Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mercedes-Benz'in Yeni Conecto Modeli
123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1
fatih kocaoglu
12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 21:16
Mercedes-Benz'in Yeni Conecto Modeli

İşte Yeni bir Üretim daha, Citaronun Kopyası,Conecto nihayet görücüye çıktı.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tunck
12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 21:37

guzel otobuse benziyo ama mercedes bunla ne amaclıyor onu anlayamadım citaroda yeni deilmi?? ayrıca baya benziyor citaroya :S

Batur

12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 22:03

Bursa belediyesi 85 tane conecto aldı, keşke biraz daha bekleyip yeni kasa alsaymış, bunları görünce içim gitti.

a.çetin
12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 22:28

Conectolar Citarolar gibi alçak taban mı? acaba...

selim_
12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 22:51

Alçak tabanlı gibi duruyor, iç düzene kadar Citaro'nun aynısını yapmışlar, herhalde bunda sağa yatma, alçalma gibi özellikler yoktur. Yoksa ne fark kalacak ki? Acaba bizim burada üretilecek mi?  

Eray Falay
12 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 23:18

Citaro modeli alçak taban basamaksız ama Conecto modeli basamaklı olan ve sınıf farkı var hani mercedes-benz E ve C serileri nasılsa bunlarda öyle ama tabii bu araç bzdeki Ciarolara benziyor biraz CapaCity Citaro Conecto hepsi aynı kasa ama makyajları farklı sadece ve özellikleri.

OSMAN TUNCA
12 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 00:37

citaroların modeli tam alçak tabanlı conectolar ise yarı alçak tabanlı diye geçiyorlar

Aytac_yolas
12 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 00:39

Valla güzel de fazlasıyla citaro'ya benziyor bu. Bu resimler "fake" olmasın?    ( fake derken gora'daki komik sahneden alıntılıyorum, yoksa İngilizce kullanma derdim yok; yanlış anlaşılmasın. )

Mustafa Noyan

12 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 10:18

2007 de Citaro da çok farklı, dikey motor yerini yine yatay motora bırakmış:

link

link

Yasin Efesoy

12 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 12:14

75. İzmir Fuar'ında Conecto'nun yeni modelinin yer almaması büyük bir eksiklikti. Sadece Conecto H vardı.

Yeni kasa Conecto, Citaro makyajına bürünmüş ki körüklü modeli de çıkarsa o da CapaCity'e benzeyecek büyük ihtimalle. 2007 Citaro da biraz Travego'dan ve CapaCity'den esinlenmiş...

Denizli ÖHO İşletmesi 40 tane 220-CB ile 10 tane EuroCity'e yatırım yapacağına (ki Çelikkol dönemindeydi bunlar, biraz daha düzen geldi şimdi) gidip de 50 tane Citaro alsaydı şu anda her gün yeni bi tane dağılan Belde'lerle uğraşmak zorunda kalmazdık. Malum, Denizli yollarına dayanması mümkün değil Beldelerin; İzmir, İstanbul için de aynısı geçerli tabii ki... Denizli için önümüzde yeni bir dönem var; 2009... Bütünşehir'in resmen yürürlüğe gireceği bu tarihte 50 adet yeni hatta ihtiyaç duyulacak. Yani 75 yeni otobüs... Eğer büyükşehir kararı çıkarılırsa; 110 hatta daha ihtiyaç duyulacak bu da 150 yeni otobüs demek oluyor. Ve şu anki şirketin bunu alma gücü yok. Demek ki ikinci bir otobüs işletmesi geliyor ve umarım daha profesyonel bir şirket olur. Bu profesyonalite de her dev otobüs firmasıdna olduğu gibi, otobüs seçimlerine yansıyacaktır. Umut ediyorum ki şu yeni Conecto'lardan satın almayı yeğlerler Belde yerine...  

Konunun yeri gelmişken söyleyeyim dedim...  

sayfa 1
123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM