Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Vapur Haberleri ve Yorumlar
« önceki   123 ... 164165166   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 165
mahmut11
7 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:09

Önceki mesajları okursanız, denilmek istenen şeyi anlarsınız. Anlamak istemiyorsanız o başka

Kutuplaştırmaya devam edenler bellidir. Fethi Sekin'in ismini ankette doğru bulmadığımı söylememe "Sen demokrasi bilmezsin" diyenlerdir işte.

Ve hak bildiğimi de savunmaya devam edeceğim evelallah.

Ki izmir ulaşımında yaşanan sorunları, zamları da savunanlar hangi zihniyetin bayrak taşıyıcılarıdır o da belli.
Bizler çilesini çekiyoruz. Sizlere göre kolay tabi.

Uzaktan soyercilik yapmakta ne var

mehmet güngör bağ
7 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:14

Alıntı:
Uzaktan soyercilik yapmakta ne var

merak etme uzaktan Soyercilik yapmıyorum
tam şehirinin merkezinden yapıyorum.

Cansın17
7 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:17

Tek kutuplaştırma yapan sensin burda
Her mesajında siyasi bi laf sokma alakalı alakasız, o solcu bu sağcı öbürü fetöcü kendince insanları yaftalayıp bide ben bişey yapmıyorum demen...
Herkes şahit burda neyin ne olduğunu görüyor

mahmut11
7 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:21

E yapmıyorum, çünkü tartışmayı başlatan senin hakaretin zaten.
Ama istiyorsun ki lafın altında kalayım hayır öyle bir dünya yok. ,

Mehmet bey, siz de çok şehrin merkezindeyseniz sabah iş vakti çıkın bakalım ulaşım araçlarının kapısı kapanıyor mu kapanmıyor mu? Madem şehrin merkezindesiniz, ulaşımla alakalı gözlemlerinizi paylaşın.
Madem bu kadar duyarlısınız. Bekleriz her dâim.

Altay621
7 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 01:02

Başlıkta artık "VAPUR HABERLERİNİ VE YORUMLARINI" tartışalım. Kami Suyutmaz sağolsun güzel bir konu atmış ortaya.

Katamaran tipi yeni vapurlar her ne kadar özellikle iç dizayn olarak çok güzel olsa da, ilk geldikleri günden beri bir türlü ısınamadım.

cihan mercan

6 ay önce - Cum 06 Mar 2020, 09:14

(+)

Yukardeki resim AHMET SERT beyin

Bundan sonra izdeniz umarım alacağı gemi bunların modelinde olur çünkü TÜRKİYE denizinde bu gemiler çok yakisiyor

Urazbey
6 ay önce - Sal 10 Mar 2020, 21:29

Alıntı:
Bundan sonra izdeniz umarım alacağı gemi bunların modelinde olur çünkü TÜRKİYE denizinde bu gemiler çok yakisiyor

Almaz bunlardan zaten almasın da, dışarıdan güzel görünüyor ancak işlev olarak vasat bunlar, sarsıntısı ayrı dert koltukları rüzgarı ayrı dert...
Yeni vapurlar çok konforlu

cihan mercan

6 ay önce - Cum 13 Mar 2020, 15:00

Ben o resmi paylaşırken model olarak paylaştım ama galiba resimdeki gemi alınsın gibi bir yoruma gitmiş galiba benim yazım. Öncelikle öyle anlaşıldı ya herkes o söylemeden vaz geçsin ben sadece Türkiye denizine yani marmara ve Ege denizine çok yakıştığını ima ettim .

bluemet

6 ay önce - Cum 13 Mar 2020, 16:20

Kimse yeni vapurlara laf etmesin hepsi çok güzel ve guvenli eski külüstür vapurları tamamen kaldırmamislar maalesef bugün bostanlidan bindim. Titanic gibi gidiyor acaba batarmi edasıyla öyle böyle sallanmiyor güvenlik olarak yetersizler özetle binmemek lazım bu hurdalara

cihan mercan

5 ay önce - Cmt 18 Nis 2020, 21:50

Merhaba ızdenizin yeni arabalı gemileri nezaman seferlere başlıyor ve resimleri var ise paylasila bilirmi

Izdeniz yeni gemi ihalesi ne çıkmıştı bu konu hakkında gelişme varmı acaba

sayfa 165
« önceki   123 ... 164165166   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege