Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
arslasa
6 yıl önce - Prş 28 Ksm 2013, 22:30
yeni KARSAN JEST ler

[/img]

Berktuğ
site denetçisi

6 yıl önce - Prş 28 Ksm 2013, 22:40

Alpaslan - Yeni Garaj hattından minibüs fotoğrafları
35 M 8540 VW Crafter

(+)

35 M 8462 Magirus

(+)

İlker ERDEM
6 yıl önce - Cmt 25 Oca 2014, 23:29

İzmir rengine ait minibüslerden Otokar M-2010 Maltepe-Gülsuyu yada maltepe-başıbüyük minibüs hatlarından birinde var görmüştüm ve çok şaşırmıştım.

arslasa
6 yıl önce - Sal 11 Şub 2014, 01:48

evet kardeş bi tane izmirden gitmişti avcılarda görmüştüm m-2010 gaziemir yeşilyurt hattından çkmaydı o olabilir

ediz000

4 yıl önce - Çrş 25 Şub 2015, 18:41

antalyada magirus s80.5s minibüs var hatsız ama izmirden çıkma belli çünkü yanında karşıyaka-bornova yazıyordu

ediz000

4 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2015, 01:18

arkadaşlar karşıyaka-bornova-alsancak diye hat var mı izmirde

mahmut11
4 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2015, 01:40

KARŞIYAKA-BORNOVA hattı var
EVKA-3-BORNOVA-ALSANCAK hattı var

yani iki ayrı hat var.

KARŞIYAKA-BORNOVA-ALSANCAK diye bir hat yok.

Alıntı:
yeni KARSAN JEST ler
Karsan jestler çok güzel gerçekten ..

AnL_95
4 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2015, 12:10

Alsancak'a uğrayan sadece iki hat vardır İzmir'de. Işıkkent-Kahramanlar ve Evka 3-Bornova-Alsancak

Ki bu hatlar bile Alsancak'ın çok kenarı sayılabilecek bir noktadan geçeler içine girmezler.
90'lı yılların başından beri Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak, Konak(Merkez), Çankaya, Varyant, Hatay(İnönü Caddesi), Güzelyalı(M.K Sahil Bulvarı), Mithatpaşa gibi semt, bölge ve caddelere giden dolmuş hatları bulunmamaktadır.

Ayrıca Karşıyaka ilçesinden Gaziemir, Karabağlar, Yeşilyurt, Yenişehir, Buca, Balçova, Üçkuyular ve Narlıdere gibi İzmir'in güneyinde yer alan semt ve ilçelere giden her hangi bir dolmuş hattı da bulunmamaktadır.
Karşıyaka dolmuşları sadece Bayraklı, Bornova, Çiğli, Karşıyaka ve Menemen gibi Kuzey İzmir semt ve ilçelerine hizmet vermektedir.

F.Altay, Balçova ve Narlıdere'den ise bırakın Karşıyaka'yı dibindeki Yeşilyurt'a bile dolmuş yoktur. Buradan kalkam dolmuşlar ile sadece bu üç ilçe ve Güzelbahçe, Urla, Karaburun, Çeşme gibi turistik ilçeler arasında seyahat edilebilmektedir.

İzmir'i yeterince iyi bilmeyenlerin bunları öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca; şahsi fikrime göte Otokar M2010'lar Karsan'lardan çok daha kaliteli ve güçlü araçlardı ama Koç üretmekten vazgeçti nedense. Doruk gibi tenekelere yöneldi. Anlamak mümkün değil bu durumu.

ediz000

4 yıl önce - Çrş 25 Ksm 2015, 16:52

jestler tenekenin önde gideni hafif taşa vur kırılır tampon ve yan taraf eğilir

Alperen B E

1 yıl önce - Prş 23 Ağu 2018, 10:07

Karsan J10 Büyük Boy

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege