Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY mesaj sayısı ile gelen haklar
« önceki   1234 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
meet ŞULE
11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:45

buraya yazdığım mesajlar üyelere mesaj atabilmem için gerkli 5 mesaj limitini dolduruyor mu acaba?

Burç

11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:45

Dolduruyor ama acısı sonradan çıkacak...  

meet ŞULE
11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:51

resim gönderdim ama yayınlandığını göremiyorum.nasıl görebilirim......teşekkürler

Burç

11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:55

En tepe menüdeki soru/cevap sayfasında herşey detaylı olarak yazıyor.

Sezgin G.
11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 20:28

Fotograflara puan verebilmek icin 100 mesaj sayisi olmasi yeterlimi?

Saygilar.

sipahi
11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 20:32

hayır, aldığın puanların %'desi de etkendir.

arif50

11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 21:22
EKSİ PUANLAR

Aman arkadaşlar mesaj atayım derken benim gibi eksiye düşüp te öyle yanlışlar yapmayın benim size acizane tavsiyem kuralları okumadan yalnızca dolaşın . Aslında bu puan sistemi insanı bir nevi kişiyi siteye de bağlıyor bir hastalık oluyor bilgisayarın başına her oturmada hemen sitede ne var ne yok ilk olarak wow  a giriyorsun yok şu foto yok bu foto derken hastalık ve bağımlılık yapıyor bu site . Ama bu site vakitini en iyi şekilde değerlendirmeye değer.Yok yağcılık değil gerçekten bilgilendirici ve yol gösterici ayrıca gözden kaçanları görmek için bire bir ve yorumlar gerçekten bir harika.Yorum yazarken bile insan acaba yanlış bilgi veririmde eksi alırım korkusuyla biraz tereddütle yazı yazıyor.
     Aman dikkatli olun kuralları mutlaka okuyun.

Herkese selam ve sevgiler.

Burç

11 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 12:12

Maalesef kimse başkasının fotoğraflarını kullanmanıza izin verme hakkına sahip değil.
O yüzden illaki fotoğrafçıdan izin almanız gerekiyor.

OzanŞ06
11 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 13:13

Alıntı:
Mesaj sayısı artırma çabası tüm üyeler tarafından net bir şekilde görüldüğü için,
aldığı eksi puanlar ile hiç mesaj yazamayacak hale getiriliyor

Msg sayılarını ve (+) puan'larını arttırınca ellerine ne geçiyorsa çok merak ediyorum.

Dışardan diyer bir bakış açısı ile ve gözlemlerime göre Bu puan ve Msg işi bazı üyeler için hastalık haline dönmüş.1 (+) puan daha alayım,1 msg daha  fazla yazmak için yapmadıkları kalmiyor.Site'nin seviyesini alt derecelere kadar düşürmeleride cabası 1 msg'ım daha yükselsin düşüncesi ile.

vahitsan

11 yıl önce - Prş 29 Mar 2007, 01:20

Başlık nasıl açarım.Onaltı mesajım var yetermi.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET