Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mudanya
« önceki   1234 ... 105106107   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
eminya
12 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 21:26
Mudanya'dan çeşitli görüntüler

(+)

(+)

(+)

Emir Kula
11 yıl önce - Çrş 07 Eyl 2005, 21:37

(+)

Mudanya İskelesi'ne İnmiş Bulunuyoruz

(+)

Hep bu foruma yazan üyelerden isterdim ama Mudanya'da deniz otobüsü resmi çekmeyi başardım

(+)

Mudanya'da Bir Ev

(+)

Mütakere Evi Müzesi'nin Tabelası

Misafir 6d1

11 yıl önce - Pzr 18 Eyl 2005, 00:12
Mudanya

Mudanya sahil...

(+)

Hakan Aydın

11 yıl önce - Çrş 21 Eyl 2005, 23:49

Mudanya'nın Tarihi Evleri

(+)

En son Hakan Aydın tarafından Çrş 24 Oca 2007, 11:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Mert Doğan
11 yıl önce - Cmt 24 Eyl 2005, 01:45

Bursa'ya her geldiğimde sahile uğramdan edemiyorum. Hele artık Bursa kent merkezinin bir mahallesi haline geldiğini daha bir hissettiriyor bana. Bursa ile arasında 8dk kadar bir mesafede yerleşim yok ama o bölgede çam ormanları var. Galiba Yıldırım veya osmangazi gibi bir merkez ilçe olmuş. Fakat yaslandığı yamacın hemen ardındaki bursadan tek farkı gecekonduların omaması. yağmalanma ise mecburen var ama belediye eliyle olduğu için bir nebze daha hoş görünüyor. En azından YavuzSelim mhdeki görüntülerden kat kat iyidir. Sürekli esen poyraz ise en karmaşık ruh halindeki insanı bile ferahlatıyor.

Bursa'nın mükemmel tarihi evlerinin çok daha ayrıntılar ile taçlandırılmış halleri olan mudanya evlerini her gördüğümde Bursa'nın kültür tarihine imreniyorum dersem yalan olmaz heralde. Ve marmara denizinde nedense asla göremeyeceğime inandığım Yunuslara her seferinde Mudanya'da denk geliyorum, izlerken büyük keyif alıyorum. Marmara denizi etrafındaki yoğun nüfusa rağmen bu hayvanların inatla buraları terketmemeleri çok hoşuma gidiyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 105106107   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA