Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY mesaj sayısı ile gelen haklar
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Zeynepu
11 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 19:59

Yeni olmanın getirdiği acemilikleri yaşadığım bir gerçek
Bir konuyu tam anlamak amacı ile soruyorum;

Yeni üyeler belirtiginiz sistemdeki belli hakları elde edince, sistem bu yeni haklarını otomatik bildiriyormu??Yani bu konuda sizlerden/sistemden bizlere bilgi gelecekmi yoksa durumumuzu kendimiz takip edip , hangi hakları elde ettiğimizi bulmaya mı çalışacağız.

Teşekkürler,

sipahi
11 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 20:04

iletilen mesaj sayısına göre sistem otomatik belirliyor....

bazen geyikvari mesajların çoğalmasına sebep olduğuda bir gerçek elbette, onuda biz denetçiler engelliyoruz.

Hasan C.O.

11 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 10:12

Acaba mesaj sayisina gore degilde, puan sistemine gore haklar belirlense daha iyi olmaz mi?

Burç

11 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 11:59

Puan sistemi ile "ceza"lar belirleniyor.
örneğin 100 mesaja ulaşınca başkalarına puan verme hakkı elde ediliyor.
Ancak kendi artı puanların belli bir oranı tutmuyorsa, bu hakkını kaybediyorsun.

kemalcanhakkı

11 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 14:41

Alıntı:
Fotoğraf sanatı ile hiçbir iddiası ve yarışma amacı olmayan,yalnız bir yeri tanıtmak amaçlı fotoğraf gönderenlere,mesajı beğendiniz mi? ibaresi konulmasınveya başka bir çözüm düşünülsün .

hocam sitenin amacı zaten Türkiyeyi tanıtmak degilmi?
yasadıgı yeri ve ulkesini iyi sekilde tanıtanlar yıldızı fazlasıyla hakediyor bence

rüya06
11 yıl önce - Çrş 10 Oca 2007, 22:23

fotoğraflara puan verebilme hakkını iple çekiyorum.bazı fotoğraflar o kadar güzel oluyor ki içimden fotoğrafa çok çok puan vermek geliyor ama yok işte henüz öyle bir yetkim. imreniyorum oy kullanabilenlere darısı başıma

Ali KIRLI
11 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 12:43

Ben aslında sistemden memnunum. Her şey en ince ayrıntısıyla düşünülmüş. Aksak görülen yerler anında düzeltiliyor. Denetçi arkadaşlara çabalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak puan verme yetkisine sahip birçok arkadaşımızın bu yetkilerini acımasız, hatta önyargılı kullandıklarını düşünüyorum. Farklı üyelere ait aynı veya paralel içerikteki iki mesajın birine artı yağarken diğerine eksi verildiği oluyor. Sanırım isme bakarak "bu yazdıysa doğrudur" veya "bu yazarsa yanlıştır" düşüncesi ile hareket ediliyor.

Burç

11 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 12:50

sadece ismine bakarak ülke yönetimindeki kişilerin bile seçildiği bir dünyada bu çok doğal değil mi?

yeni bir üye iken sadece isminden dolayı kimse önyargılı davranamaz.
Daha sonra siteye yazdığın mesajlarına göre, ismin tabii ki puan verenleri etkileyecektir.
Kendi ismini temize çıkartmak, iyi arkadaşlar edinmek veya sevilmemek mesajlarına bağlı.

ancak bu bahsedilen konunun bu başlıkla ilgisini anlayamadım.
Puan sisteminden şikayet edenlerin hep puan veremeyenler olması da dikkat çekiyor.  

meet ŞULE
11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:43

gerçekten resimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorım.teşekkürler

Burç

11 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 19:44

Sabırsızlanmanız için bir neden yok.
Kayıt olduktan sonra ilk mesajınızda bile fotoğraf yükleyebilirsiniz..

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET