Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Akın Alan
15 yıl önce - Çrş 29 Ksm 2006, 03:31
BUR » E1.06. Bursa Ulaşım Bölümü Açıldı

Bursa Ulaşım Bölümü Açılabilirmi?

Üşenmedim tek tek topladım.

Başlık sayısı =100

Görüntüleme= 150.660

Nerdeyse bir sitedeki bir şehrimiz kadar.

Böylece daha derli toplu olur.

Akın Alan
15 yıl önce - Çrş 29 Ksm 2006, 04:25

Burada birşeyi belirtmek isterim.

Ayrı başlıktan kasıt,eskiden İstanbul Ulaşımda olduğu gibi.Alt başlık şeklinde.

Cem Telgeren
15 yıl önce - Çrş 29 Ksm 2006, 11:59

Alıntı:
eskiden İstanbul Ulaşımda olduğu gibi.Alt başlık şeklinde.

Aslında çok iyi olurdu.Halen haberler sohbet alt başlığında yer alan ulaşım başlıkları çok dağıldı.Bu yüzden takibi de zor oluyor.Gerçi Akın Üstad'ın ulaşım indeksi işe çok yarıyor ama yinede ulaşım alt başlığının ayrılması diğer haberler sohbet konularının işlendiği başlığa da rahatlama getirir.

Onur Çakırcı
15 yıl önce - Çrş 29 Ksm 2006, 17:11

Ayrıca bir ulaşım bölümünün açılması için yaklaşık, 200 başlık olması gereklidir.
Zaten Bursa ve İzmir ulaşım başlıkları 100'ü bulmuş sanırım. O zaman bütün ulaşım ile ilgili başlıklar toplanıp, ana sayfadaki ''ulaşım'' linkine aktarılacak.

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 19:21

Bursalı Ulaşım meraklısı üyelerin yeni bölümleri hayırlı olsun...    

http://wowturkey.com/forum/viewforum.php?f=24

Akın KURTOĞLU

Batur

15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 19:36

Başta Akın abi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler   . Ulaşım bölümümüz hayırlı olsun  

Süha
15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 19:37

Hayırlı uğurlu olsun gerçekten çok güzel olmuş açılması. Tebrik ederiz Bursa.

Cem Telgeren
15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 20:47

Bu sabah ada gezisi için bir gün önceden geldiğim İstanbul da misafir olduğum akrabamızın evindeki bilgisayardan siteye girdiğimde gözlerime inanamadım.Bursa Ulaşım haberler sohbetten ayrılıp bağımsız bölüm olmuştu nihayet.Evet evet yanlış görmüyordum.Hedefimize ulaşmıştık sonunda.Kaderin garip bir cilvesi sonucu hedefimize ulaştığımnızı Bursa'dan uzakta İstanbul da öğrenmiştim.İnanilmaz sevindim ve gurur duydum.Adeta elimizle büyüttüğümüz çocuğumuzun yürümeye başlamasına tanık olmak gibi bir şeydi bu.

Bursa Ulaşım bölümünün açılması için emek sarfeden,başlık açan,mesaj yazan tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum.Ama asıl teşekkürleri tabiiki site diktatörümüz Burç'a,İstanbul'dan bize inanılmaz destek veren Akın Kurtoğlu'na,yine İstanbul da ya da diğer  şehirlerde oldukları halde Bursa Ulaşım Başlıklarına mesaj atarak destek olan tüm sevgili dostlara,ve tabiiki Bursa'lı denetçilerimiz Ebru ile Hakan'a göndermek istiyorum.Darısı diğer şehirlerin ulaşım başlıklarına.

Haa unutmadan!Ulaşım başlığımız açıldı diye gevşemek yok Bursa Ulaşım Grubu.Aynı hızla başlık açmaya ve mesaj yazmaya devam.

hakan1616
15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 20:56

Bir teşekkürde ben edeyim emeği geçen herkese sonsuz saygılarımla.

ersindonmez

15 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 21:37

Bu yeni bölüm gerçekten çok güzel olmuş her şeyi rahatlıkla bulabiliyorsunuz.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bide unutmadan bu başlık ULAŞIM-İsanbul gibi alt tarafta ayrı bi başlık olamaz mı.Neyse bundan sonraki hedefimiz sıralamada 3.lüğe yükselmek olur inşallah yeniden herkesi tebrik ediyorum.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara