Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Crowne Plaza
« önceki   123456   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
vozkan
10 yıl önce - Pzr 04 Ksm 2007, 17:28

ibrahim çeçen Holding ( IC ) grubunun Ankara kocatepe camisinin yanında genel merkez binası var.Muhtemelen oradan başvuru kabul ediliyordur.

emel özen
10 yıl önce - Cmt 12 Oca 2008, 18:11

iş başvurusu ordan yapılmıyo ben sordurttum ibrahim çeçen ıc oteller grubunun bir alakası yokmuş.Ama bende merak ediyorum başvurular nereye yapılıyo diye bilgisi olan bizi bilgilendirsin LÜTFEENN!

Halil
10 yıl önce - Cmt 12 Oca 2008, 18:21

İşletmeyi Crowne Plaza yapacağına göre işe alımların IC grubu ile ilgisi olamaz.
Eğer otelin üst kademesi belli ise (GM, bazı departman müdürleri), zaten ihtiyaçlar belirlenip bir süre sonra insan kaynakları siteleri, seri ilanlar vs ile bu duyurular yapılır. Sıkı takip etmekte yarar var. Yok eğer bu üst kademe belirlenmedi ise hiç boşuna zahmet etmeyin.
Otelin yapımı ne aşamada bilemiyorum. İlk çeyrekte açılması planlanıyordu.
Bence en doğrusu direkt olarak otele gidip, eğer kurulu ise idari bölüme birinci elden başvurmaktır.

[ tekrar kontrol ettim. Şu anda kariyer.net üzerinden hemen hemen tüm pozisyonlar için eleman arıyorlar. en doğrusu buradan başvurmak. elinizi çabuk tutun - Halil - Cmt 12 Oca 2008 16:22 ]

[ ikinic güncelleme, pre-opening bilgileri www.cpankara.com - Halil - Cmt 12 Oca 2008 16:25 ]

selimdiri
10 yıl önce - Pts 21 Oca 2008, 01:32

şu an alımlar başladı ama otel yeni acılcak bir otel oldugu ıcın fazla eleman almıcaktır bellı departmanların mudulerı bırazda eleman. yavaş yavaş tanınmaya buyumeye basladıgında personel alımları cogalcaktır.

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 19:06

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA