, 14:07

O kadar da kötü durmamış ama ben tüm toplu taşım araçlarının aynı renklerde olmasını tercih ederim. Ya hepsi gerçekten turkuaz renkli oslunlar, ya kırmızı-beyaz ya da sarı olsunlar; ki yine de Bursa için en az anlam taşıyan renk sarıdır bence.

i.osmanoğlu
13 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 22:53

Bizim sarışınlardan bir haber yok mu? Sefere falan verildiler mi? (sarışın derken sarı otobüslerimizi kastediyorum     )

hakki
13 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 23:18

i.osmanoglu arkadasimizin bulup bir iki degisiklikle koydugu fotograflar macaristandan alinmadir...kucuk bir ayrinti ama paylasmak istedim...burada conecto'lar kullanilmakta....

saygilar

Cem Telgeren
13 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 23:20

Alıntı:
Bizim sarışınlardan bir haber yok mu? Sefere falan verildiler mi?

İ.Osmanoğlu kardeşim yeni connectolara isim taktı bile.Aslında sarışınlar benim de hoşuma gitti.Sorusuna gelince hayır henüz sefere çıkmadıler.Sanırım önümüzdeki hafta gelecek olan ikinci parti bekleniyor.Ayrıca 10 otobüsün ruhsat-plaka işlemleri ve otobüslerin sefere hazırlanması ve de otobüsleri kullanacak şöförlerin otobüslere alışması biraz zaman alacak sanırım.

Alıntı:
i.osmanoglu arkadasimizin bulup bir iki degisiklikle koydugu fotograflar macaristandan alinmadir...kucuk bir ayrinti ama paylasmak istedim...burada conecto'lar kullanilmakta....

Türk otobüs sanayisi adına sevindirici bir gelişme.Yakın zamana kadar biz Macaristan'dan otobüs alırdık.Demekki artık biz onlara satıyoruz .

erkut
13 yıl önce - Cmt 05 Ağu 2006, 01:17

Arkadaşlar , 7 Ağustosta hatların yeni bir listesinin çıkma ihtimali var.Büyük bir ihtimallede bu yeni otobüsler 7 Ağustosta sefere çıkacaktır. Çünkü Burulaş bu yeni otobüsleri kullanıcak şöförleri bile ayın 7 sine göre ayarlamış.

Cem Telgeren
13 yıl önce - Cmt 05 Ağu 2006, 01:32

Alıntı:
Arkadaşlar , 7 Ağustosta hatların yeni bir listesinin çıkma ihtimali var.Büyük bir ihtimallede bu yeni otobüsler 7 Ağustosta sefere çıkacaktır. Çünkü Burulaş bu yeni otobüsleri kullanıcak şöförleri bile ayın 7 sine göre ayarlamış.

Herhalde 7 Ağustosa kadar ikinci 10 otobüslük parti de gelmiş olur.Bu arada 10 körüklü otobüs ne zaman gelecek acaba?

Batur

13 yıl önce - Cmt 05 Ağu 2006, 20:49

Yakın bir zamanda sefere çıkmazlarsa İzmir yolundan daha yakına giderek çekicem.  

(+)

(+)

i.osmanoğlu
13 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2006, 10:18

Batur fotoğraflar çok güzel. Yanlız bir otobüs eksilmiş. 9 tane var. Herhalde deneme seferleri yapılıyor.

Cem Telgeren
13 yıl önce - Pts 07 Ağu 2006, 21:40

Alıntı:
Büyük bir ihtimallede bu yeni otobüsler 7 Ağustosta sefere çıkacaktır. Çünkü Burulaş bu yeni otobüsleri kullanıcak şöförleri bile ayın 7 sine göre ayarlamış.

Malesef bugün (7 Ağustos) yeni otobüslerimiz henüz sefere çıkmadılar.Bugün otobüsler Burulaş park yerindeki ilk parkettikleri yerdeydiler.Sanırım daha önce de belirttiğim gibi bu hafta içinde geleceği söylenen ikinci 10 otobüslük parti bekleniyordu.

Bir de dikkatimi çeken bir konu var.Anladığım kadarıyla bu yeni otobüslerin garajlanması BOİ'nin Acemler garajında olmayacak.Fakat Burulaş'ın Carefour'un yanındaki deposu da bu otobüslerin tamamı geldiğinde yetersiz kalır.Acaba diyorum Burulaş yeni bir garaj yeri mi ayarlayacak?Peki bu otobüslerin atölye hizmetleri tamir işleri ve akaryakıt teminleri nereden yapılacak?

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 07 Ağu 2006, 22:23

Alıntı:
Bir de dikkatimi çeken bir konu var.Anladığım kadarıyla bu yeni otobüslerin garajlanması BOİ'nin Acemler garajında olmayacak.Fakat Burulaş'ın Carefour'un yanındaki deposu da bu otobüslerin tamamı geldiğinde yetersiz kalır.Acaba diyorum Burulaş yeni bir garaj yeri mi ayarlayacak?Peki bu otobüslerin atölye hizmetleri tamir işleri ve akaryakıt teminleri nereden yapılacak?

Acemler garajı ile diğer park yeri ile ilgili birkaç fotoğraf alabilsek iyi olacak siteye. Çünkü, bu konuda elimizde hiç materyal yok (Üstteki 2 resim dışında).  

Akın KURTOĞLU

sayfa 2
« önceki   123 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara