Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Denizli - TerasPark [AVM]
« önceki   1234 ... 373839   sonraki »
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
M.ALİ TAN
7 yıl önce - Cum 16 Şub 2007, 11:30

İNŞAAT HIZLI BİRŞEKİLDE DEVAM ETMEKTEDİR.AÇILIŞ TARİHİ 11/10/2007 OLARAK BELİRLENMİŞTİR.
KİRACILARLA GÖRÜŞMELER DEVAM ETMEKTEDİR.

www.teraspark.com.tr  ADRESİNDEN İÇ VE DIŞ RESİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.

DAHA DETAYLI BİLGİ İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA MAİL ATABİLİRLER.
MAİL ADRESİM : maliteks1@hotmail.com

sematurk1453
7 yıl önce - Çrş 28 Şub 2007, 04:23
denizli

denizli bu kadar merkezi kaldırabilecek potansiyele sahipmi acaba ?

denizlide acılan marketix sanırım orda bulunan markalar kimler acaba ? orası basarılımı ? bilen varmı acaba ?

o bolgede modal tekstilin yerine bir tane daha alısveriş merkezi daha yapılıyormuş
denizli outlet center
modal tekstilin yerine bilen varmı acaba konuyu ?

zekeriyas

7 yıl önce - Çrş 28 Şub 2007, 09:13

Denizli son yıllarda en hızlı büyüyen ve ekonomik seviyesi yükselen bir şehir. Marketix Denizli-Ankara karayolunun (yaklaşık 10 km kadar) üzerinde. Modal tekstil de aynı yol üzerinde daha yakın Denizli'ye. Hafta sonları Denizlideki büyük alış-veriş merkezleri çok kalabalık oluyor hatta yetmiyor denebilir. Yeni yapılan bu merkez ise şehir merkezine ve toplu konut alanlarına çok yakın. Başarılı olur diye tahmin ediyorum. Ayrıca Denizli'de malesef park tarzında fazla gezme ve dinlenme alanı yok. İnsanlar hafta sonlarında market geziyor bu nedenle.

huseyin baydil

7 yıl önce - Cmt 03 Mar 2007, 03:20

HAYALİN ADI TERAS PARK

�Hayatımdaki en büyük hayalimin gerçek oluyor olması beni inanılmaz mutlu ediyor.� Bu sözler işadamı İbrahim Tan�a ait.İşte Tan�ı heyecanlandıran büyük projenin Yenişehir�deki İnşaatı ve Teras Park.

BÜYÜK GÜN 11 EKİM 2007

Halen inşaatı devam eden ve ekim ayında faaliyete geçecek olan Ege Bölgesinin en büyük alışveriş merkezi Teras Park hızla yükseliyor.Proje tamamlandığında yüzlerce kişi iş sahibi olacak.Şu an şantiyede üç yüz işçi durmaksızın gece gündüz çalışıyor.

EN BÜYÜK HAYALİM

İşte İbrahim Tan�ın ağzından hayali: �Denizli�ye ve Denizlilere yakışacak bir alışveriş merkezi kurmaya çalışıyoruz.Tamamen çağın son teknolojisini kullanarak yapıyoruz bu merkezimizi.Yaklaşık 100 bin  metrekare inşaat alanımız var.Bunun 20 bin metrekaresine binamız oturacak.5 katlı bir bina olacak.Açık ve kapalı otoparkı olan,sosyal aktivitesi çok olan bir merkez kurmaya çalıştık.İçerisinde öyle bir buz pisti yapıyoruz ki uluslar arası standarta yakın bir pist olacak.İsteğim Denizli�de bir buz hokeyi takımı kurmak.bunun yanı sıra çok büyük bir bowling salonu ve bilardo salonu bulunacak.Ayrıca çocuklar için 4 bin metre karelik bir eğlence merkezimiz olacak.Bunu özellikle istedim çünkü ben çocukken eğlenebileceğimiz hiçbir şey yoktu.Sadece mahalle aralarında futbol oynardık.Bu da bir çocuğu gelişimi için hiçbir şey vermez.Ayrıca 9 adet sinema salonumuz var.Özelliği ve anlaşma şeklimiz İstanbul�da hangi film vizyona girdiyse aynı gün burada da girecek.En önemlisi de 12 bin metrekare alana Carrefour geliyor.Bu çok önemli çünkü Carrefour 65 bin çeşit ürünle buraya geliyor.Bunun yanı sıra Dünyanın ve Türkiye�nin en önemli markaları buraya geliyor.Daha önce Denizli�de olmayan çok önemli markalar bunlar.Hatta Türkiye�de daha olmayan markalar bile alışveriş merkezimizde olacak.Gelen konuklarımızın hareketleri 21 yürüyen merdiven ve asansörle kolaylaştırılacak.İnanın bir çok insan çok şaşıracak.Alışveriş merkezimizin şu an yüzde 70�lik bir kısmı dolmuş durumda.Umarım alışveriş merkezimiz açıldığında Denizlimiz için çok şey de değişmiş olacak.Aslında bunlardan çok daha önemli bir şey var.Burada toplam bin kişiye iş imkanı sağlanacak.Bu bence hepsinden çok daha önemli.Sadece bunu düşünmek bile beni inanılmaz mutlu ediyor.�
KAYNAK:
http://www.taca.com.tr/tr/haberler.asp?id=32

Yasin Efesoy

7 yıl önce - Pzr 18 Mar 2007, 17:08

12.03.2007 tarihli yeni fotoğraflar... İnşaat oldukça hızlı ilerliyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler