Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cem Telgeren
15 yıl önce - Sal 21 Ksm 2006, 18:50
BUR » E1.09. wowTURKEY Bursa-Ulaşımcıları Buluşmaları Ve Duyuruları

Üyelere özele giremeyen üyelerimizin olduğunu düşünerek bu başlığı açmanın yararlı olacağını düşündüm.

25/11/2006 Cumartesi akşamı saat 20.00 de Heykel deki sehri-sefa'da Bursa Ulaşımcıları Buluşması gerçekleştirilecektir.Bursa ulaşımı konusunda wowTURKEY BURSA Grubu'nun daha aktif olabilmesi için nelerin yapılabileceği tartışılacaktır.Buluşmaya tüm Bursa grubu davetlidir.

Cem Telgeren
15 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 11:31

GELECEKLER:

1)Cem Telgeren
2)Pınar Telgeren
3)Sabri Bilgin
4)Salihbursam
5)Günay
6)Ayşegül
7)İlhan Yazgan (Belli değil)
8)Batur
9)Minne
10)Alper Bozkurt
11)Özcan

Katılmak isteyen başka üyeler varsa isimlerini yazdırabilirler

İ.Osmanoğlu
15 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 02:27

Ben katılamayacağım ama buluşmanın fotoğraflarını ve ayrıntıları buraya da yazarsanız sevinirim..Malum "üyelere özel" bölümüne giremeyenlerde var.

kıvanç

15 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 11:54

bu sefer geliyorum inşallah...

Cem Telgeren
15 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 12:49

GELECEKLER:

1)Cem Telgeren
2)Pınar Telgeren
3)Sabri Bilgin
4)Salihbursam
5)Günay
6)Ayşegül
7)İlhan Yazgan (Belli değil)
8)Batur
9)Minne
10)Alper Bozkurt
11)Kıvanç

Cem Telgeren
15 yıl önce - Pts 27 Ksm 2006, 11:12

Evet uzun bir hazırlık evresinden sonra nihayet 25/11/2006 Cumartesi akşamı ana konusu ulaşım olan buluşmamızı gerçekleştirdik.Buluşmaya ilk defa katılan üyelerimizle tanışmış olmaktan mutlu olduk.Daha önceden tanışanlar hasret giderdiler.Kısacası bu buluşma da öncekiler gibi hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Gelelim ana buluşma konumuz ulaşım hakkında konuştıklarımıza.

Öncelikle katılan arkadaşlara ulaşım konusunun bir iki kişinin ilgi alanı olaktan çıkıp şehrimizde yaşayan herkesi bir şekilde ilgilendirdiğinden ilgili sayfalara herkesin katkı koyması gerektiğini söyledim.Arkadaşlarımız da sağolsunlar bana hakverdiler.Ve ulaşım konusunda attığımız ilk somut adımda bununla ilgili olarak geldi.Bundan sonra Ulaşım konuları ile ilgili araştırılması ve bilgi edinilmesi gereken bir konu olursa konuyu araştırma görevini aramızdan seçeceğimiz bir arkadaşımız üstlenecek.Konu ile ilgili araştırmasını yapıp siteyi bilgilendirecek.

Artık sitemizi Bursa Ulaşımını yönlendirenlere tanıtmak da aldığımız kararlardan birisiydi.Bunu sağlamak için Bursa Ulaşımını düzenleyip yöneten ilgili kurumlara toplu ziyaret planları kurduk.Bu kurumlar arasında:
B.O.İ.,Burulaş,UKOME,Trafikle ilgili birimler,Büyükşehir Belediyesi,Şöförler Odası,Halk Otobüsçüleri Odası gibi Bursa ulaşımında söz sahibi kurumlar sayılabilir.Hatta bu konudaki en yetkili kişi olarak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'yla dahi randevu alabilirsek bir görüşme yapma fikri de doğdu.

Bu planladığımız ziyaretleri gerçekleştirebilirsek eğer sitemizi Bursa Ulaşımını yönlendiren kişi ve kurumlara tanıtır ve sitemizin de Bursa Ulaşımında aktif bir konuma gelmesini sağlayabiliriz.Böylece sitemizde üyelerimiz tarafından yapılacak öneri ve fikirler anında yetkililere ulaşmış olacak.

Sonuç olarak yukarıda anlattığım gibi ulaşım konusunda daha aktif olabilmek için gerekli temeli attık.Şimdi yapılması gereken Cumartesi Akşamı sağlanan birliğin kopartılmadan birbirimizle koordineli bir biçimde çalışmalar yaparak Bursa Ulaşım sayfalarının daha etkili olmasını sağlamak.

Ben burada buluşma çağrımı kırmayarak gelen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.Gelemeyenleri de sözünü ettiğim konularda aktif rol almaya çağırıyorum.Sitemizi Bursa Ulaşımını yönlendiren kurumlara iyi tanıtabilirsek sitemizde yapılacak Bursa Ulaşımı ile ilgili önerilerimizin belki de hayata geçtiğini görebiliriz.

Cem Telgeren
15 yıl önce - Pts 04 Arl 2006, 18:47

Geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul Ulaşım grubundan arkadaşlarımızla birlikte İstanbul Ulaşım A.Ş.'ye yapılan ziyaret ve kahvaltılı toplantıya iştirak ettim.Şimdi bir Bursalı'nın İstanbul'la ilgili bu toplantıda işi ne? diye soranlar olabilir.Bilindiği gibi bu tür ziyaretleri bizde Bursa da yapmayı planlıyoruz.İşte bu yüzden ben de hazır İstanbul'a gitmişken İstanbul Ulaşım grubundaki arkadaşlarımızın nazik davetini kıramadım.Bu toplantıya katılmaktaki asıl amacım bu tür ziyaretler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmaktı.Doğrusu bu toplantıya katılmamın bana Bursa da yapmayı planladığımız ziyaretler için çok faydası oldu.İstanbul Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Süleyman Bey'de sağolsun bana özel ilgi gösterdi.Hatta Burulaş Genel Müdürü Ali Bey'i yakından tanıdığını ve gerekirse bizler için kendisinden randevu alabileceğini belirtti.Kendisine buradan teşekkür ve saygılarımı gönderiyorum.

Bu arada bu ziyarette beni de aralarına alma inceliği gösteren İstanbul Ulaşım grubundan Rıfat Behar,Cenkince,Ümit Öztürk,Simon dostlarıma çok teşekkür ederim.Birde aramızda ne işi olduğunu anlamadığım ulaşım işlerinden hiç anlamayan Akın Kurtoğlu diye bir arkadaş da vardı orada Şaka bir yana bana bu toplantıdan haberdar edip davet eden ve akşamda ailemle birlikte beni misafir etme inceliği gösteren Akın Üstad'a ayrıca teşekkür ediyorum.İstanbul Ulaşım grubundan Rıfat,Cenk ve Ümit'le de tanışabilme fırsatını da böylece yakalamış oldum.Bursa Ulaşımcılarına hepsinden selam getirdim.

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Sal 05 Arl 2006, 04:46

Bursa'dan kalkıp gelerek, ULAŞIM AŞ'ye yaptığımız ziyarete iştirak etmesinden dolayı; Cem TELGEREN üstadımıza bizler de teşekkür ederiz...  

İstanbul ve Bursa raylı sistemlerinin karşılaştırılması aşamasında, bizlerle bu konudaki bilgilerini paylaştı. Son derece verimli bir toplantı oldu.

Akın KURTOĞLU

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Çrş 06 Arl 2006, 20:47

BOİ'nin Acemler Garajı'nın Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler bürosuna başvurarak, siteyi tanıttıktan sonra (-ki, zaten detayıyla tanındığına son derece eminim ), bu büro kanalıyla, ilgili daire başkanlıklarından birisiyle gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz ilk randevu talebinizi iletebilirsiniz. Bunun devamında, zaten ziyaret aşamasında konu şekillenir ve bir üst kademe ile ilgili yeni bir randevunun yolunu öğrenebilirsiniz... Benden söylemesi, devamı artık sizlere kalmış

Akın KURTOĞLU

mturk6098
15 yıl önce - Cum 08 Arl 2006, 20:16

ARKADASLAR BENDE GELEBILIRMIYIM MUSTAFA BEN
NASIL KATILACAGIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara