Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
GURBET_KUŞU67

12 yıl önce - Prş 23 Ksm 2006, 20:01
[İST-A5.17] - İstanbul İçindeki 'Ara Otobüs Terminalleri'

"Arıcılar Otobüs Terminali" hakkında resimleri, yazıları ve bilgileri olan var mı?

mustafabirlik
12 yıl önce - Prş 23 Ksm 2006, 20:16

arıcılar denilen yer anadolu yakasından avrupa yakasına doğru giderken caminin altında var bi terminal orasımı?

GURBET_KUŞU67

12 yıl önce - Prş 23 Ksm 2006, 20:35

Arıcılar otobüs terminaline istanbuldan başka bir ile veya başka bir ilden istanbula giden otobüsler eğer yazıhanesi varsa uğruyor,yoksa otogar istikametini takip edip pas geçiyor.Çoğunuz görmüşsünüzdür otogara giderken burayı.Bir caminin altında kalıyor.Ayrıca orada askeriye ve birde mezarlık bulunmakta.

GURBET_KUŞU67

12 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 19:26

Alibeyköy tesisleri de var.Ancak buraya benim bildiğim kadarıyla metro,varan ve ulusoy rurizm giriyor.Diğer firmalar genellikle Arıcılar Otobüs Terminalini tercih etmekte.Fakat hem alibeyköy hemde arıcılar e-5 trafiğini çok etkiliyor.Buna bir çözüm bulunmalı.

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 19:51

İstanbul il sınırlarına girdikten sonra, şehirlerarası otobüslerin Avrupa Otogarı'na kadarki yol üzerinde birkaç farklı durma noktaları mevcut. Biri de yanılmıyorsam Kavacık civarlarında idi...

Akın KURTOĞLU

Necdet Cevahir
12 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 01:47

Birçok firmanın Ataşehir ve civarında kendi teminalleri zaten yıllardır var. Bir ara Yenisahra yolu ( Metro Market'e giden yol ) üzerinde neredeyse ayrı bir otogar oluşturmuşlardı ama bir müddet evvel yıkıldı. Şimdi münferit olarak ayrı ayrı yerlerde duraklar açtılar. Bildiklerim Kamil Koç, Varan, Boss, Metro ve diğerleri. Tabii bunlar Anadolu yakasında olanlar. Bu arada bir soru; hangi başlıkta var bilemiyorum. Ataşehir civarında yapılacak olan yeni otogar hakkında bir bilgisi olan varmı? Ne zaman yapılacak veya inşaat varsa ne durumdadır ? Teşekkürler..

eng ygl
12 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 01:57

Nilufer'in Avrupa Yakasi'nin Bogaz'a yakin bolgeleri (Sariyer, Besiktas, Sisli, Beyoglu gibi) icin indirme-bindirme noktasi Kavacik Terminali, Asya Yakasi'nin buyuk cogunlugu icin de indirme-bindirme noktasi Kartal Terminali (Beykoz-Umraniye haric demek gerek herhalde, onlara Kavacik cok daha yakin). Avrupa Yakasi'nin Bogaz'dan nispeten uzak bolgeleri icin de Esenler Otogari'ni kullaniyor.

a.çetin
12 yıl önce - Sal 28 Ksm 2006, 17:53

Pamukkale turizm ve Denizli seyehat Denizliye giden akşam 21:30  arabaları her akşam ŞEHREMİNİ den yolcu alıyor...

mertcan_67
12 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 16:17

Alıntı:
Alibeyköy tesisleri de var.Ancak buraya benim bildiğim kadarıyla metro,varan ve ulusoy rurizm giriyor.Diğer firmalar genellikle Arıcılar Otobüs Terminalini tercih etmekte

Alibeyköy tesislerine Bahsettiğiniz firmaların dışında bir de lider turizm giriyor.Bilginiz olsun istedim.Benim bir akrabam lider turizme bindiğinde alibeyköy tesislerinde inmişti.Ancak geçen gün Arıcılar otobüs terminaline gittiğimde lider'i de görmüştü.İyice kafam karıştı.Normalde alibeyköye giren firmalar arıcılara girmiyordu.Bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim...

yigit arslan

12 yıl önce - Cum 12 Oca 2007, 23:53

Alibeyköy'e uğrayan firmalardan Kamil Koc'u unutmamak gerekir.Bir de Fındıkkale Turizm yanılmıyorsam Metro'nun  yerini kullanaraktan Alibeyköy'e giriyor..

Arıcılar'a mutlaka uğrayanfirmalardan biri de Isparta Gürman'dır.Bizzat şahit oldum..

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM