Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
bülent dizdar

8 yıl önce - Çrş 16 Ağu 2006, 23:36
Adana'daki Sivil Toplum Kuruluşları


Adana'daki Sivil Toplum Kuruluşları

06 Yaş Kimsesiz Çocukları Koruma Derneği  
100.Yıl Dayanışma ve Geliştirme Derneği  
Adana Barosu  
Adana Ciftçiler Birliği  
Adana Diş Teknisyenleri Derneği  
Adana Genclik Ve Spor Kulübü Derneği  
Adana Genç İşadamlari Derneği  
Adana İşkadınları Derneği  
Adana Kosgeb  
Adana Musiki Derneği  
Adana Sanayi Odası  
Adana Sanayici ve İşadamları Derneği  
Adana Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası  
Adana Tabip Odası  
Adana Ticaret Borsası  
Adana Ticaret Odası  
Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  
AEGEE  
Aiesec  
Aile Dayanışma Merkezi  
Alpu Köyü Güzelleştirme Derneği  
Amargi Kadın Kuruluşları Şubesi  
Asar Yaylası Koruma ve Dayanısma Derneği  
Astım Hastalıkları Dayanışma Derneği  
AYOD  
Bahai Kadınları Toplumu  
Banka ve Sigorta İşçileri Sendikası  
Baro Kadın Hukuku Komisyonu  
Beşocak Yetiştirme Yurtları Koruma Derneği  
Bürüceği Güzelleştirme Derneği  
Can Çocukları Vakfı  
Cevre Tüketici Koruma Derneği  
Ceyhan İlçesi ve Köylerine Hizmet Vakfı  
Cukurova Gazeteciler Cemiyeti  
Cumhuriyet Kadınları Derneği  
Çağdaş Hukukçular Derneği kadın Komisyonu  
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği  
Çerkez Kültür Derneği  
Çevre Gönüllüleri Derneği  
Çevre Koruma Derneği  
Çevre Koruma Vakfı  
Çevre Koruma ve Sorunları Derneği  
Çevre ve Tüketici Koruma Derneği  
Çocuk Kanser Derneği  
Çukurova İlim Vakfı  
Çukurova Kalkınma Enstitüsü Derneği  
Çukurova Neonatoloji Derneği  
Çukurova Özürlüler Derneği (ÇÖZ-DER)  
Çukurova Tarım Arıcıları Derneği  
Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği  
Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği  
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı  
Dağlı Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği  
Demiryolları Engelliler Derneği  
Diş Teknisyenleri Derneği  
Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği  
Doğayı Sevenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  
Dosteller Derneği  
Eczacı Odası  
El Sanatları ve Kültür Derneği  
Engelliler Spor Kulubü  
Ev Hanımları Dayanışma ve Kalkındırma Derneği  
Ev Hanımları Kalkınma Derneği  
Evrensel Kardeşlik ve Bilgelik Derneği  
Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği  
Fotoğraf Amatörleri Derneği  
Genç iletişim Derneği  
Gençlik ve Spor Kulubü Derneği  
Gökbez Köyü Güzelleştirme ve Doğal Hayatı Koruma Derneği  
Gönüllüler Derneği  
Görme Özürlüleri Eğiterek Kalkındırma Derneği  
Güç Birliği Vakfı  
H.Ö.Sabancı Vakfı ( Vaksa )  
Hacettepeliler Derneği  
Hacıbeyli SağlıkOcağını Geliştir ve Güzelleştir Derneği  
Halkevi  
Harita Mühendisleri Odası  
Hayır Cemiyeti  
İlim Kültür ve Çevreyi Koruma Derneği  
İnsan Hakları Derneği  
İnşaat Mühendisleri Odası  
Jeoloji Mühendisleri Odası  
Kadaum  
Kadın Danışma Merkezi ve Sığınmaevi Kurma Derneği  
Kadın Kuruluşları Birliği  
Kadın Sağlığını Koruma Derneği Şubesi  
Kafkas Kültür Derneği  
Kapıcıları ve Kalorifercileri Koruma Derneği  
Karataş Kulubü Derneği  
Kent Konseyi Kadın Meclisi  
Kız Lisesi Mezunları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği  
Kızıldağ Yaylası İmar ve Kslkındırma Derneği  
Kimsesiz ve Güçsüzleri Koruma Derneği  
Kuzoluk Yaylası Koruma ve Güzelleştirme Derneği  
M.Şükrü Tülay Yetiştirme Yurdu Derneği  
Makine Mühendisleri Odası  
Meksa Vakfı  
Meydan Yaylası Kalkındırma Derneği  
Mimarlar Odası  
Müyesser ve Filiz Görgün Doğal Sağlığı Koruma Vakfı  
Önce Adana Vakfı  
Pozantı Yüksek Okul YaptırmaYaşatmaGüçlendirme Derneği  
Rotary Kulübü Derneği  
Ruh Sağlığı Derneği  
Ruhsal Araştırmalar Derneği  
Sabancı Kültür Sitesi Koruma Derneği  
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası  
Sahil Koruma Derneği  
Saimbeyliyi Gğzelleştirme ve Koruma Derneği  
Seyhan Bakım Yurdu Gönüllüler Derneği  
Sokak Çocukları Derneği  
SOS Akdeniz Grubu  
TEB 4.Bölge Adana Eczacı Odası  
Teknik Eğitim Vakfı Şubesi  
Ticaret Odası Öğrenci Okutma Vakfı  
TMMOB Orman Mühendisleri Odası  
TMMOB Şehir Plancıları Odası  
Toraks Derneği  
Trafik Eğitim Derneği  
Turizm Derneği  
Turizm ve Çevre Koruma Derneği  
Tüketici Derneği  
Türk Aile Planlaması Derneği  
Türk Amerikan Dernek Kültür Derneği  
Türk Anneler Derneği  
Türk Güreş Vakfı  
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği  
Türkiye İnsan Hakları Vakfı  
Türkiye Kuvayi Milliye Mücahit ve Gazileri Derneği  
Türkiye Sakatlar Derneği  
Yalın Kılıç Eğitim Kültür Sanat ve Çevre Vakfı  
Yardım Sevenler Derneği  
Yeni Yüksektepe Kültür Derneği  
Yüzme Atlama Su Sporları Kulubü Derneği  
Zeytinbeli Turizm Kültür Güzellestirme Derneği  
Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı


gkarakaya
7 yıl önce - Pts 27 Ksm 2006, 20:34

Adana Sivil Toplum Kuruluşları  
MESLEK KURULUŞLARI  ADI SOYADI  TELEFON
     
Sanayi Odası Yön.Kur.Bşk.  Ümit ÖZGÜMÜŞ  441 07 07  
Sanayi Odası Meclis Başkanı  Yaşar ÇOŞKUNTUNCEL  457 57 10  
Sanayi Odası Genel Sekreteri Lütfiye EKERBİÇER  351 91 07  
Ticaret Odası Yön.Kur.Bşk.  Şaban BAŞ  351 24 04  
Ticaret Odası Meclis Başkanı  M.Behiç PAKYÜREK  351 24 04  
Ticaret Odası Genel Sekreteri V. Ziya GÜRSOY  359 11 76  
Ticaret Borsası Yön.Kur.Bşk. Fethi ÇOŞKUNTUNCEL  454 36 31  
Ticaret Borsası Meclis Başkanı  Muhammet ÇALIŞKAN  453 70 34  
Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray AKILE  459 60 96  
Yüreğir Ziraat Odası Yön.Kur.Bşk.  Şahin TEKİN  321 05 10  
Seyhan Ziraat Odası Yön.Kur.Bşk Süleyman GİRMEN  454 01 16  
Tabipler Odası Başkanı  Dr. Osman KÜÇÜKOSMANOĞLU  458 00 08  
Eczacılar Odası Başkanı  Burhanettin BULUT  458 10 40  
Diş Hekimleri Odası Başkanı  Dr. Asım SAVAŞ  457 24 67  
Çitfciler Birliği Başkanı Cumali DOĞRU  352 78 59  
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kazım BARIŞIK 365 10 10  
Müteahhitler Birliği Başkanı İsmail BABACAN 226 55 11  
Mimarlar Odası Bir.Bşk. Samet KARYALDIZ  454 17 95  
Adana Serb.Muh.Mali.Müş.Odası Bşk.  Ahmet COŞAR  232 99 03-4-6
Adana Yeminli Mal.Müş.Odası Bşk.  Nevzat BARAK  454 60 42  
Elektrik Müh.Odası Bşk. Tuncay ÖZKUL  458 38 38
Kimya Müh.Odası Bşk. Saadettin ÖĞÜNÇ  458 29 78  
Makine Müh.Odası Bşk. Selçuk GÖNDERMEZ 232 64 20  
Harita Müh. Odası Bşk. Hasan ZENGİN  456 01 69  
Jeoloji Müh.Odası Bşk.  Müzeyyen ŞEVKİN  459 39 59  
Ziraat Müh.Odası Bşk. Ayhan BARUT  453 28 17  
İnşaat Müh.Odası Bşk. Bahadır ACENUR  459 84 02  
Orman Müh.Odası Bşk.  Selami TECE  459 01 64  
Jeofizik Müh.Odası Bşk. Melih BAKI  459 61 71  
Maden Müh.Odası Bşk.  Sabahattin SAKATOĞLU  459 97 60  
Şehir Plancıları Odası Çukurova Şub.Bşk.  Cüneyt ERGİNKAYA  453 46 28  
Peyzaj Mim.Odası Bşk. Ramazan DOĞRU  459 08 32  
Çevre Müh.Odası Bşk.  Mehmet Ali GÜZELANT  453 05 57  
Fırıncılar Odası Bşk.  Mahmut ALPTEKİN  365 52 06  
     
 
VAKIFLAR      
     
TSK Meh. Vak.Adana Böl.T.  E.Kur.Alb. Ali ÖZGÜN  457 26 27  
Sos.Yrd.Day.Vakfı Başkanı  Adem OCAK  458 84 12  
TSK Güç Vakfı Fahri Yrd.Kv Bşk.  Süphan TEKİN  453 27 42  
Türk Eğitim Vakfı Müdürü  Remzi UÇAR  457 33 99  
TEMA Doğ.V.Kor.V.Adana İl.Tem  Halil AKYÜREK  459 44 11  
Güç Birliği Vakfı Başkanı  Can AKŞİT 453 45 53  
T.Eğit.Gönüllüleri Vak.İl Tem.  Sevcan TOKKUZUN  361 33 90  
Kült. Eğit. San. ve Araş. Vakfı Bşk. A. Alper TANSEL  363 39 33
Bayboğan Eğitim Vakfı Bşk. A.Yaşar BAYBOĞAN  453 45 10
 
     
DERNEKLER      
     
Kızılay Dernek Başkanı  Av. Mehmet SAĞLAM  454 72 99  
TCDD Emeklileri Dernek Başkanı  A.Gani KABACA  453 69 14  
Hayırlı İşler Yap. Dev. Et. Der. Başk.  Ö. Faruk KARABUCAK  454 35 40  
T.Kuva-i Mil.Müc.Der.Bşk.  Selahattin GÜNGÖR  363 21 80  
T.Aile Plan.Der.Bşk.  Arzu GÜLŞEN  321 15 12  
Yardım Sevenler Der.Bşk.  Gülten KÖSEOĞLU  453 46 85  
Verem Savaş Dernek Başkanı  Dr.Levent ETİZ  453 13 31  
Polis Emeklileri Dernek Başkanı  Mustafa KELİ  352 07 21  
Kanser Arş.ve Savl.Kur.Der.Bşk.  Prof. Dr. Mehmet Ali VARDAR  453 67 38  
THK Şube Başkanı  Hasan Basri GÜR  454 01 14  
THK Yüreğir Şube Başk.  Şaban BAŞ 325 00 86  
Türk Anneler Der.Bşk.  Semiramiz KULAK  453 76 34  
İnterplast Der.Bşk.  Prof.Dr.Cemil DALAY  338 70 94  
T.Sakatlar Der.Başkanı  Halis KASAP  435 14 05  
Soroptimist Kulübü Der.Bşk. Nejla MEMİŞOĞLU  457 76 33  
Emekli Subaylar Der.Bşk.  Hasan Ali TEKİN  454 18 45  
Emekli Astsubaylar Der.Bşk.  Mehmet CEYLAN  239 93 31  
Muharip Gaziler Der.Bşk.  C.Tamer UMAN  363 29 91  
Ziraatçılar Der.Bşk.  Ali DUMAN  359 76 81  
Milli Pediatri Der.Bşk. Seval GÜNEŞER  338 70 94  
Trafik Kazalarını Önl.Cem.Bşk.  Hakkı TANSU  332 92 65  
Türk Ocakları Der.Bşk.  Kubbettin ASLAN  363 14 24  
Körleri Eğt.Kal.Der.Bşk.  Mehmet YILMAZ  363 28 77  
Yeni Baraj Lions Klb.Der.Bşk.  Güzide Nur ÖZVEREN  458 75 25  
B.Saat Lions Klb.Der.Bşk. Özgür ÖNGEREN 458 07 58  
Adana Lions Klb.Der.Bşk.  Kerem DOLAR  457 36 38  
5 Ocak Lions Klb.Der.Bşk.  Hicran KIRMIZIDAM  454 00 28  
Toros Lions Klb.Der.Bşk.  Hasan ÇETİN  363 33 55  
Seyhan Lions Klb.Der.Bşk.  Zeki ANDIRIN  459 78 72  
Çukurova Lions Klb.Der.Bşk. Şadi BAYDEMİR 0542423 3448
Adana Ceyhan Lions Klb.Der.Bşk. Cömert GÜVERCİN  394 45 65  
Taşköprü Lions Klb.Der.Bşk. 
Yüreğir Lions Klb. Bşk.  Gülgün YÜCEL  459 01 35  
Atlı Spor Klb.Der.Bşk.  Esat TUĞBERK  323 65 23  
Adana Leo Klb.Der.Bşk.  Kübra MUTLU 225 42 64  
Toros Leo Klb.Der.Bşk. Selbi KIRBIL  458 90 10  
Seyhan Leo Klb.Der.Bşk.  Aylin HALLIOĞLU 458 95 85  
Adana Rotaraç Klb.Der.Bşk.  Miraç ÖNEN  351 81 44  
Adana Rotary Klb.Der.Bşk.  Gürcan GÜL  458 33 35  
Güney Rotary Klb.Der.Bşk.  Hulki GÖRGÜN  458 89 00  
Seyhan Rotary Klb.Der.Bşk  İlter UZEL  457 27 57  
Çukurova Rotary Klb.Der.Bşk  Mehmet KESKİN  457 58 10  
Tepebağ Rotary Klb.Der.Bşk.  Faruk ERSOY  338 62 65  
0-6 Yaş Kims.Çoc.Kor.Der.Bşk.  Fikriye YETER  458 96 03  
Muhtarlar Der.Bşk.  Osman KAYA  453 37 44  
Dosteller Der.Bşk.  Rüksan ÖZLER  453 63 85  
Atatürk Bil.Kül.Müz.Kor.Der.Bşk.  Halit TILTAY  457 29 07  
Kims.Çoc.Kor.Yaş.Der.Bşk.  Seda GÖKÇE  459 33 88  
Türk Amerikan Kad.Kül.Der.Bşk.  Tülay EKMEKCİ  453 30 79  
5 Ocak Yet.Yrd.Der.Bşk.  Lütfiye GÖRGÜN  225 53 56  
Türk Ünv.Kad.Der.Bşk.  Müyesser KARTAL  235 46 48  
Çevre Gön.Der.Bşk.  Mebruke TURHANCIK  453 25 85  
ÇUKTOB Der.Bşk. Tayyar ZAİMOĞLU  351 79 46  
T.Sey.Acen.Adn.Böl.Yür.Kur.Bşk.  Nesrin GÖÇHAN 457 20 46  
Atatürkçü Düş.Der.Bşk.  Ahmet DUMAN  459 47 81  
Çağdaş.Yaş.Des.Der.Adana Şb.Bşk.  Cumhure MÜLAZIMOĞLU 458 83 00
Çağdaş.Yaş.Des.Der.Çuk.Şb.Bşk.  Göksu GÜNAY  454 53 17  
Adana Genç İşd.Der.Bşk (AGİAD)  Murat SAĞLAR  459 02 02-03  
ÇUGİAD Çuk.Genç.İşad.Der.Bşk.  Ayhan ŞENBAYRAK  457 17 11  
Adana San.ve İşad. Der.Bşk. (ADSİAD)  Sülayman ONATÇA  453 33 39  
Mülkiyeliler Der.Bşk.  Regaip BAYKAL  355 13 75  
Adana Hayır Cem.Bşk.  Perihan SIĞIN  453 25 46  
T.Amerikan İş.Adm.Der.Bşk.  M.Erdal KAMIŞLI  457 90 58  
Kültür ve Sanat Der. Bşk.  Nuran TERLİKSİZ  454 38 32  
Turizm Der.Bşk.  Ülcaz Şahin OLGUN  352 08 39  
Mali Müş ve Muh.Der.Bşk  Ahmet ŞAHİN  351 00 40  
Adana Bilişimci İş Adm.Der.Bşk  Mustafa HALAÇOĞLU  45 821 03  
Adana Musiki Der.Bşk.  Ali İNTİZAM  338 60 84  
Kız İzciler Der.Bşk.  Hatice ANDINDI  351 51 12  
Ç. Un Sanayicileri Der.Bşk.  Ahmet KARDEŞLER  332 89 43  
Adana Tahıl Üreticileri Der Bşk.  Nur ÖZKAN  454 21 47  
Anadolu San.ve İşad.Der. Bşk.  Ahmet TOK  363 50 60  
İş Kadınları Der.Bşk  Yasemin YILMAZ  454 36 81  
Müst. San.ve İşad.Der.Adn.Şb.Bş. (MÜSİAD)  Mehmet AYGÜN  363 23 02  
Türk Kadın Birl.Der.Bşk.  Ayşe BİRGÖLGE  453 34 06  
Ç.San.ve İşad.Der.Bşk.(ÇUSİAD)  Halil KADI  457 03 19  
Türk-Amerikan Der.Bşk.  Dr.Yusuf Necat YAYCIOĞLU  453 47 73  
Adana İnteract Der. Bşk.  Şengül ÖZYARDIMCI  351 81 44  
Adana Briç Klb.Der.Bşk.  Hikmet DÖRTTAŞ  453 68 70  
Şlem Briç Klb.Der.Bşk.  Ayşe KOÇAK  457 24 47  
Şükrü Tülay Yet.Yurd.Kor.Der.Bşk.  Jean ÖZER  352 56 77  
Trafik Eğitim Der.Bşk.  Mehmet KAYGUSUZ  -
Tekstil Konf.Birl.Bşk. ve Sür. Kursl. Bir.Bşk. Adnan KARABUCAK  453 22 05  
Ressamlar Der.Bşk.  Meliha DENKTAŞ  453 49 72  
Sağır ve Dilsiz.Der. Bşk.  Murat AYDOĞAN  361 93 45  
Çevre ve Tük.Kor. Der.  İlker DANIŞOĞLU  459 03 55  
Çukurova Özürlüler Der.  Ahmet ATAŞ  359 01 36  
(ÇUSAD) Çuk.Kült.San.ve San. Kor.Der.  Hamide AKATA  457 63 21  
Adana Çev.Kor.veSorn.Der.Bşk.  Mustafa KALAT  454 25 49  
Şehit Aile.ve Mall.Yrd.Day.Der.Bşk.  M.Ali BAKIR  363 43 47  
Em.Mens.Şehit Aile.ve Mall.Yrd.Day.  Fatma HALLAÇ  433 45 44  
Organize San.Böl.İşad.Der.Bşk.  Hilal AKSÖZ  394 42 10  
Adana Junior Chamber Der.Bşk.  Hakan SINMAZ  457 70 42  
Tüketiciyi Kor.Der.Bşk.  Fatma BABANOĞLU  459 48 62  
Turunçgil Üret.Der.Bşk.  Fikret KARABUCAK  459 60 03  
Soya Üret.Der.Bşk.  Suat KALFA  454 16 15  
Adana Kadın Kurl.Birliği Bşk.  Sunay KARATOPRAK  351 51 12  
Doğayı,Hayv.Kor.Yaş.Der.Bşk.  Soner SÖZER  457 54 22  
1.Dünya Harb.Erm.Zul.Mağ.Der.Bşk.  Cezmi YURTSEVER  
Altınokta Körler Der.Adana Şb.Bşk  Gökhan KANİÖMRİ  352 52 83  
Flormani Derneği Bşk.  Sefa ÖZLER  457 31 58  
Jandarma Asayiş Vakfını Dest.Der.  Mehmet ORTATEPE  321 25 12

Adana Girişimci İşadam.Der.Bşk.  Yakup Şevki ÖZTÜRK  227 52 61  
T.İlim ve Edb. Eser.Sah. Mes. Bir.
Adana Şb. Bşk.  Remzi YILDIRIM  36343 63  
Adana İli Arı Yetiştiricileri Birl.Bşk. Ahmet Turan OTLU  351 71 65
Çukurova Edebiyatçılar Derneği  Faruk ÇUKUROVALI -
Adana Balkan Türkleri Yrd.ve Kültür Der.  Dr.Recep ERSİN  321 19 61 - 322 00 65  
Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Der.  Soner SÖZER  456 20 40  
     
BİRLİKLER    
     
Köylere Hizmet Götürme Birlikleri    
Aladağ Köylere Hizmet Götürme Birliği Mimar Sinan BATMAZ (Kaymakam Adayı) 591 22 66
Seyhan Köylere Hizmet Götürme Birliği Ahmet NEVRUZ  352 65 95
Ceyhan Köylere Hizmet Götürme Birliği Ayhan BOYACI  613 90 90
Feke Köylere Hizmet Götürme Birliği Yıldırım UÇAR (Kozan Kaymakamı) 741 21 72
İmamoğlu Köylere Hizmet Götürme Birliği Hüseyin Nail ANLAR  892 15 18
Pozantı Köylere Hizmet Götürme Birliği Adem USLU  581 30 10
Kozan Köylere Hizmet Götürme Birliği Yıldırım UÇAR  515 82 80
Karataş Köylere Hizmet Götürme Birliği Mahmut HALAL  681 27 11
Karaisalı Köylere Hizmet Götürme Birliği Alpaslan YILMAZ  551 31 90
Tufanbeyli Köylere Hizmet Götürme Birliği EYÜP ÇALIŞIR (Saimbeyli Kaymakamı) 781 80 10
Saimbeyli Köylere Hizmet Götürme Birliği Eyüp ÇALIŞIR  761 20 86
Yüreğir Köylere Hizmet Götürme Birliği Sadettin GENÇ  321 59 41
Yumurtalık Köylere Hizmet Götürme Birliği Hasan KÜRKLÜ  671 20 46
     
Sulama Birlikleri    
Seyhan-Altınova Sulama Birliği Süleyman ŞAŞMAZ 448 71 77
Seyhan-Çukurova Sulama Birliği Yahya BOĞA 359 80 22
Seyhan-Yukarı Seyhan Sulama Birliği Adem KÖYLÜOĞLU 493 43 14
Seyhan-Yeşilova Sulama Birliği İbrahim KÖSE 428 00 16
Seyhan-Güney Yüreğir Sulama Birliği İ.Oğuz BEYASLAN 352 67 67
Yüreğir-Cumhuriyet Sulama Birliği Ahmet ORTATEPE 322 10 96
Yüreğir-Kadıköy Sulama Birliği Faruk UMAR 351 46 52
Yüreğir-Gökova Sulama Birliği Hüseyin TEKDEMİR 359 27 60
Yüreğir-Çotlu Sulama Birliği Ahmet ERSİNADIM 324 42 51
Yüreğir-Gazi Sulama Birliği H.Avni ÖZŞAHİN 334 09 30
Yüreğir-Kuzey Yüreğir Sulama Birliği Aziz SARI 351 89 87
Yüreğir-Akarsu Sulama Birliği Hüseyin KURT 352 76 02
Yüreğir-Handeresi Sulama Birliği Mustafa ÇALKAP 341 08 23
Yüreğir-Lokman Hekim Sulama Birliği Murat CEVHERİBUCAK 393 47 53
Ceyhan Sulama Birliği Mustafa DÖNMEZ 613 09 32
Ceyhan-Kösreli Sulama Birliği Sedat ÖZUĞUR 613 09 23
Ceyhan-Mustafabeyli Sulama Birliği Muhammet MAZI 654 24 38
Ceyhan-Çukurova Gazi Sulama Birliği Halil ÜNALDI 611 05 41
Ceyhan-Nurdağ Sulama Birliği Muharrem METİN 636 21 90
Karaisalı Sulama Birliği Hadi SOFUOĞLU 551 23 75
Karataş-Yenigök Sulama Birliği Osman GÖKÇE 352 18 41
Kozan Sulama Birliği Talat AKDEMİR 515 84 28
Kozan-Yeşilbucak Sulama Birliği Musa SOYTAŞ 534 39 77
     
İçme Su Birlikleri    
Yüreğir-Turunçlu İçme Su Birliği Mehmet DARDAGAN 349 22 31
Feke-Tapan İçme Su Birliği Harun ÜNLÜ 562 82 32
Karaisalı-Çatalan Grup Köyleri İçme Su Birliği Ahmet ÖZEN -
     
Diğer Birlikler      
Seyhan-Doğu Akdeniz Zeytin Birliği Dr. Mehmet GÜLER 324 01 35
Çukurova Belediyeler Birliği Aytaç DURAK -
     

http://www.adana.gov.tr/?sayfa=12


sedef
6 yıl önce - Prş 03 Nis 2008, 15:46

Sn. Bülent Bey,

Adana Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan Dernekler kısmında Taşköprü Lions Kulübü Başkanı olarak halen ismim ve telefon numaram bulunmaktadır. 4 yıl önce başkanlık yaptığım dernekten ayrılmış olmam nedeniyle lütfen adımı ve telefonumu silmenizi önemle rica ederim.
Saygılarımla,

Sedef Aygün



[Tamamdır. - bülent dizdar - Prş 03 Nis 2008 15:28 ]


moguzhan
6 yıl önce - Cum 04 Nis 2008, 14:38

+ Karaisalılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Esat Köse

sedef
4 yıl önce - Prş 15 Tem 2010, 12:50
Telefon numaramın silinmesi hk.


Sn. Bülent Bey,
Halen kayıtlarınızda Dernekler bölümünde Taşköprü Lions Kulübü telefonu olarak özel ev telefonum bulunmaktadır. Kulüp'le hiç bir ilişiğim kalmadığından lütfen telefonumun silinmesini rica ederim. Bilgilerinize sunuyorum.
Saygılarımla,
Sedef Aygün


sedef
4 yıl önce - Cmt 24 Tem 2010, 00:39
Özel Tel numaramın silinmesi hak.


Listenizde yer alan Dernekler kısmındaki Taşköprü Lions Kulübü'nün telefon numarası benim özel ev numaramdır. Kulüp ile bir alakam yoktur. Acilen silinmesini rica ediyorum..
Saygılarımla,


sedef
4 yıl önce - Cmt 07 Ağu 2010, 15:55
Telefonumun silinmesi...


Adana İli Listenizde yer alan Dernekler kısmındaki Taşköprü Lions Kulübü'nün telefon numarası benim özel ev numaramdır. Kulüp ile bir alakam yoktur. Defalarca bildirmiş olmama rağmen halen listede yer almaktadır...Acilen silinmesini rica ediyorum..
Saygılarımla,
Sedef AYGÜN


cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET