Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY mesaj sayısı ile gelen haklar
« önceki   123 ... 567 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
Aplu
11 yıl önce - Cum 07 Eyl 2007, 16:51

İlk başta disiplini gerektiriyor gibi ama, insanlar sırf limiti doldurmak için de mesaj yazıyorlar. İnsanın kendini tanıtması elbette çevre için iyidir. Yeni yeni konular ve paylaşımlar demektir.

Arkadaşlar, anladığım şu burada: siteyle ilgilenen üyeler sitenin nimetlerinden faydalanır.

ergunerol

11 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 00:01

Konu başlığı açmayı henüz beceremedim bir türlü
Yardımcı olabilirmisiniz?

deniz1764

11 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 00:31

Alıntı:
Konu başlığı açmayı henüz beceremedim bir türlü
Yardımcı olabilirmisiniz?

Bu sayfanın üstten 3. mesajında sayın Bülent Dizdar açıklamış.

xheran
11 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2007, 12:40

Ben biraz internet kullanma özürlüyüm. Halen nasıl mesaj yazacağımı bulamadım. Bir fotoğrafı çok beğeniyorum diyelim, ancak nerde, nasıl bunu belirtmem gerektiğini çözemedim. Bu konuda yardımlarınız rica ediyorum. Teşekkürler.

[Bu mesajı yazdığınıza göre mesaj yazmada bir sorununuz yok. Beğendiğiniz bir fotoğrafı ise, o fotoğrafa wow puanı vererek belirtebilirsiniz. Tabi bunun için de öncelikle siteye 40 mesaj yazmış olmanız gerekmekte. - bülent dizdar - Çrş 12 Eyl 2007 11:43 ]

Zafer

11 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2007, 12:47

Alıntı:
Ben biraz internet kullanma özürlüyüm. Halen nasıl mesaj yazacağımı bulamadım. Bir fotoğrafı çok beğeniyorum diyelim, ancak nerde, nasıl bunu belirtmem gerektiğini çözemedim. Bu konuda yardımlarınız rica ediyorum. Teşekkürler

Öncelikle her beğendiğiniz resim için yazı yazılmasına gerek yok, mesaj sayınıza göre resimlere wow diyebilir ya da mesaj sayınıza göre fotoğrafın bulunduğu mesaja beğendim puanı verebilirsiniz..

İlla ki beğendiğinizi yazarak belli etmek istiyorsanız fotoğraf sahibine bir özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..

Sevgiler..

Ufuk Y.
11 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2007, 19:01

Bence kurallar güzel konuluyor ve zamana görede değiştiriliyor. Bu sitenin düzeyli ve ciddi olmasını sağlıyor. Baştan kuralları tam okuyup dikkatli olmadığım için 5 eksi mesaj aldım ve şu anda mesajlara puan veremiyorum. Hatalarımın çoğunluğu önceki mesajları okumamak. Çok fazla ve uzun mesajlar olunca insan haliyle bu hatayı yapabiliyor. Ama kurallara son zamanlarda çok daha dikkat ediyorum, inşallah yakında bende puan verme hakkı alacağım   Yeni arkadaşlara sabır diliyorum  

Can B
11 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 04:48

Ben bir WOW'cu olarak yeni üyelere hoşgeldin mesajları yolluyor ve site kurallarını gösteriyorum. Onlar bana cevap atabiliyor fakat birisi ona bişey yazmazsa sorusu olduğunda 5 mesajı olmadığı için kimseye özel mesajla bişey soramıyor. Bence bu kural değiştirilmeli, yani yeni üyeler başkalarına özel mesaj atmak için 5 mesajı beklememeli.

Burç

11 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 06:06

Soracağı birşey varsa "sorular" başlığına yazabilir.
Tanımadığımız insanlardan özel mesaj almak istemiyoruz, bu kural değişmeyecek.
Hatta üyelerin çoğu bu limiti 5 mesajdan 25 mesaja çıkartmak istiyor :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=26516

Ahmet Arif Hoca

11 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2007, 02:25

Ben 50 mesaj sayısını doldurdum.Ama 100 doldurup puan verebileyim diye bir amacım yok.Bu site benim günde en az 4 ila 7 saat arası dolu dolu yaşamama vesile olmakta.Zaten benimde ilk mesajlarım beğeni mesajı olduğu için hep eksi aldı.Benim için önemli olan yazılanlardan faydalanabilme,yazılan günlük yorumlarla gündemi çok rahat takip edebiliyorum.Sitede kural koyucuların zamanla kuralları daha da yerine oturttuğunu tespit ettim.Onun için bende biraz vakıf olduğum konular hakkında yazmak zorundayım.100 mesaj belki de bir yılda dolmaz.Olumlu katkıda bulunan herkesi kutluyorum.

erdogan_57
10 yıl önce - Çrş 16 Oca 2008, 16:21

iyi günler. ben sitenize yeni üye oldum.güzel fotoğraflar paylaşmak dileğiyle.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 567 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET